خارج از جعبه: ژوئن شغل گزارش نشان می دهد, بازیابی, اما صاحبان کسب و کار کوچک هنوز هم نیاز به پول نقد فوری کمک برای زنده ماندن

کسب و کارهای کوچک استخدام نیمی از ایالات متحده آمریکا بخش خصوصی نیروی کار و ایجاد دو سوم از تمام شبکه های جدید آمریکا شغل.

ژوئن شغل گزارش ارائه شده امید برای کارگران در برخی از صنایع در اقتصاد ایالات متحده — اما اخبار بسیار کمتر بود امیدوار برای کسب و کارهای کوچک.

از ياوه درآمد به توقیف عرض این هیچ راز که COVID-19 بحران بهداشت عمومی هدایت می شود بیش از حد بسیاری از کسب و کارهای کوچک را به آستانه سقوط. حدود 100,000 کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور در حال حاضر بسته درهای خود را به طور دائم. و صاحبان کسب و کار که تا حد زیادی اجرا مالکیت انحصاری یا کوچک کسب و کار کاهش یافته است 41%.

به عنوان اقتصاد ایالات متحده شروع به بازگشایی این مهم است که این سیاست ها به تصویب رسید برای تقویت خیابان اصلی بهبود و موفقیت طولانی مدت است. برای کسب و کار کوچک صاحبان این بدان معناست که بیشتر فوری کمک نقدی از طریق کمک های مالی و پرداخت های مستقیم به افراد است.

جزئیات: آمریکاییها از گسترش چک برنامه حفاظت از ارسال به ناروا برای امضا

بیشتر مشاغل در آمریکا ایجاد شده توسط کارآفرینان از هر راه دیگر — کسب و کارهای کوچک استخدام نیمی از ایالات متحده آمریکا بخش خصوصی نیروی کار و ایجاد دو سوم از تمام شبکه های جدید آمریکا شغل. که 60 میلیون نفر است که بستگی به کسب و کارهای کوچک برای امرار معاش خود. در پایین درآمد جوامع در شهرهای سراسر کشور کسب و کارهای کوچک به خصوص حیاتی برای اقتصاد محلی.

همه گیر و تاثیر آن بر کسب و کار کوچک جامعه شده است در جلو و مرکز در طول بحران. نکته مهم این اورژانس در معرض اساسی نابرابری در اقتصاد ما که به نفع بزرگ سیاسی متصل به شرکت بیش از خیابان اصلی کسب و کار و انفرادی شرکت که درایو ما اقتصاد است.

کنگره ابتدا در زمان برخی از مراحل رسیدگی به این نیازها توسط بودجه اضطراری وام کسب و کار کوچک برنامه های, اما آن را به اندازه کافی برای اطمینان از کسب و کار بهبود می یابند و چپ بیش از حد بسیاری از ، خرده فروشی و مهمان نوازی و صنایع غذایی خدماتی که حساب برای 65 درصد از زیان کار دریافت تنها 9 درصد از تایید چک Protection Program (PPP) وام در اولین دور از اعطای وام. و از لاتین و سیاه و سفید متعلق به کسب و کار است که برای اعمال PPP وام تنها 12 درصد مبلغ دریافتی آنها خواسته.

این برنامه ها وام می کند و ناکارآمد و پیچیده — که به احتمال زیاد به همین دلیل بیش از 100 میلیارد دلار همچنان در PPP پس از کنگره اختصاص داده پول اضافی به برنامه است. و برای کسانی که با دریافت یک وام, دستورالعمل شده اند بنابراین مشخص نیست و تغییر در بسیاری از مواقع که برخی از صاحبان کسب و کار می ترسند به استفاده از پول در مورد یک قدم اشتباه forfeits شانس خود را از بخشش وام.

دولت باید با اختصاص 600 میلیارد دلار بودجه برای کسب و کارهای کوچک به علاوه ماهانه پرداخت های مستقیم از 1200 $برای افراد تا زمانی که اقتصاد بهبود.

برای زنده ماندن از بحران فوری و فراتر از کسب و کارهای کوچک نیاز فوری کمک نقدی از طریق کمک های مالی و پرداخت های مستقیم به افراد اجازه می دهد که مردم به صرف پول در راه آنها نیاز دارید. دولت ایالات متحده باید در اختصاص 600 میلیارد دلار بودجه به صورت مستقیم کمک های مالی به اطمینان حاصل شود که یک استخر از پول در دسترس برای کسب و کارهای کوچک در حالی که اجتناب از بسیاری از مشکلات با PPP به علاوه ماهانه پرداخت های مستقیم از 1200 $برای افراد تا زمانی که اقتصاد بهبود.

برای صاحبان کسب و کار کوچک فردی پرداخت های مستقیم می تواند یک راه نجات است. در بررسی های اخیر بیش از نیمی از صاحبان کسب و کار کوچک گفت: آنها قادر نخواهد بود به کار فراتر از سه ماه طول زمان بحران. مستقیم پرداخت خواهد اجازه می دهد صاحبان کسب و کار به سرمایه گذاری مجدد در کسب و کار خود و حمایت از صاحبان کسب و کار و خانواده خود را هنگامی که درآمد تولید نمی کند به اندازه کافی به منظور جلب یک حقوق و دستمزد. پرداخت های مستقیم نیز موثر محرک قرار دادن پول در جیب مصرف کنندگان قادر به صرف در کسب و کارهای کوچک به عنوان آنها شروع به باز کردن. این هیچ جای تعجب است که تقریبا 80 درصد از کسب و کارهای کوچک و حمایت از پرداخت های مستقیم به افراد است.

در حالی که وام کسب و کار کوچک برنامه تامین مراقبت در عمل ممکن است کمک به انتخاب چند کسب و کارهای کوچک در اقتصاد آمریکا نمی خواهد شانس بازیابی اگر کنگره نمی کند بلافاصله ارائه مستقیم کمک نقدی از طریق کمک های مالی و پرداخت های مستقیم است که کسب و کارهای کوچک به شدت نیاز به در حالی که ما در کل جامعه است قابل تامل است. ما باید اولویت بندی سیاست های اطمینان حاصل شود که کسب و کارهای کوچک می تواند در بهبود و بهتر به مقاومت در برابر بحران است. مستقیم کمک نقدی می تواند کمک به انجام درست آن.

دیوید چیس هدایت کسب و کار کوچک اکثر توسعه و تعامل تیم ها در سراسر کشور کار خود را سازماندهی و تعامل با صاحبان کسب و کار کوچک. او همچنین هدایت کسب و کار کوچک اکثریت سیاست های دولت و حمایت و سازمان های ملی و دولتی بهداشت و درمان سیاست کار می کنند.

بیشتر: تغذیه هشدار سهام در بازار دوم رکود اقتصادی اگر coronavirus همه گیر نیست و تحت کنترل در آورد

همچنین بخوانید: کوچک-صاحبان کسب و کار می تواند زمان زندان به عنوان DOJ در حمله به کروناویروس وام برنامه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de