خارج از جعبه: ‘شدید خارج از چهار چوب’ — ناوارو در کلمات خود و بازار در رابطه با اقتصاد

ما یک طعم و مزه از چیزهایی که می آیند زمانی که کاخ سفید چین هاوک پیتر ناوارو اظهار داشت: به مطبوعات که در ایالات متحده-چین تجارت معامله شد “بیش از.” نشانه غوطه در سهام ES00, +0.07% و در CNY USDCNY, +0.11% و در بازده اوراق قرضه و به طور کلی خطر کردن. سپس نشانه اجتناب ناپذیر سریع پیچ در پیچ-بازگشت از این نظرات از ناوارو و Kudlow و مغلوب ساختن پیشی جستن با سابق گفت: او در نظر گرفته شده بود “wildly خارج از چارچوب” (آنها داده نشده او صحبت کردن در مورد کل فروپاشی آمریکا اعتماد در چین) و دومی به tweeting “چین تجارت با ایران به طور کامل دست نخورده. امیدوارم آنها همچنان به زندگی می کنند تا شرایط این توافقنامه است.”

مشکل این است که این خوش بین ارزیابی نیز شدید خارج از چهار چوب. وجود دارد به نظر می رسد هیچ راه واقعی چین است یا مایل یا قادر به چوب به مقابله ضوابط. حتی دموکرات چاک شومر فقط ترجمه مغلوب ساختن پیشی جستن با چند اصلاحیه: “چین تجارت با ایران به طور کامل دست نخورده. امیدوارم آنها شروع به زندگی می کنند تا به شرایط ‘توافق.'” البته در این مرحله مغلوب ساختن پیشی جستن است از جان گذشته برای حفظ برخی از صورت ظاهر از ‘برنده’. در عین حال اگر هیچ متحده سویا فروش ساخته شده به صورت فله به زودی می تواند او سپس به تجارت بازوکا در چین – شاید به آسانی بهنگام در سراسر تاریخ از یکی از این برنامه ریزی شده مغلوب ساختن پیشی جستن-بایدن بحث? آیا حکومت آن را.

چین قطعا انجام نمی بسیار به کمک مرتبط ، آن به تازگی اعلام شده است که بحث جدید هنگ کنگ امنیت ملی قانون نخواهد بود در کامل تا پس از آن منتقل شده است در پکن در عرض یک هفته آن را به نظر می رسد. کافی است که به جزئیات نشان داد تا کنون قطعا کنه تمام جعبه برای دیگر آمریکا و چین بازها, چنین به عنوان وزیر امور خارجه Pompeo.

شاید نه تنها او را. دیروز مجازی اروپا-چین اجلاس خلاصه شده توسط جهانی بار در نتیجه: “چین با اتحادیه اروپا برای تزریق شتاب در بازیابی”. نیویورک تایمز می گوید: “خیانت به نا امیدی, با, چین, اتحادیه اروپا, مطبوعات برای پیشرفت ایران”. اروپا زاویه از DW است: “اتحادیه اروپا و سران مطبوعات چین در تجارت هنگ کنگ امنیت قانون” اضافه کردن “تنش شده اند افزایش…بالا مقامات اتحادیه اروپا زده سختی تن در طول مذاکرات دوشنبه با فشار دادن دکمه چین در آن رابطه تجارت و سرمایه گذاری و هشدار دهنده از “عواقب بسیار منفی” اگر آن پیش می رود با یک پیشنهاد جنجالی قانون تامین هنگ کنگ است.” اتحادیه اروپا همچنین افزود که چین نیاز به “جبران” به روابط تجاری و “حل و فصل مشکلات بتن”.

چین است و نه غافل از که این می تواند منجر بالاتر و فراتر از تهدید از دیدن صادرات به ایالات متحده و هند و اتحادیه اروپا شروع به سطح و یا کاهش است. به عنوان جنوب چین صبح پست می گوید: “چین هشدار داد به آماده بودن قطع از دلار پرداخت سیستم به عنوان بخشی از تحریم روسیه”. بله که هنوز دم در معرض خطر; بله اتحادیه اروپا نمی تواند پیشرو که شارژ; و بله مغلوب ساختن پیشی جستن به وضوح می خواهد برای پیروزی در انتخابات مجدد و در نظر گرفتن این نوع از قدم نمی خواهد کمک به مزرعه خود را پایه. اما اگر مزرعه خود را پایه نیست که کمک کرد و او همچنان به دنباله در همه نظرسنجی ها حتی در میدان نبرد متحده, آیا شما واقعا می خواهید به شرط بندی در برابر که باعث کشیده شدن به عنوان یک مکالمه/جهان را تغییر ؟

البته این به آن معنا سهام ایالات متحده انداخت. که ممکن است ماشه برای آنچه در بازار در حال حاضر مشتاق برای: تغذیه منحنی عملکرد کنترل (YCC). آن را 0.5% یا 1.00% 10-سال TMUBMUSD10Y, 0.709% برای همیشه یا یک 0.30% 5-سال TMUBMUSD05Y, 0.344% و یا هر دو ؟ بلومبرگ خوش پرچم این خواهد بود که شروع تفنگ برای خرید همه چیز رالی – به عنوان اگر ما نیست در حال حاضر.

در عین حال چگونه است YCC کار می کرد برای ژاپن تا کنون ؟ آن باقی مانده است فرو رفته در سازه کاهش قیمت ها و کاهش آهسته با بحران تنها بودن جلوگیری با زور از آن انباشته پس انداز و بزرگ خارجی مازاد. ما همه می خواهم به تکرار است ؟ به نظر می رسد ما انجام دهد.

البته این پیش فرض که آنچه در اقتصاد می کند تا به هر یاتاقان در بازار – که به وضوح این است که دیگر مورد. بازار باقی می ماند شدید خارج از چارچوب زمانی که یکی معتقد است که جهانی عفونت ویروس بیش از 9 میلیون و افزایش بدون علامت در همه حال تحت کنترل در آورده و با میلیون ها نفر بیشتر از شغل. بله لندن بارها ممکن است در مورد دوباره باز تحت عجیب و غریب در شرایط جدید به عنوان نیویورک میله های زندان. به وضوح در Mr بازار ذهن یک دارای گونه های برامده پاینت یا brewski به وضوح اهمیت بیشتری نسبت به جهانی عکس. شما می دانید آنچه آنها می گویند: رکود اقتصادی است که وقتی کسی شما می دانید که کار خود را از دست می دهد و افسردگی است هنگامی که شما از دست دادن شما. به همین ترتیب ویروس است که “نامرئی دشمن” وقتی کسی شما می دانید که بیمار شود و آن را فقط به یکی از آن چیزهایی که در آن است که اتفاق می افتد در یک کشور دیگر. (یا در مورد ایالات متحده و برزیل در کشور خود — و یا تا دولت منتقدان ادعا می کنند.)

به هر حال این همه رفتن به ریسک تا زمانی که تلاش برای به دست آوردن بازارهای نزدیک به واقعی خود را در زمینه. که خواهد آمد. که دلار هنگ کنگ قانون خواهد بود در محل در روز. مغلوب ساختن پیشی جستن فقط با استفاده از یک فرمان اجرایی به گسترش ایالات متحده محدودیت های ویزا تا پایان 2020, بسته شدن حفره عمدا چپ در گذشته چنین ویزا مربوط به سفارش. مصر است که صحبت کردن در مورد تطبیق تا به ترکیه در لیبی. و آن را 40C/101F در دایره قطب شمال امروز.

مایکل هر جهانی استراتژیست در Rabobank.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de