خارج از جعبه: چگونه coronavirus همه گیر می تواند برای همیشه لطفا برای تغییر صفحه اصلی خرید و وام وام مسکن

زمان فوق العاده ای برای تماس اقدامات فوق العاده. رهبران کسب و کار در همه بخش های اقتصاد آمریکا در حال برداشتن گام های جسورانه برای پاسخ به coronavirus بحران است. کسانی از ما در صنعت وام مسکن در حال اجرای اصلاحات خواهد شد که در طولانی مدت از نظر وام دهندگان کار و نحوه مصرف کنندگان برای به دست آوردن مالی. در اینجا سه راه است که در آن بحران ممکن است به طور دائم بر بخش مسکن:

1. افزایش دیجیتالی: این COVID-19 همه گیر منجر به وام دهندگان وام مسکن بازبینی و در بسیاری از موارد اتخاذ اقدامات لازم برای الکترونیکی کردن روند وام مسکن. شرکت هایی مانند یکی از من منجر به نفع یک omni-کانال رویکرد به مصرف کنندگان این گزینه برای کار با وام ما افسران در شخص و یا از طریق تلفن و آنلاین.

بحران کنونی است “آورده جلو” برخی از مکالمات داخلی ما برنامه ریزی برای در مورد چگونه به انبوه تبدیل آنلاین دیجیتالی و خودکار روند اختصاصی برای وام گیرندگان. آن زمان است که در حال حاضر به عنوان مصرف کنندگان در حال امید بستن به تحقیق و خرید خانه های خود را آنلاین — عدم تمایل خود را به خطر سلامت در فرد مبادلات. یکی از محبوب صفحه اصلی لیست سایت دیدم آن ترافیک آنلاین برای تورهای مجازی افزایش بیش از 190 درصد در ماه مارس نسبت به ماه فوریه است. یکی دیگر از املاک و مستغلات کارگزاری تجربه تقریبا 500% افزایش درخواست ها برای خانه تور های ویدئویی. نوآورانه ملکی هستند و حتی ارائه “درایو را از طریق بسته شدن” است که در آن مشتریان و ملکی تبادل مدارک و کلید در حالی که نشسته در اتومبیل های خود را.

نگه داشتن مشتریان در خانه های خود را در طول قوی و (به خصوص) ضعیف اقتصاد باید اولویت شماره 1 برای موسسات مالی.

2. تحویل مصرف کننده امداد با مقیاس و سرعت: حفظ مشتریان در خانه های خود را در طول قوی و (به خصوص) ضعیف اقتصاد باید اولویت شماره 1 برای موسسات مالی. همه ما آموخته شده از بحران بزرگ مالی از 2008-09 که از دست دادن شغل خود را نباید به معنی از دست دادن خانه خود را. وام دهندگان نه تنها در کسب و کار ارائه وام اما کمک به مصرف کنندگان آنها پرداخت (و خود خانه های خود را) به عنوان سرعت و مسئولانه به عنوان امکان پذیر است.

که میلیون ها نفر از آمریکایی ها از دست دادن شغل خود را از بسیاری روبرو هستند و چشم انداز قادر به پرداخت هزینه وام مسکن خود را. صاحب این خانه به دنبال چه چیزی شناخته شده به عنوان “تحمل” یک تعویق پرداخت به طوری که وام گیرنده می تواند به عقب بر گردیم روی پای خود و بازگشت به طور منظم برنامه پرداخت. Coronavirus بحران تا کنون تولید شده بیش از 3.5 میلیون تحمل درخواست. شرکت من به تنهایی دیده می شود ده ها هزار درخواست از مالکان با اکثر سوالات آمدن از مالکان با شغل در مهمان نوازی, سفر, بازی و تناسب اندام بخش است. زمانی که جهان (امیدوارم) بازگشت به حالت عادی وام مسکن, شرکت باید همیشه در lookout برای راه هایی برای همکاری با مشتریان برای رسیدن به هدف از مسئول مالکیت خانه — و توسعه راه های کمک به مردم در حفظ خانه های خود.

بخوانید: اگر شما پرش پرداخت وام مسکن خود را, مراقب این اشتباه پرهزینه

3. اهرمی تکنولوژی به خدمت گیرندگان: در هفته های اخیر ما خدمات بخش را تجربه کرده است افزایش حجم تماس به مشتریان علاقه مند به یادگیری آنچه تحمل برنامه های در دسترس به آنها. افزایش تقاضا ساخته شده است ما تجدید نظر چگونه ما بیشتر می تواند کارآمد و موثر در خدمت مشتریان است.

در حالی که ما قطعا تشویق مشتریان به تماس با آن را روشن است که بسیاری از وام گیرندگان — به خصوص نسل وای — ترجیح می دهند به ارتباط برقرار کردن با ما آنلاین. ما در حال بررسی نحوه استفاده از هوش مصنوعی و chatbots به سرعت پاسخ به درخواست سراسر فرمت های مختلف مانند ما وب سایت های رسانه های اجتماعی و پیام های متنی. همه گیر ساخته شده است قطعا ما از طریق فکر می کنم که چگونه ما می توانیم با استفاده از اتوماسیون برای خدمات بهتر به مشتریان به اطلاعات آنها نیاز به سرعت.

در حالی که این بیماری همه گیر ایجاد نمی کند نیاز به صورت دیجیتالی و اتوماسیون واضح تر تحمل سیاست و بهتر خدمات به مشتریان قطعا آن را ساخته شده است که وام مسکن مدیران اولویت بندی این چیزها — و بخش مسکن می تواند ظهور قوی تر و بیشتر متمرکز بر مشتری به عنوان یک نتیجه.

Sanjiv داس مدیر عامل کالیبر وام خانه. او مدیر عامل شرکت CitiMortgage از 2008 به 2013.

بخوانید: بازار سهام را به صف آرایی در حالی که اقتصاد تانک — در اینجا توضیح ساده که

بیشتر: برای نجات اقتصاد فدرال رزرو باید افت نرخ بهره به کمتر از صفر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>