خارج از جعبه: مغلوب ساختن پیشی جستن “است که تشدید خشونت ها در سراسر کشور و نیاز به خارج شدن از راه’ — سابق جمهوری خواه فرماندار نیوجرسی

در زمان بحران کشور ما را خوش شانس بوده است که رهبران با کیفیت و از جمله جورج واشنگتن و آبراهام لینکلن و فرانکلین روزولت. مواجه با جنگ و فروپاشی اقتصادی و اجتماعی بخش این رهبران و دیگران صحبت کرد و با دلسوزی و دوراندیشی است. طرح ریزی اعتماد به نفس آنها ممکن است احساس آنها تقویت خواهد شد و مردم آمریکا به کار جمعی به صورت مسائل با هم.

متاسفانه ما در حال حاضر یک رئیس جمهور که غرایز هستند و برعکس کسانی که رهبران بزرگ. به جای ترویج وحدت از طریق گفت و گو باز تهمت است و مالیده لفظی نمک در کشور ما زخم باز از نژاد پرستی. به جای دعا برای صلح و عدالت و تهمت به حال مسالمت آمیز معترضان با گاز کشته بنابراین او می تواند ژست برای عکس-op. به جای پرورش همکاری او با انتقاد از رهبران محلی و تصریح کرد: این ایده خطرناک است که او دارای قدرت مطلق.

مغلوب ساختن پیشی جستن است نه رهبر ملت ما نیاز دارد و وقت آن است که او را از راه به طوری رهبران واقعی می تواند حرکت ملت ما رو به جلو است.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن بر شورش و غارت او توجه و دور از قلب تظاهرات. معترضان عمدتا صلح آمیز در پاسخ به ملت ما سیستمیک نژاد پرستی و عزاداری همه بیش از حد و مکرر از دست دادن زندگی سیاه در دست پلیس است. نژادپرستی است غیر قابل انکار و شرم آور بخشی از میراث و آن یکی که در آن همه ما شرکت کنند. در سطح شخصی همه ما — هرچند ناخواسته — قضاوت در مورد افراد بر اساس ظاهر آنها. کلیشه درست نیست و در عین حال آن چیزی است که ما رئیس جمهور شده است. با التهابی لفاظی در مورد سیاه و سفید و قهوه ای و آمریکایی و تهمت به بی شرمانه در شرکت و تشدید ملت ما گناه اصلی از نژاد پرستی.

رهبری یعنی پررنگ کردن لفظی حرارت و حرکت به سمت بهبود است.

و فقط به عنوان او را با معترضان در کاخ سفید با او تشدید خشونت ها در سراسر کشور. این است که رک و پوست کنده مسخره برای مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به نادیده گرفتن دولت و مقامات محلی با استقرار ارتش ایالات متحده. او در تلاش است برای حل پیچیده و عمیق موضوع توسط استعاره تکان دادن اسلحه خود را در اطراف و اگر نظامی مورد نیاز است فرمانداران می توانید بپرسید.

صرفنظر چگونه وحشتناک آن است که مرد شده است که رئیس جمهور ما برای 3½ سال به نظر نمی رسد به دانستن چگونه کار دولت در این کشور را تهدید به استفاده از ارتش علیه معترضان غیر نظامی است و این مسائل از هوازن.

بخوانید:اگر مغلوب ساختن پیشی جستن می کند استفاده از ارتش برای سرکوب اعتراضات او به احتمال زیاد تکیه بر همان قانون مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به جنبش حقوق مدنی

همچنین:نظامی نشان می دهد از زور در یادبود لینکلن تساوی خشم آنلاین

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن توسل به خشونت نگران کننده است, بنابراین او ادامه داد: بی احترامی به رهبری و اقتدار دولت از فرمانداران و شهرداران شهرستان.

فقط به عنوان او در اوج این بیماری همه گیر کوروناویروس زمانی که او ادعا کرد که او “کل” اقتدار و اخراج فرمانداران مسئولیت به رهبری ایالات خود تهمت است دوباره بی توجهی به کار رهبران محلی در طول این بحران است. فرمانداران ایستاده نمی idly توسط آنها اقدام تلاش برای کاهش تنش ها و کمک به جوامع خود را گاهی اوقات در تماس با گارد ملی و پلیس دولت برای حمایت از. فرمانداران باید یک نقش حیاتی در کمک به جوامع خود زخم التیام یابد و مغلوب ساختن پیشی جستن goading آنها را به “تسلط” مردم خود را تنها به تعمیق زخم.

آمریکایی ها همچنین سزاوار رهبران که می توانید در قرعه کشی در سنت های دینی ما برای ترویج صلح و عدالت است. پس از استفاده از گاز اشک آور و پلیس ضد شورش برای پاک کردن یک مسیر خارج از کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت در سراسر خیابان به سنت جان کلیسا و ناشیانه برافراشتند کتاب مقدس را در دست خود و مطرح برای عکس.

در حالی که لحظه به نظر می رسید طراحی شده برای درخواست تجدید نظر به مسیحی خود را حامیان آن را عاری از ایمان واقعی فعالیت است. او کلیسا را وارد کنید او می گویند نه یک نماز و یا حتی تعظیم سر خود را در احترام او تماس بگیرید برای صلح — او به سادگی تکان داد کتاب مقدس به عنوان یک سرپا نگه داشتن. آمریکایی ها سزاوار بهتر است.

به عنوان فرماندار سابق نیوجرسی, من می دانم که اندازه گیری رهبری ضروری است برای حل هر گونه بحران است. رهبری یعنی پررنگ کردن لفظی حرارت و حرکت به سمت بهبود است. ما نیاز به شجاعت رهبران آدرس فوری مشکلات از جمله نابودی کسب و کار استفاده بیش از حد زور توسط پلیس و ادامه ویرانی Covid-19. اکثریت قریب به اتفاق افسران پلیس مردم خوبی هستند اما ما نیاز به انجام یک کار بهتر با آموزش و استخدام.

مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است برای حل پیچیده و عمیق موضوع توسط استعاره تکان دادن اسلحه در اطراف.

اما فرمانداران و شهرداران می تواند به توقف با مسائل فوری. ما نیاز به رهبران کفر و نیاز به اصلاحات به آدرس نژاد پرستی در تمام سطوح: policing, آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و مراقبت بیشتر است. و در حالی که پرداختن سیستمیک نژادپرستی رهبران ما باید نگاه به آینده در مناطق دیگر: رشد اقتصادی تغییر آب و هوا و بیشتر.

واقعی رهبران اذعان مسائل به جای محکوم کردن افراد برای صحبت کردن. مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به توقف صحبت کردن و اجازه دهید ما شهرداران و فرمانداران هموار کردن راه برای یک اتحاد کامل تر.

کریستین تاد ویتمن شد فرماندار نیوجرسی از سال 1994 تا 2001 و ریاست سازمان حفاظت محیط زیست ایران در دوران ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش از سال 2001 تا 2003. او در توییتر دنبال کنید @GovCTW.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de