خارج از جعبه: لینکلن پروژه سوزن مغلوب ساختن پیشی جستن راه او needled هیلاری بیش از ایمیل های خود

برای آمریکایی ها که دیدن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری به عنوان یک تهدید برای ایالات متحده آمریکا قانون اساسی و سیستم آن را تعجب آور نیست که آنها نگران هستند 2020 به پایان خواهد رسید تا پخش 2016.

در حال حاضر به عنوان تهمت trailed در پای صندوقهای رای است. در حال حاضر به عنوان تهمت تکان دهنده ساخته شده بیانیه ای پس از بیانیه تکان دهنده و آن را پوچ به نظر می رسید به اعتقاد آمریکایی ها به اندازه کافی می تواند برای رای دادن چنین خطرناک حد و حصر temperamentally نامناسب به رئیس جمهور ایالات متحده است. و در عین حال او به دست آورد. می تواند برگ برنده دوباره نادیده گرفتن شانس و برنده شدن در ماه نوامبر ؟

آن را قطعا ممکن است اما چند تفاوت وجود دارد این زمان. در سال 2016 تهمت بود قادر به کنترل کمپین روایت های موفقیت در گرفتن رسانه ها به پوشش و توصیف نتایج انتخابات ریاست جمهوری مورد نظر خود را در نظر. رای دهندگان شنیده — آگهی nauseam — در مورد هیلاری کلینتون ایمیل. در واقع گالوپ مصاحبه نشان داد که “ایمیل تسلط[d] آنچه آمریکایی ها…شنیده در مورد کلینتون.” تحقیقات نشان داد که “مختلف کلینتون ایمیل مربوط به رسوایی برای اختصاص بیشتر جملات [در جریان پوشش اخبار] بیش از همه از مغلوب ساختن پیشی جستن رسوایی ترکیب شده است.”

همه پرسی در مغلوب ساختن پیشی جستن

در سال 2020 مغلوب ساختن پیشی جستن است پیدا کردن آن سخت تر برای کنترل این روایت و انتخابات ماه نوامبر شکل گیری است تا به عنوان یک همه پرسی در او. او در حال حاضر وقت به جای سابق واقعیت تلویزیون ستاره با یک تصویر (و نه بر اساس واقعیت) به عنوان یک کسب و کار موفق سرمایه دار خیلی مهم. علاوه بر این ایالات متحده است که در برخورد با بحران های متعدد است که تسلط بر سرفصل — coronavirus مربوط به رکود اقتصادی و تظاهرات توده ای مرتبط با افغانستان از آمریکایی های سیاه و سفید.

مغلوب ساختن پیشی جستن ترجیح روایت خیلی دور نیست از طریق شکستن. او ندارد راه در حال حاضر به شکل پوشش رسانه ای به میل خود. مغلوب ساختن پیشی جستن تجمعات انتخاباتی شده اند در انتظار برای ماه و زمانی که او قادر به نگه داشتن یکی از این آخر هفته گذشته در Tulsa, Okla., او قادر به پر کردن یک 19,000 صندلی عرصه است. کریس والاس از فاکس نیوز مشاهده شده است که پوشش رسانه ای از تولسا رالی بود “نشان می دهد[ing] بزرگ خالی مناطق” و مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین خیز دال در مورد ناامید کننده مردم در انتخابات “را می سازد [مبارزه] نگاه احمقانه که [آنها را] انکار واقعیت از آنچه اتفاق افتاد”.

کوچک و جمعیت اندازه نیست یک شاخص است که یک نامزد را از دست خواهد داد اما این روشن است که مغلوب ساختن پیشی جستن بسته بندی 2016 تظاهرات کمک کرده و انرژی او را به دست آورد و به outsized پوشش رسانه ای. در سال 2020 مغلوب ساختن پیشی جستن است که هنوز هم مقدار زیادی از پوشش رسانه ای, البته, اما این بار ممکن است تضعیف نامزدی خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن است و دیگر دیده می شود به عنوان یک غیر ایدئولوژیک نسبتا معتدل جمهوری و جو بایدن است رای گیری بهتر در سال 2020 از کلینتون تا کنون در سال 2016. ممکن است که آمریکایی ها به سادگی خسته از مغلوب ساختن پیشی جستن تفرقه قلدری بی نزاکت بحث.

خواهان اعتصاب بازگشت

وجود دارد حداقل یک چیز بیشتر است که متفاوت درباره 2020: لینکلن پروژه فوق العاده PAC اجرا شده توسط کنونی و سابق جمهوری خواه و محافظه کار استراتژیست های سیاسی از جمله مشاوران سابق به جمهوری خواه رئیس جمهور و ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی.

لینکلن پروژه قرار دادن “ویرانگر” تبلیغات هستند که “تولید شده با سرعت رعد و برق” به “گرفتن بحث های عمومی فقط در لحظه مناسب…چکش[ing] تهمت جایی که او شخصا آسیب پذیر”. روشن است که آنها در حال گرفتن تحت مغلوب ساختن پیشی جستن پوست; کیت ادواردز از لینکلن پروژه بالد که در گروه “زندگی در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سر اجاره رایگان”.

این نمایشگاه به منظور بالا بردن سوال در مورد برخی از لینکلن پروژه تاکتیک (هر چند همان استاندارد باید اعمال شود به ناروا خود در برابر حملات بایدن), و آن را سخت بدانید که آیا از استراتژی این گروه در حال کار و یا حتی چگونه به ارزیابی اثربخشی آن است.

اما وجود حداقل دو نشانه ای که لینکلن پروژه ممکن است داشتن یک تاثیر است. برای اولین بار تبلیغات خود را در حال گرفتن توجه و پوشش از عمده رسانه های کمک به شکل دادن به مبارزات انتخاباتی روایت (در بخشی به دلیل مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به تبلیغات از جمله در اواخر شب tweetstorms). دوم اگر تهمت است که با استفاده از وقت با ارزش و انرژی و پول در پاسخ به لینکلن, پروژه, تبلیغات, پس او است راه انداختن کمپین مخالفان خود را’ از نظر او نیست.

به وضوح به نظر می رسد که هیچ چیز مغلوب ساختن پیشی جستن می کند را تکان حمایت خود را از جمهوری خواهان در کنگره است. اما لینکلن پروژه تلاش نشان می دهد که برخی از سیاسی راست تشخیص خطر تهمت شمار به دموکراسی ایالات متحده. پژوهش های علمی نشان می دهد که یکی از بهترین راه ها برای دفاع از دموکراسی است که برای نخبگان سیاسی برای عبور از خط حزب و مبارزه authoritarians از حزب خود را. یکی از شکست در سال 2016 شد که بسیاری از جمهوری خواهان سقوط در خط پشت تهمت نامزدی — و در حال حاضر ریاست جمهوری خود.

مردم پشت لینکلن پروژه را در بر داشت یک راه برای بهره برداری از دو تهمت بدنام ترین آسیب پذیری: یک دهانه توجه کوتاه و نازک پوست. بنابراین در حالی که انتخابات هنوز چند ماه دور متعهد تهمت دشمنان مانند لینکلن پروژه در حال ساخت آن را روشن است که آن را به سخت تر برای مغلوب ساختن پیشی جستن که wallows در غربت به که پیر 2016 احساس بازگشت.

کریس peter bradley استادیار دولت در دانشگاه آمریکایی از امور عمومی است. او دو کتاب نوشته است در انتخابات ریاست جمهوری قدرت و اخیرا نوشت: یک کتاب فصل توصیف مشکل اساسی شکست در ایالات متحده است.

بخوانید: به جای پرش شروع انتخاب مجدد کمپین تولسا تجمع برجسته مغلوب ساختن پیشی جستن از آسیب پذیری

بیشتر: تاریخ نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک سقوط در ماه نوامبر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de