این قابل درک است که چرا بسیاری از تولید کنندگان آمریکا نقل مکان کرد عملیات خود را به چین است. آنها ذخیره پول در تولید و افزایش حاشیه رقابت بیشتر موثر است. تولید خارج از کشور است که هنوز هم مقرون به صرفه تر اما COVID-19 یادآوری همه از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پایین به متوسط جو و جین که دفاع ملی و امنیت بهداشتی می آید قبل از سود.

آن را ممکن است یک درس ما به سرعت فراموش نکنید اگر و هنگامی که زندگی به حالت عادی برمی گرداند. اما برای لحظه ای, سیاسی و اقتصادی نیروهای همگرا به فشار شرکت به بازگشت به عملیات تولید را در ایالات متحده — و یا حداقل به کشورهای بیشتری در نظر گرفته دلسوز به منافع ایالات متحده از چین است.

مقامات ایالات متحده ادعا می کنند دولت چین موفق به هشدار جهانی در مورد شدت شیوع اولیه COVID-19 در ووهان به طوری که آن را می تواند به جمع آوری تجهیزات لازم پزشکی. ممکن است 1 گزارش وزارت امنیت میهن (DHS) آمده است که رهبران چینی برگزار کردن گفتن سازمان بهداشت جهانی (WHO) که COVID-19 بود سرایت بسیاری از ژانویه به طوری که آن می تواند افزایش آن لوازم پزشکی, مه 4 AP مقاله گزارش شده است. DHS اشاره کرد که در آن زمان چین-واردات از ماسک صورت و جراحی روپوش و دستکش افزایش یافته و صادرات آن از این موارد کاهش یافته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همچنین ادعا می کند که COVID-19 ممکن است آزاد شده اند به طور تصادفی توسط یک دانشمند مشغول به کار در ووهان موسسه ویروس شناسی که انجام تحقیقات در مورد انتقال بیماری از حیوانات به مردم است. این تضاد چین توضیح است که COVID-19 سرچشمه در بازار در ووهان..

چین شمارنده است که مقامات ایالات متحده با استفاده از این کشور به عنوان یک قربانی. “به ایالات متحده آمریکا انتخابات ریاست جمهوری در کمپین های در حال جریان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اجرا کرده است یک استراتژی طراحی شده برای منحرف کردن توجه از بی کفایتی آن ها نمایش داده می شود در مبارزه با این بیماری همه گیر….حقایق و اخلاق هیچ ارزش. هدف نهایی این است که برای برنده شدن در این انتخابات” اعلام مارس 4 مقاله در جهانی باریک روزنامه در نظر گرفته می شود حزب کمونیست چین منادی.

چین روابط با ایالات متحده و جهان — آینده آزمایش می شود که آیا این کشور خواهد شد به اشتراک گذاری یک واکسن با جهان اگر آن را اولین بار به منظور توسعه یک. این کشور وعده نداده به “هر گونه موفقیت آمیز واکسن مشترک عمومی خوب” در طول یک جلسه مجازی نامیده می شود توسط اتحادیه اروپا, آوریل 5 South China Morning Post مقاله گزارش شده است. نه چین کمک مالی از سوی اتحادیه اروپا را به تلاش برای توسعه و توزیع COVID-19 واکسن. آمریکا متعهد شده است که 8 میلیارد دلار برای این تلاش است.

ترس وجود دارد که اگر چین یک COVID-19 واکسن آن را عظیم قدرت مذاکره بیش از بقیه جهان. متناوبا این کشور می تواند نگه داشتن واکسن برای خود اجازه می دهد آن را به بازگشایی اقتصاد در حالی که کشورهای دیگر باقی می ماند تا حدی یا به طور کامل بسته شده است.

از تجارت با آمریکا به ساخته شده در امریکا

با توجه به وخامت روابط با چین و تقلا برای تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در طول بیماری همه گیر کوروناویروس آن را تعجب آور نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است با تاکید بر اهمیت در داخل کشور تولید اقلام مهم تلقی به آمریکایی ها, سلامت اقتصاد و دفاع.

“ما در حال onshoring بسیاری از این صنایع کار برای مطمئن شوید که ما هرگز متکی به خارجی تامین دوباره” مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور و پسر در قانون Jared کوشنر گفته فاکس نیوز در یک مارس 26 مصاحبه. در ضمن تهمت این هفته کارگردانی شده سازمان های دولتی به خرید تنها در آمریکا ساخته شده برای قطعات و اجزای شبکه ملی برق.

به همین ترتیب کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو — طولانی طرفدار آوردن تولید بازگشت به ایالات متحده در حال همکاری با رئیس جمهور در یک فرمان اجرایی که ارائه می کنند در دراز مدت مشوق هایی برای شرکت های آمریکایی برای تولید داروها و تجهیزات پزشکی به صورت محلی کرد و در مارس 17 فاکس نیوز مصاحبه. “ما نمی تواند نگه داشتن این بهداشت عمومی بحران و بازگشت به خواب مانند دولت های قبلی را” ناوارو گفت.

دولت ایالات متحده در سازمان با توجه به مشوق های مالیاتی و بالقوه reshoring یارانه ها به عنوان کار می کنند که برای تعیین تولید باید دارای برچسب ضروری است با توجه به مه 4 مهر مقاله. دولت نیز برای ایجاد رونق اقتصادی شبکه. “این امر شامل شرکت ها و گروه های جامعه مدنی عامل تحت همان مجموعه ای از استانداردها در همه چیز از کسب و کار دیجیتال انرژی و زیرساخت های پژوهشی تجارت, آموزش و پرورش و بازرگانی” رویترز مقاله گزارش با استناد به یک ناشناس ارشد آمریکایی. دولت همچنین در حال همکاری با متحدان آمریکا از جمله استرالیا و هند و ژاپن و نیوزیلند و کره جنوبی و ویتنام, در راه به بازسازی زنجیره تامین, وزیر امور خارجه, Michael Pompeo گفت: در 29 آوریل.

مشوق های مالیاتی فدرال و فشار

نیاز به تولید تجهیزات پزشکی در داخل کشور و حتی ایالات قانونگذاران در هر دو طرف کنگره راهرو. برای مثال در ماه مارس سناتور مارکو روبیو (R-Fla.), کوین کرامر (R-N. D.), الیزابت وارن (D-جرم.), کریس مورفی (D-Conn.), و Tim Kaine (D-Va.) معرفی تقویت امریکا زنجیره تامین و امنیت ملی عمل می کنند. عمل درخواست وزارت دفاع (DoD) برای تعیین آن وابستگی به کشورهای خارجی مواد مخدر و مواد تشکیل دهنده نیاز به سازندگان دارو به سازمان غذا و دارو حجم از مواد فعال دارویی آنها برای به دست آوردن از خارج از کشور و بازگرداندن خرید در آمریکا عمل دستور برای وزارت دفاع و دولت جانبازان برای خرید مواد تشکیل دهنده و تولید مواد مخدر در داخل کشور.

قانون گذاران باید در نظر به دنبال بازگشت به دهه 1970 برای پاسخ. شرکت های دارویی منتقل عملیات به پورتوریکو پس از اصلاحات مالیاتی قانون از سال 1976 معاف درآمد شرکت های بزرگ تولید شده در ایالات متحده از مالیات فدرال. یک دفتر پاسخگویی دولت آمریکا گزارش تخمین زده شده و در سال 1993 است که شرکت های دارویی بودند تا کنون بزرگترین ذینفع از پورتوریکو مالیات شرکت سیستم “بهره گیری به لحن $86 میلیون در سال 1985” یک مارس 16 فوربس در مقاله گزارش شده است. اما هنگامی که کسب و کار کوچک کار قانون حفاظت از 1996 حذف فرار مالیاتی سال 2006 بسیاری از تولید کنندگان دارویی نقل مکان کرد و در خارج از کشور به ایرلند و چین و هند است.

برای مثال حدود 97 درصد از آنتی بیوتیک ها در حال حاضر مورد استفاده در ایالات متحده از چین آمده و 40%-50% داروهای ژنریک آمده از هند که به شدت متکی به چین برای مواد فعال دارویی. زمانی که بسیاری از شرکت های دارویی چپ پورتو ریکو اقتصاد خرد شد و هنوز به بهبود می یابند. فوربس مقاله پیشنهاد کرد که برقراری این فرار مالیاتی کمک خواهد کرد پورتوریکو اقتصاد و افزایش متحده عرضه کلیدی مواد مخدر. یک مشکل: این جزیره که در مسیر طوفان است. با این وجود ایده ارائه مشوق هایی برای تولید کنندگان به بازگشت به سرزمین اصلی باید در نظر گرفته شود.

شرکت های ساخت آمریکا عملیات تولید نیز می تواند با استفاده از جدید رباتیک به تولید کارآمد تر و از بین بردن نیروی کار چین-هزینه استفاده کوشنر که در فاکس مصاحبه. او نتیجه گرفت: “ما از دست داده و بسیاری از قابلیت های اینجا در امریکا به رهبر در تولید پیشرفته و رئیس جمهور تهمت بسیار متعهد به مطمئن شوید که … امریکا دوباره توانایی بود که منجر به جهانی پیشرفته تولید کننده.”

بسیاری از رباتیک شرکت های مستقر در خارج از کشور. در میان بزرگترین آنها در ژاپن Fanuc 6954, +3.64% میتسوبیشی الکتریک 6503, +2.29% و Yaskawa Electric 6506, +0.86% , Kuka که خریداری شده توسط چین Midea گروه 000333, +4.31% و ABB ABB +1.07% مستقر در سوئیس است. در ایالات متحده Teradyne TER +3.19% دارای یک بخش است که باعث می شود سلاح های رباتیک و ربات های راکول اتوماسیون ROK, +0.95% یک اتوماسیون صنعتی شرکت است که کمک می کند تا شرکت های ادغام روبات ها به تولید خود را در حالی که Cognex CGNX, +0.43% تامین سیستم های بینایی ماشین است که برای شناسایی نقص نظارت بر خطوط تولید و آهنگ و انواع قطعات.

جکی Doherty ارشد ویرایشگر کمک در Yardeni Research, Inc.; اد Yardeni رئیس جمهور از شرکت است. نوک کلاه به Vineer Bhansali برای ضرب مخفف “مامان.” سرمایه گذاران نهادی می توانید ثبت نام برای یک تعریف محاکمه Yardeni پژوهش در www.yardeni.com .

جزئیات: انگشت اشاره در میان coronavirus همه گیر شده است گسترده تر خلیج فارس در ایالات متحده-چین روابط

بیشتر: coronavirus در معرض سیاسی ترک و منجر به از هم پاشیده و اروپا رو به کاهش آمریکا و کاهش چین

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de