خارج از جعبه: سهام خصوصی در زمین لرزان و این یک هشدار برای سهام سرمایه گذاران خود را به تماشای گام

در هر مالی عمده اختلال کفش دیگر طول می کشد برخی از زمان به رها کردن.

برای مثال پس از شیوع کروناویروس استرالیا صندوق های بازنشستگی نوشته اند ارزش دارایی های خصوصی مانند زیرساخت های مالکیت خصوصی و حقوق صاحبان سهام را تا 10٪. Softbank اساسا یک سرمایه خصوصی نگرانی شده است مجبور به تنظیم حامل ارزش سرمایه گذاری خود را. تنظیمات قابل توجهی در مقادیر خصوصی برگزار شد دارایی های پیش رو ممکن است.

بازارهای خصوصی مطابقت اشخاص به دنبال سرمایه با انتخاب سرمایه گذاران. این حامیان ارائه بدهی و حقوق صاحبان سهام برای مراحل اولیه و گسترش کمک های مالی و سود بی شمار صنایع از جمله تکنولوژی و زیرساخت منابع و املاک و مستغلات. با توجه به برآوردهای اخیر خصوصی بازار حجم حدود 6.5 تریلیون دلار افزایش از 4 تریلیون دلار بیش از دهه گذشته است.

سرمایه گذاران را افزایش داد تخصیص به معاملات خصوصی اعتقاد آنها ارائه بازده بهتر رانده ممتاز دسترسی به اطلاعات و مقابله جریان در درون خود مخابرات و شبکه. عوامل دیگر عبارتند از: کاهش در اندازه عمومی بازارهای سهام به عنوان یک نتیجه از ترکیب و ادغام و به اشتراک گذاری buybacks. بدهی خصوصی نیز تکمیل شده وام بانکی تحت تاثیر نیاز به بازسازی ترازنامه پس از سال 2008 زیان و مقررات سختگیرانه تر.

سرمایه کاربران در ضمن در حال جذب آسان تر تنظیم مقررات قوانین به خصوص بیش از گزارشگری و افشای. امروزه کمتر وجود دارد موشکافی رفتار سازمانی مانند خرید جت خصوصی و مرتبط با حزب معاملات. بازارهای خصوصی اجازه هر دو از بنیانگذاران و حامیان مالی به حداکثر رساندن ارزش سرمایه گذاری های خود را با تاخیر عرضه سهام خود به بازار. بازارهای خصوصی نیز بهتر قادر به پاسخگویی به نیازهای بودجه از سرمایه گذاری های جدید.

بخوانید: بازار سهام نیست و منعکس کننده واقعیت… در عین حال هشدار سیتی گروپ

مدیران صندوق به خصوص خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت را با استفاده از این فرصت برای افزایش دارایی های تحت مدیریت و کسب هزینه های بالاتر برای این به اصطلاح سرمایه گذاری جدید کلاس. قانونی ایالات متحده آمریکا محیط زیست تشویق سرمایه خصوصی توسط شل ضد تقلب قوانین حاکم بر سهم فروش و افزایش تعداد سرمایه گذاران اجازه خصوصی در بازار سرمایه.

به عنوان یک نتیجه بازارهای عمومی را تا حد زیادی کاهش می یابد به یک وسیله نقلیه برای اصلی سرمایه گذاران برای تبدیل به مایع خود را از طریق عرضه اولیه اوراق بهادار و جذب سرمایه است. در حال حاضر بخش عمده ای از ارزش استخراج شده توسط سرمایه گذاران خصوصی.

بازارهای خصوصی, عمومی, مشکلات

ظهور بازارهای خصوصی مشکل ساز است. اولین فرایند فاقد شفافیت و ثبات است. بازده بسیار متغیر و بین فردی وجوه و سراسر vintages.

دوم دارایی قیمت مدل-بازار نیست-بر اساس. برخی از آنها به ارزش فعلی جریان نقدی روش با مفروضات ذهنی. اینها حساس به ارزش ترمینال و یا در IPO خروج های متعدد استفاده می شود. ارزش ها تحت تاثیر پیش بینی شده آمار مربوط به استفاده از زیرساخت ها و میزان تخفیف اعمال می شود. پی در پی دور از خصوصی تامین مالی اغلب بین تنگاتنگ احزاب و یا وجوه استفاده می شود برای ایجاد مصنوعی ارزش. مجتمع غرور معیارهای ارائه اقدامات گمراه کننده از یک کسب و کار پیشرفت است. تفاوت بین ارزیابی در معاملات خصوصی و به تبع آن IPO برای مثال در WeWork و بارگذاری است قابل توجه است.

سوم, در سال های اخیر ارزیابی شده اند حد. این نشان دهنده این جریان قوی از پول به بازارهای خصوصی و مدیران با استفاده از برخورد گرما به افزایش قیمت.

چهارم به جای آژانس کاهش هزینه های ناشی از منافع مختلف از سهامداران و مدیران شرکت های خصوصی سرمایه جایگزین آنها را با اهداف متضاد از سرمایه گذاران خصوصی و مدیران دارایی. بعد از تنش است که سخت تر برای مدیریت به دلیل کدورت از خصوصی روند در بازار و عدم رسمی قوانین و مقررات و یا حکومت موظف در بازار.

پنجم ثبت نشده و خصوصی حقوق صاحبان سهام و بدهی های جامد هستند. آنها باید اساسا برگزار می شود به بلوغ و یا تا زمانی که آنها در حال منحل زمینه ای جریان های نقدی. مایع از طریق عرضه اولیه اوراق بهادار و یا یک تجارت فروش است در معرض خطر اختلال در بازار.

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس با این نسخهها کار راه خود را از طریق اقتصاد جهانی این مشکلات خواهد شد در معرض. بسیاری از خصوصی-بازار دارایی های کسب و کار, انتخاب جالب اینجاست که برای ثبات درآمد و جریان های نقدی مانند ملک تجاری تلفات جاده ها و فرودگاه ها و دیده های تیز قطره در درآمد به مراتب بیشتر از کسانی که در طول رکود بزرگ. همچنين خصوصی در بازار دارایی ها به طور کلی بسیار قوی, افزایش آسیب پذیری خود را به پایین جریان های نقدی بالاتر از هزینه های اعتباری و اختلال در تامین مالی دسترسی داشته باشید.

لذت را در چه خصوصی بازارهای مشکل برای ثروتمند بالا خالص ارزش افراد خانواده خود ادارات اوقاف و غیر عاقلانه است. در واقع بسیاری از صندوق های بازنشستگی که به نمایندگی از کارگران و افراد عادی در معرض بازارهای خصوصی از طریق منابع در فیدر بودجه و یا عموم معامله و وجوه متقابل.

مشکلات خصوصی بازارهای برجسته راه خطر حرکت در اطراف سیستم مالی جهانی اغلب fitfully. در یک دوره بسیار موفق گردش سرمایه کم بازده و مصنوعی بازار رانندگان از قبیل فراوان نقدینگی و نرخ پایین جستجو برای کافی بازده تشویق سرمایه گذاران را در بر دارد و اغلب غیرقابل سنجش خطرات. وعده بازده بالاتر رسمیت نمی شناسد تنها تغییر ناپذیر قانون مالیه: که خطر و بازگشت دارای همبستگی مثبت.

Satyajit دس سابق بانکدار. آخرین کتاب او “یک ضیافت از عواقب” (منتشر شده در آمریکای شمالی به عنوان “عصر رکود”). او همچنین نویسنده از “شدید پول” و “تجار اسلحه و پول است.”

جزئیات: اینها تنها برخی از راه های ETFs و صندوق شاخص در حال ساخت بازارهای مالی بی ثبات تر

بیشتر: ما در حال حاضر از دیدن لبه تیز نوسان شمشیر و کاهش آن, عمیق

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de