خارج از جعبه: در یک پخش 2008 سمی subprime وام می تواند به بدتر شدن این بحران مالی

در آوریل مودی قرار داده شده 20 درصد از آن دارای وثیقه تعهدات وام (CLO) (به ارزش حدود 22 میلیارد دلار) در نقد و بررسی. این تصمیم به اجرا درآمد شوم پژواک از سال 2008 و بحران بزرگ مالی که وثیقه بدهی و تعهدات (CDOs) ثابت مشکل برای ایالات متحده و اقتصاد جهانی. در زمان بحران مالی CLOs که — با وجود اعتراضات صنعت به خلاف — به اشتراک گذاری بسیاری از همان ویژگی های ساختاری به عنوان CDOs ممکن است باعث مشکلات مشابه.

مانند وام مسکن securitizations, CLOs بسته پرتفوی وام های شرکت های بزرگ (که اغلب از کیفیت پایین) به investable اوراق بهادار. سرمایه گذاران را ندارد pro-rata بهره در پرتفوی اما جای برش های مختلف از خطرات. در بازگشت برای افزایش بازده سرمایه گذاران در سهام و یا تابع تراشه ها جای دادند اولین ضرر و زیان است. سرمایه گذاران در تراشه ها جای دادند محافظت در برابر این اولین تلفات و دریافت پایین تر می گرداند. در سال های اخیر زمینه ای دارایی های استفاده شده اند ریسک عدم سرمایه گذاری درجه اهرم مالی وام.

سهام tranche سرمایه گذاران به طور معمول پرچین وجوه سهام خصوصی, سرمایه گذاران نهادی (صندوق های بازنشستگی و شرکت های بیمه) برخی از وجوه متقابل (با توجه به ماموریتهای خود را) و بالا خالص ارزش افراد است. برخی از ظهور-بازار بانک ها نیز خرید سهام tranche. به طور کلی آنها به دنبال عملکرد بالا و امید هم هیچ پیش فرض و یا فقط چند.

به منظور افزایش سرمایه بازده CLOs معرفی سطوح بالاتر از اهرم و پیچیده خطر است. در حالی که بانک ها ملزم به برگزاری پایتخت تا 16 ٪ در برابر وام خود را در معرض CLOs که تنظیم نیست و نگه دارید به طور قابل توجهی کمتر است. این افزایش اهرم تولید بالقوه بازده بالاتر برای سهامداران است.

سود و (دیدنی) ضرر و زیان

اما CLOs افشای سرمایه گذاران به از دست دادن اهرم; است که آنها تغییر حساسیت به رویدادهای خاص.

برای مثال فرض کنیم یک CLO بر اساس متنوع $1 میلیارد پرتفوی متشکل از 100 وام 10 میلیون دلار در هر. اگر هر یک از وام به طور پیش فرض پس از آن شما بهبود 40 ٪ از مبلغ وام از تحقق دارایی های اساسی و شما را به 60% از دست دادن. در هر یک از $10 میلیون وام دهندگان خواهد از دست دادن 6 میلیون دلار (60 درصد از 10 میلیون دلار قرار گرفتن در معرض) اگر قرض کرده.

اگر یک سرمایه گذار سرمایه گذاری $30 میلیون pro rata در 100 وام یا US$300,000 هر وام ($30 میلیون تقسیم بر 100) و سپس پنج پیش فرض در نمونه کارها را در نتیجه از دست دادن US$0.9 میلیون ($300,000 بار 60% بار 5).

این کنتراست با سرمایه گذار سرمایه گذاری 30 میلیون دلار در سهام tranche از یک CLO بر اساس مجموعه ای از 100 وام 10 میلیون دلار در هر. تحت CLO ترتیبات شما نیاز به اولین ضرر و زیان خود را به کل سرمایه گذاری نوشته شده است.

بنابراین یک سرمایه گذار باید ابتدا چند پیش فرض در تمامیت خود را — نه طرفدار راتا به عنوان جایی که آنها گسترش پول خود را در سراسر همه وام. سرمایه گذار قرار است به پنج پیش فرض از وام 100 در نمونه کارها. هر پنج زیان خواهد پاک کردن کل سهام سرمایه گذاری از $30 میلیون (6 میلیون دلار ضرر در هر بار وام 5).

حتی اگر زمینه وام همان سرمایه گذار خطر پروفایل به طور چشمگیری متفاوت است. برای همان رویداد با هر پنج ضرر و زیان از دست دادن برای متنوع سرمایه گذار $0.9 میلیون نفر در مقابل 30 میلیون دلار برای CLO حقوق صاحبان سهام سرمایه گذار. برای همان پنج زیان. CLO حقوق صاحبان سهام سرمایه گذار رنج می برند از دست دادن 33 بار بیشتر که در آن یک سرمایه گذاری است گسترش به طور مساوی در تمام 100 شرکت در نمونه کارها. این است که شناخته شده به عنوان پیش فرض – و یا از دست دادن اهرم.

در اثر برای سرمایه گذاران در CLO اوراق بهادار خطر نیست متنوع. آنها در معرض پنج وام به طور پیش فرض در نمونه کارها. برای سرمایه گذاران در این امن تر و بهتر-دارای CLO تراشه ها جای دادند این قضیه صادق است به عنوان آنها در حال محافظت از این پیش فرض ها. در عین حال آنها ممکن است قوی تر در راه های مختلف.

لایه اهرم

ساختار ایجاد می کند قرار گرفتن در معرض ارتباط بين پیش فرض. اگر وجود دارد چند پیش فرض پس از آن بسیاری از زیان ها جذب شده توسط ریسک تراشه ها جای دادند بهره سرمایه گذاران در اوراق بهادار امن تر سرمایه گذاری که بی پیرایه باقی می ماند. اما اگر وجود دارد بسیاری از پیش فرض ها رانده شده توسط چیزی مانند coronavirus همه گیر جالب اینجاست که سرمایه گذاران ریسک اوراق بهادار حفاظت شده به عنوان از دست دادن آنها است دربسته در محیط با میزان سرمایه گذاری خود را; به عنوان مثال 30 میلیون دلار بالاتر است. سرمایه گذاران در ارشد و امن تر اوراق بهادار فرض قرار گرفتن در معرض بیشتر به سیستمیک حوادث.

به عنوان خوانده شده: سرمایه گذاران باید آماده برای آمریکا رکود اقتصادی’ هشدار Kyle باس, اما چین سرنوشت می تواند حتی بدتر

بیشتر: چرا “بزرگ بعدی کفش به رها کردن” در اقتصاد ایالات متحده می تواند ضربه جولای

پیچیدگی از دست دادن اهرم را درک ضعیف هستند. بسیاری از سرمایه گذاران با تکیه بر رأی CLO اوراق بهادار و آژانس رتبه بندی عوامل که بسیار حساس به مفروضات.

خریداران بالاتر-دارای تراشه ها جای دادند می تواند اهرم برگزاری با قرض گرفتن و یا تامین مالی خرید securitized بدهی با ورود به مخزن موافقت نامه و یا کل بازده معاوضه. در مورد AAA-دارای CLO اوراق بهادار اهرم تا 10 بار ممکن است در دسترس است. این استقراض افشای سرمایه گذاران به خطر حاشیه تلفنی که در آن زمینه CLO امنیت است کاهش داد و یا از ارزش آن کاهش می یابد.

CLOs ایجاد لایه اهرم در سیستم مالی است. زمینه وام غالبا صادر شده توسط بسیار مدیون شرکت ها اغلب معاملات سهام خصوصی. CLOs که عمده خریداران این وام ها خود را قوی تر. سرمایه گذاران در CLO اوراق بهادار نیز ممکن است به قرض گرفتن در برابر دارایی های خود را معمولا از موسسات مالی که هم قوی تر.

ضرب اهرم انتقال و تقویت ریسک در سیستم مالی است. اگر پیش فرض و یا کاهش رتبه ها رخ می دهد و سپس مخرب دنباله ای از deleveraging تحقیق و بحث.

CLOs برجسته دیرینه کاستی در مهندسی مالی و شیوه های سرمایه گذاری. پرداختن به این مشکلات نیاز به سیاست گذاران برای مقابله با جهانی مدل اقتصادی که وابسته به بدهی. اما این چیزی است که آنها همچنان به امتناع از انجام.

Satyajit دس سابق بانکدار. آخرین کتاب او یک ضیافت از عواقب (منتشر شده در آمریکای شمالی به عنوان سن رکود). او همچنین نویسنده از پول و تجار اسلحه و پول است.

بخوانید: چرا سود سهام درآمد خواهد تبخیر در پست coronavirus بازار

بیشتر: بیش از حد بسیاری از سرمایه گذاران در حال شکست به درک که coronavirus رکود اقتصادی ممکن است طولانی تر و سخت تر

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>