خارج از جعبه: روز معاملات سهام تضمین شده کشتار. پس چرا آن را انجام دهید ؟

هر سال های بسیاری از آن را به نظر می رسد بازار سهام است که با آب گرفتگی بی پول نقد و هجوم بی تجربه معامله گران به دنبال یک جفتک سریع و هیجان است. آن را دوباره اتفاق می افتد.

در نظر عجیب و غریب حماسه هرتز طولانی مورد احترام اجاره اتومبیل با نام تجاری. بازگشت بدهی آن روشن نیست این شرکت زنده خواهد ماند. آنها آزادسازی اتومبیل های آنلاین در شیب تخفیف.

پس از معامله نزدیک به 70 دلار در پنج سال پیش سهام های اخیر کم شد فقط 40 سنت به اشتراک بگذارید. این شرکت برای ورشکستگی زمینه on May 22. هرتز هشدار داده است که سرمایه گذاران بازار سهام به زودی می تواند “بی ارزش است.”

به عنوان Burt Malkiel پرینستون استاد و عضو کمیته سرمایه گذاری از شرکت نت روز معاملات سهام مانند هرتز است فراتر از بی معنی.

“من هیچ بحث با کسانی که مانند قمار. من شرط بندی در اسب دوانی در طول عمر من و من نشسته در جدول بزور و با تهدید در لاس وگاس و آتلانتیک سیتی” Malkiel می نویسد. “من نسبت به من ضرر و زیان به هزینه های سرگرمی. اما من نمی اشتباه معامله گران روز با سرمایه گذاران جدی است.”

جزئیات: وجود ‘درست’ به انجام زمانی که بازار مخازن

در حال حاضر من کاملا دریافت که چرا برخی از مردم این کار را با پول خود را. برخی از کار. بسیاری از آنها خسته شدم. از همه جا از کمیسیون تجارت به معنی وسوسه است به عنوان نزدیک به عنوان تلفن همراه را در دست خود را.

در عین حال به عنوان Malkiel توضیح می دهد که وجود دارد هیچ چیز در این داده ها نشان می دهد یک نتیجه مثبت برای اکثریت قریب به اتفاق کسانی که در اب شلپ شلپ کردن در کوتاه مدت معاملات سهام است. در واقع Malkiel استدلال داشتن بازار در حالی که هیچ کاری سود آور تر است.

جزئیات: سرمایه گذاری افسانه برت Malkiel در روز معاملاتی millennials پایان 60-40 نمونه کارها و بیشتر

“معلوم شد که کمتر از 1 ٪ از معامله گران روز قادر به ضرب و شتم بازده بازار در دسترس از کم هزینه ETF. علاوه بر این بیش از 80 درصد از آنها در واقع پول را از دست داده” Malkiel می گوید: با استناد به یک تایوانی مطالعه است. در یک مطالعه مشابه در برزیل “تنها 3 درصد از معامله گران روز ساخته شده و کمتر از 1% بیشتر از برزیل حداقل دستمزد.”

هر روز معامله گر خواندن این احتمالا فکر می کند “اما من نه!” در عین حال آنها متفاوت از یک قمار باز بدون فکر تغذیه یک راهزن مسلح در شهر آتلانتیک یا با عصبانیت خاراندن کردن بلیط قرعه کشی در لا ایستگاه گاز. هر کس فکر می کند که آنها می توانید برنده شوید.

کمی بیشتر ملاحظه سهام قمار باز معتقد است که آنها باید یک استراتژی یک “ترفند” که اجازه می دهد تا آنها را به انتخاب تنها برندگان و جلوگیری از برگزاری بازنده است. اکثر معامله گران پاک نمی بلافاصله در نهایت دچار یک “سیستم” است که نوع کار می کند — تا زمانی که آن را با شکست مواجه چشمگیری.

جدی سهام سرمایه گذاران در آن برای مسافت های طولانی. آنها به خرید سهام در انتظار داشتن آنها را برای سال ها و حتی دهه ها. آنها را خرید و بدون در نظر گرفتن بازار به طور کلی جهت کوتاه مدت و اقبال از شرکت آنها را نگه دارید و یا فضای سیاسی کشور از روز است.

شما نمی توانید کنترل هر چیزی در مورد بازار سهام است. هیچ کس نمی تواند. مديران اساسی شرکت نمی تواند. هیچ چیز آنها می توانید سهام بالا برود یا پایین روز به روز هفته به هفته.

آنچه شما می توانید انجام دهید این است که کنترل هزینه های خود را از سرمایه گذاری با استفاده از کم هزینه صندوق به عنوان Malkiel نشان می دهد. شما می توانید سطح خود را از خطر داشتن یک مجموعه گسترده ای از سهام و اوراق قرضه. شما می توانید کنترل پاسخ های عاطفی خود را با تنوع است که با برگزاری صدها نفر از سهام در یک صندوق شاخص به جای فقط تعداد انگشت شماری.

و شما می توانید لذت بردن از میوه از صبر و شکیبایی شما بدون نیازی استرس معاملات روز. سرمایه گذاری برای آینده خود و پیدا کردن یکی دیگر از سرگرمی است. اتخاذ یک سگ را, ورزشی, هر چیزی, اما معاملات سهام است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>