خارج از جعبه: انجام این کارهای ساده به نوبه خود پس انداز بازنشستگی خود را به پول بزرگ

وجود ندارد بسیار در مورد آینده است که من می توانم پیش بینی بسیار کمتر تضمین برای سرمایه گذاران است.

اما در اینجا یک چیز من ضمانت می کنم: اگر شما در رسیدن به عنوان کمی به عنوان 0.5% اضافی سالانه بازگشت در نمونه کارها خود را در حالی که شما از جمع دارایی ها — و همچنان به انجام این کار در حالی که شما در حال بازنشسته — شما خواهد شد بسیاری از دلار جلوتر است.

این تفاوت می تواند زندگی خود را تغییر دهید و همچنین به عنوان زندگی خود را نهایی وارثان. خیلی از شما بازده سرمایه گذاری خواهد شد با چیزهایی که خارج از کنترل شما است.

• آیا شما به اندازه کافی خوش شانس به دنیا آمد در خانواده ای که به شما ارائه با یک آموزش و پرورش خوب خوب مالی نمونه و شاید حتی یک صندوق اعتماد?

• آیا شما به تقلا برای هر دلار و هر مزیت?

• هنگامی که شما در نزدیکی بازنشستگی و یا زمانی که شما در نهایت با انجام این جهش می کند و بازار را به طور ناگهانی به نوبه خود برای بدتر و شما را مجبور به خداحافظی به مقدار زیادی از پول شما را نجات داد ؟

آن و دیگر عوامل عمده مانند سلامت شما قطعا شکل آینده مالی خود را.

اما چگونه به خوبی شما را از نظر مالی بیش از یک طول عمر نیز تحت تاثیر قرار توسط چگونه به خوبی شما بازی هر کارت سرنوشت معاملات شما. یک جای خوب برای شروع به درک چقدر بزرگ از یک معامله است که لاشی 0.5 درصد در دراز مدت واقعا در دراز مدت.

تصور کنید که شما و خواهر دوقلو در حال جشن گرفتن روز تولد 21 خود را با هم. شما تصمیم می گیرید شما می خواهید هر سرمایه گذاری $5,000 بار و اضافه کردن همان مقدار در هر بعدی تولد تا زمانی که شما رسیدن به “جدید” رود سن بازنشستگی 67.

حالا تصور کنید که — به هر دلیل — خواهر خود را به بازگشت سالانه 8.5 درصد است که کل دوره خود را در بازنشستگی پول را بدست آورده و تنها 8 درصد است.

بیایید چشم پوشی از مالیات و فرض کنیم شما هر یک از این در ایرا راث.

اولین سرمایه گذاری خود را رخ می دهد در روز تولد 21 خود را نهایی خود یکی را 66 تولد. کسانی که 46 سرمایه گذاری هزینه هر یک از شما $230,000.

خود را در 67 روز تولد شما و خواهر خود را مقایسه یادداشت ها به شما به عنوان آماده سازی خود را برای اولین بار سالانه بازنشستگی برداشت. شما هر دو توافق دارند که در این و پس از آن تولد شما هر نگاهی از 4 ٪ از تعادل در حساب شما.

اگر شما انجام این طرح صادقانه خود را ایرا راث باید به ارزش حدود $2,259,500; خواهر خود را باید به ارزش حدود $2,657,300. درست است که تفاوت حدود 400.000 دلار است که بطور قابل توجهی بیش از همه به صرفه جویی سالانه است که هر کدام از شما اضافه شده در طول سال.

خواهر خود را بالاتر از نمونه کارها ارزش خود را به اشتراک گذاشته 67 تولد اولین سه نتایج مالی او می شود برای کسب درآمد اضافی 0.5% در طول راه. دو نفر دیگر در حال بزرگتر است.

شما برداشت 4% یا $90,380 برای سال بعد برای تکمیل امنیت اجتماعی خود را (که ما امیدواریم که وجود دارد خواهد بود) و دیگر منابع شما باید برای حمایت از بازنشستگی خود را.

خواهر خود را برای اولین بار 4% خروج دلار است 106,292 — دادن او به طرز محسوسی بیشتر است که برای اولین سال بازنشستگی. (شاید او را انتخاب کنید تا این لایحه را در زمان بعدی شما دو نفر رفتن به شام!)

بیایید فرض کنیم شما و خواهر خود را در سلامت خوب است و می توانید انتظار برای 30 سال دیگر زندگی می کنند تا زمانی که شما در حال 97. بیایید فرض کنیم که هنگامی که شما بازنشسته شما در هر مقیاس خود را در پرتفوی سرمایه گذاری را به خطر کمتری با سرمایه گذاری بیشتر در پیوند بودجه و کمتر در سهام.

و (این بسیار مهم است) بیایید فرض کنیم خواهر خود را ادامه می دهد و به هر دلیل به دست آوردن 0.5% بیشتر از شما در طول دوران بازنشستگی.

اگر خود را ایرا راث را بدست آورده و 6 درصد در طول دوران بازنشستگی و شما همچنان از 4 درصد در هر سال توسط خود 96 تولد شما را گرفته اند و در مجموع $3.54 میلیون — یک بازگشت بزرگ در آن $5,000 سرمایه گذاری شما ساخته شده در طول سال.

این دومین از سه نتایج مالی خود را از برنامه های بلند مدت.

و خواهر خود را? او باید قادر به شما را به شام بسیاری از بار در طول دوران بازنشستگی. او در مجموع برداشت خواهد شد برابر با $4.48 میلیون.

تا کنون که فوق العاده 0.5% بازگشت شده است به ارزش حدود 950,000 به او.

سومین نتیجه مالی از همه این است که مقدار هر یک از شما را ترک کرده و خود را 97 تولد خود را هنگامی که (برای اهداف این مثال تنها) ما فرض را بر زندگی خود را پایان.

خود را ایرا راث خواهد بود به ارزش $3.81 میلیون در آن نقطه خود را وارثان بسیار سپاسگزار برای سرمایه گذاری بلند مدت موفقیت است.

خواهر شما حساب خواهد شد به ارزش $5.16 میلیون عمیقا پاداش ورثه او که فوق العاده 0.5% بازگشت بیش از سال های بسیاری ،

در اینجا چیزی است که می تواند به عنوان “امتیاز نهایی” بین این دو سبد:

• مجموع تمام دوران بازنشستگی خود را برداشت به علاوه چه مانده است $7.35 میلیون.

• قابل مقایسه با مجموع برای خواهر خود را: $9.64 میلیون.

که تفاوت — حدود 2.3 میلیون نفر ناشی از فقط یک چیز اضافی 0.5% از بازگشت بیش از یک طول عمر طولانی است.

من نمی توانم به شما تضمین می کنند (و یا خواهر خود را که برای ماده) قادر خواهد بود برای رسیدن به بازده 8.5% یا 8% یا 6.5 درصد یا 6 درصد.

اما من می تواند تضمین کند که اضافی 0.5% بازگشت را عظیم در دراز مدت تفاوت. و من می توانم به شما تضمین خواهیم حداقل این است که مقدار اضافی بازگشت (و شاید بطور قابل توجهی بیشتر) از انجام چند نسبتا ساده چیزهایی که تحت کنترل شما است.

در اینجا سه مکان که برای دریافت 0.5% استفاده.

• سرمایه گذاری در صندوق های متقابل با هزینه های پایین تر. معمولی به طور فعال مدیریت صندوق هزینه سالانه هزینه از 1٪. نمونه صندوق شاخص هزینه بسیار کمتر از نصف این مبلغ است. بررسی کنید.

• دوم بالا بردن خود را نمونه کارها سهام تخصیص 10 درصد است. بیش از نیم قرن گذشته به عنوان مثال یک سوئیچ از 50% سهام را به 60 درصد اضافه شده است بیش از 0.5% در بازگشت. بررسی کنید.

• سوم, سرمایه گذاری در S&P 500 شاخص SPX +0.45%, اما اضافه کردن سهام دارایی که دارای سابقه طولانی در outperforming که شاخص با کمی و یا بدون خطر اضافی. در اینجا یک روش آسان و بسیار موثر راه برای انجام این کار است. و در اینجا حتی یک راه ساده تر.

که مرحله سوم است که به نام تنوع و آن را یکی از باهوش ترین چیزهایی که سرمایه گذاران می تواند انجام دهد.

فقط این سه مرحله ساده را همه به طور کامل در کنترل شما را با یک تفاوت بزرگ در دراز مدت. همانطور که این اعداد نشان می دهد چیزهای کوچک می تواند به معنای زیادی است. تضمین شده است.

ریچارد باک و Daryl Bahls کمک به این مقاله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>