س: ما نمی خواهد نیاز همه پول ما در این طرح 529. چه گزینه های ما با این بودجه ؟ می تواند ما را در استفاده از پول خودمان است ؟

— شنی

A.: Sandy, شما باید بسیاری از گزینه های. قوانین قابل اجرا برای 529 طرح های پس انداز در بخش کد 529. این برنامه کاملا انعطاف پذیر است.

صاحب حساب کنترل حساب نمی ذینفع. فرض کنید شما صاحب بله ممکن است شما را به پول و انجام آنچه شما می خواهید با آن است. هر گونه درآمد در حساب خواهد بود درآمد مشمول مالیات به شما. شما پرداخت اضافی 10% مجازات در صورتی است که پول است نه صرف واجد شرایط هزینه های آموزشی.

مالیات اعمال می شود به درآمد تنها. سهم ساخته شد پس از کسر مالیات و مشمول مالیات نیست دوباره. این طرح 529 آهنگ چقدر از حساب موجودی است که نسبت به سهم و چقدر درآمد است.

آنچه تفاوت بین یک 401(k) و راث 401(k)?

یک راه برای کاهش مالیات است به مطمئن شوید که شما گرفته اند تا آنجا که شما می توانید برای مالیات-هزینه های مورد علاقه. “واجد شرایط” هزینه شامل بیش از شهریه. هزینه کتاب و لوازم و تجهیزات مورد نیاز برای ثبت نام و یا حضور, کامپیوتر, تجهیزات جانبی و نرم افزار کامپیوتر تمام دفعات مشاهده شده است. اتاق و هیئت مدیره هزینه های واجد شرایط بیش از حد به محدودیت های خاصی است. تحت یک ارائه در اخیرا به تصویب امن عمل شما حتی ممکن است استفاده کنید تا $10,000 نسبت بدهی وام دانشجویی خود و یا هر یک از خواهر و برادر خود را. برای جزئیات بیشتر نگاه کنید به بخش 8 “واجد شرایط شهریه برنامه” در انتشار 970.

آگاه باشید که حسابداری است که بر اساس مالیات در سال تحصیلی سال است. برای درآمد معاف از مالیات چنین هزینه باید پرداخت شود در همان سال مالیاتی که توزیع ساخته شده است.

چه بسیاری از خانواده ها به جای در نظر گرفتن بودجه استفاده نشده و پرداخت آن مالیات است که آنها به سادگی تغییر ذینفع به دیگر اعضای خانواده است که می تواند با استفاده از بودجه برای آموزش و پرورش خود را. هیچ مالیات رخ می دهد پس از تغییر ذینفع. تعریف “عضو خانواده” در این بخش از کد را گسترده است و شامل:

1. همسر

2. پسر, دختر, فرزند خوانده, فرزند خوانده, فرزند یا نسل

3. Son-in-law daughter-in-law

4. خواهر و برادر و یا نو جوان

5. Brother-in-law, sister-in-law

6. پدر و مادر-در-قانون

7. پدر یا مادر یا جد یا پدر و ناپدری

8. عمو و یا همسر خود

9. خواهر زاده برادرزاده و یا همسر خود

10. پسر عموی اول یا همسر خود

یکی دیگر از گزینه است که تجدید نظر به برخی از خانواده ها این است که به سادگی ترک مازاد بودجه در 529 طرح جمع برای آینده نوه. وقتی که پسر خود را (و یا کودک دیگر) تبدیل به یک پدر و مادر شما می توانید نام خود را به عنوان نوه ذینفع. به توانمند سازی خود برای تصمیم گیری در مورد حساب برای کمک های مالی دلایل شما همچنین می توانید انتقال مالکیت حساب به او بدون تحریک مالیات بر درآمد.

اگر شما یک سوال برای دن لطفا ایمیل او را با ‘MarketWatch Q&A” در خط موضوع.

دن Moisand نظرات فقط برای مقاصد اطلاعاتی هستند و نه یک جایگزین برای شخصی مشاوره. مشورت با مشاور خود در مورد آنچه که بهترین است برای شما. برخی از سوالات در حال ویرایش برای اختصار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de