خارج از جعبه: جمهوری خواهان باید انتخاب بین تهمت و قانون اساسی

یک "دیوار مادران" محافظت از معترضان در دادگاه فدرال در پرتلند سنگ., در روز شنبه. اسپنسر پلات/گتی ایماژ

توسط NEWSAMINS در 6 مرداد 1399

یک "دیوار مادران" محافظت از معترضان در دادگاه فدرال در پرتلند سنگ., در روز شنبه.

اسپنسر پلات/گتی ایماژ

در عادی انتخابات سال اکثر مردم در نظرسنجی های انتخابات ریاست جمهوری بر اساس حزب وفاداری—جمهوری خواهان به طور کلی رای برای نامزد جمهوری خواه و دموکرات به طور کلی رای برای حزب دموکرات نامزد. اما 2020 معمولی است انتخابات سال, به عنوان برخی از جمهوری خواهان و محافظه کاران را تشخیص دهد.

جان Kasich سابق جمهوری خواه ریاست جمهوری مدعی و فرماندار سابق اوهایو است که انتظار می رود برای حمایت جو بایدن از presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری در ماه آینده دموکراتیک کنوانسیون. دیگر جمهوری خواهان را ساخته اند یک تصمیم مشابه.

آن را سخت به شکل رانندگی این غیر معمول پویا: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است رئيس جمهور شکست خورده و شکست او است که با داشتن یک تاثیر بر آمریکایی ها در زندگی روزمره است که کمی برای انجام با عادی حزبی تفاوت دارد. با زندگی تبدیل وارونه توسط coronavirus و مغلوب ساختن پیشی جستن و نشان دادن او هیچ پاسخ به همه گیر در ادامه به مارپیچی خارج از کنترل در ایالات متحده آن را هیچ جای تعجب است که برخی از دیرین جمهوری خواه رای دهندگان در حال حمایت از نامزد حزب دموکرات برای ریاست جمهوری.

" ما شواهدی از مغلوب ساختن پیشی جستن استبدادی جاه طلبی در استفاده از اجرای قانون فدرال نیروهای خود را برای ایجاد آنچه که به نظر می رسد به طور غیر قانونی بازداشت آمریکایی ها در خیابان های پرتلند سنگ., بدون علت احتمالی در نقض متمم چهارم قانون اساسی. "

به عنوان رای دهندگان فکر می کنم در مورد این سال هر چیزی را-اما-عادی انتخابات همه گیر خواهد شد و بدون شک در بالای ذهن خود را مگر اینکه چیزی به طور چشمگیری تغییر بین در حال حاضر و نوامبر. 3.

هیچ محدودیتی برای قدرت خود را

دو دانشمندان توصیف صدای شیپور شکست خورده پاسخ به عنوان مثال از "اجرایی underreach"–عدم انجام به اندازه کافی به شایستگی پاسخ به مشکل ملی مطرح شده توسط این بیماری همه گیر. تناقض هر چند در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست زمانی که آن را می آید به این بیماری همه گیر است که یک مشکل underreach در مناطق دیگر خود را رادیکال نفس بیش از حد روشن می سازد که او یک thoroughgoing استبدادی—کسی که باور ندارد در قانون اساسی دموکراسی و معتقد است که هیچ کس دیگری می تواند مشروع مجموعه ای از محدودیت در قدرت خود را.

ما شواهدی از مغلوب ساختن پیشی جستن استبدادی جاه طلبی در استفاده از اجرای قانون فدرال نیروهای خود را برای ایجاد آنچه که به نظر می رسد به طور غیر قانونی بازداشت آمریکایی ها در خیابان های پرتلند سنگ., بدون علت احتمالی در نقض متمم چهارم قانون اساسی.

"اقتدارگرا" است لود می شود و اغلب به اشتباه کلمه. آن را ممکن است مردم فکر می کنم از هیتلر و استالین و یا موسولینی. اما این دیکتاتورها بودند totalitarians خصوص قابل سرزنش زیر مجموعه از رهبران مستبد. اکثر authoritarians نیست Stalins یا Hitlers.

اصطلاح "دیکتاتوری" بیشتر دقت توصیف یک رهبر که رد قانون اساسی دموکراسی حکومت قانون و حقوق فردی و مستقل دادگاه و انتخابات آزاد و عادلانه.

آن همیشه آسان به شناسایی می شود اقتدارگرا. هنگامی که چنین رهبران ظهور آنها به طور معمول انجام نمی خود را اعلام و به عنوان authoritarians.

ولادیمیر پوتین و ویکتور اوربان هوگو چاوز, رجب طیب اردوغان و دیگران نمی علنا اعلام خود را به هوازن و زمانی که آنها به دنبال تثبیت قدرت. آنها با حفظ برخی از مظاهر دموکراسی—انتخابات دموکراتیک عناوین مانند "جمهور" قانونگذاری—حتی به عنوان آنها گود این موسسات و برچیده دموکراسی هسته.

این می تواند اتفاق می افتد در اینجا

این واقعیت است که authoritarians نمی آیند با یک برچسب بر روی آنها می توانید آن را سخت تر به بلافاصله تشخیص تهدید آنها در برخواهد داشت. در ایالات متحده می توان آن را سخت به خصوص به رسمیت شناختن یک مستبد تهدید. زمانی که سینکلر لوئیس نوشت: "این نمی تواند اتفاق می افتد در اینجا" خود را در دهه 1930 رمان که تصور یک دیکتاتور به دست آوردن قدرت در ایالات متحده به عنوان خود به خود با اشاره به این راضی فرض که دموکراسی در ایالات متحده می تواند گرفته شده برای اعطا.

البته که چنین نیست. هیچ تضمینی وجود ندارد که آن را می آید به دموکراسی آمریکایی. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری است و نه استبدادی تهدید به سیستم—خواهد-بود authoritarians آمده اند از سمت چپ (Huey طولانی) و راست (جوزف مک کارتی) اما تهمت پیشرفته دورترین در جاه طلبی های خود را.

مانند بسیاری دیگر از authoritarians تهمت نیست خود را اعلام خواهد کرد به طوری که بدان معنی است که ما باید با دقت بیشتری بررسی کنید که آیا در واقع یک تهدید به قانون اساسی دموکراسی است. علائم هشدار دهنده وجود داشته اند پس از کمپین 2016 و ادامه داد: پس از انتخابات خود را.

در این تابستان ما شاهد روشن ترین شواهد از مغلوب ساختن پیشی جستن استبدادی جاه طلبی—و آن را در این نقطه می گویند که تهدید ظریف است. آنچه ما دیده ایم در میدان لافایت در پورتلند و در دیگر شهرستانها که در آن اجرای قانون فدرال مقامات (گاهی ناشناس) استفاده از خشونت علیه معترضان مسالمت آمیز کلاسیک استبدادی تاکتیک.

برخی از محافظه کاران و جمهوری خواهان را با اشاره به تشابه: استراتژیست جمهوریخواه سابق استیو اشمیت گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده از زور "باید ترساندن از جهنم از هر آمریکایی است."

کمپین ارعاب

مغلوب ساختن پیشی جستن است کاملا بدیهی است که انجام این کار به عنوان بخشی از مبارزات انتخاباتی خود استراتژی و احتمالا به عنوان یک پیش نمایش از ارعاب رای دهندگان تاکتیک های ما می توانید انتظار به عنوان روز انتخابات نزدیک. او ممکن است برخی از آنچه که او امیدوار است به عنوان وجود دارد در حال گزارش ها از درگیری های خشونت بار بین اجرای قانون و معترضان.

اما ممکن است این تلنگر اسکریپت برای او. مغلوب ساختن پیشی جستن سعی تاکتیک های مشابه (هر چند نه به عنوان خطرناک و یا به عنوان مقابله) در سال 2018 و دموکرات ها هنوز هم به آسانی برنده midterms. تصاویر به شدت مسلح شوک سربازان هل دادن به عقب غیر مسلح مامان در پورتلند ممکن است چیزی که به حرکت حومه زنان به تهمت و ستون.

به عنوان ملت میسازد حقوق مدنی قهرمان John Lewis به استراحت—یک مرد که در راهپیمایی با دیگران که شجاعانه به دنبال اصول عدم خشونت حتی به عنوان او و دیگران بودند وحشیانه مورد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن است و روشن است که طرف سابقه او می ایستد. معترضان خواهد شد البته به خوبی در خدمت به دنبال لوئیس به عنوان مثال—اگر خطر است که به وضوح بالاتر از بسیاری از ما می تواند تحمل.

در این لحظه نتیجه نامشخص است. ما نمی دانیم که دقیقا تا چه حد نسبت ناروا خواهد رفت و یا اینکه آیا او خطرناک تاکتیک موفق خواهد شد.

چه می توان گفت بدون شک این است که ما دموکراسی آویزان در تعادل می باشد. آیا او موفق می شود پایین می آید به همه ما است. جمهوری خواهان و محافظه کاران که وحشت زده مفهوم رئیس جمهور ایالات متحده تبدیل فدرال اجرای قانون مقامات به چیزی است که به نظر می رسد بسیاری مانند شخصی خود را افسر گارد از طرف مقابل باید این فرصت را به می گویند که به اندازه کافی به اندازه کافی است و به ایستادن برای ما قانون اساسی دموکراسی بیش نفرت انگیز جایگزین مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده است.

کریس peter bradley استادیار دولت در دانشگاه آمریکایی از امور عمومی است. او دو کتاب نوشته است در انتخابات ریاست جمهوری قدرت و اخیرا نوشت: یک کتاب فصل توصیف مشکل اساسی شکست در ایالات متحده است.

مطالعه بیشتر

مغلوب ساختن پیشی جستن است از دست دادن بزرگ به بایدن رای دهندگان در پای صندوقهای رای است. در اینجا این است که چگونه این به احتمال زیاد بازی را در روز انتخابات

چرا تهمت حرکت برای محدود کردن مهاجرت لطمه می زند و شرکت های ایالات متحده و مشاغل در آمریکا

Authoritarians' شکست می تواند از خط خارج اقتصاد جهانیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب