خارج از جعبه: 6 چیزهایی که بهترین کارفرمایان می دانم که کمک خواهد کرد که کارگران و شرکت های رشد در رکود

ما اغلب نگاه به گذشته برای تصمیم گیری برای آینده است. در عین حال این بیماری همه گیر کوروناویروس ارائه یک معضل منحصر به فرد: چگونه می توانیم حرکت شرایطی که هیچ یک از ما تا به حال تجربه کرده اند ؟

پیامدهای این بیماری همه گیر و اقدامات انجام شده توسط مقامات بهداشت عمومی, رهبران سیاسی و مدیران شرکت ها — را شکل جهانی رفتار مصرف کننده در دهه های آینده.

در حالی که هیچ یک از ما تجربه یک بحران مانند COVID-19 و قطعا وجود دارد هیچ rulebook به راهنمای ما آنچه که ما می توانید انجام دهید این است که یاد بگیرید از اقدامات صورت گرفته توسط رهبران کسب و کار و مدیران و شرکت های آنها را نمایندگی کند. به عنوان رهبران امروز نگاه به کاهش ترس و اب راه رفتن را از طریق قطعیت رفتارهای زیر — نشان داده شده توسط کسانی که برندگان پس از اقتصاد اصلی رکود — می تواند کمک به نقطه راه رو به جلو:

1. می دانم که خود باعث: مردم قادر به انطباق با تغییر شرایط. وجود دارد هنگامی که ما رشد — مسابقه پیش رو برای آزمایش و نوآوری. بار دیگر ما برای زنده ماندن — hunkering پایین مقاومت در برابر و یا کشتن تهدیدات خارجی و تمرکز بر حفظ.

این داخلی “زنده ماندن” و “رشد” متحده فعال هستند در راه های مختلف که بسیاری از آنها ناخودآگاه هستند. به برخی از درجه ما بیولوژیکی مستعد به تصمیم گیری راش تحت شرایط استرس زا که همیشه کت و شلوار پایان ما-هدف. غلبه بر این ناخودآگاه باعث کمک می کند تا ما را بهتر مدیریت تغییر و بهبود تصمیم گیری — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر.

2. درک ترس: ترس بزرگترین راننده پاسخ ما به یک بحران است. COVID-19 واقعی است و مرگ و میر است نوردی. تحت این شرایط اضطراب می تواند بزرگ. ما می توانیم — و باید — مراحل را برای کاهش ترس به منظور زنده ماندن.

عدم پیش بینی و عدم کنترل و عدم پایانی اصلی رانندگان از ترس. بعد از رکود اقتصادی برندگان اقدام فوری برای تغییر هر سه این ابعاد به منظور بهره برداری از پتانسیل های حقوقی واجد شرایط. آنها این کار را با غلبه بر اقدامات ناخودآگاه و احساسات است که رانندگی ترس و به نوبه خود بر عملکرد و نتایج است.

برای برخی از رهبران توانایی تشخیص و به طور مستقیم مدیریت ترس یک استعداد ذاتی در حالی که دیگران یاد بگیرند که این مهم مهارت هر چند تجربه. با این وجود در زمان بحران به خصوص رفتارهای به نمایش گذاشته شده توسط یک تیم رهبری — مثبت یا منفی — در حال انتقال به افراد و تیم ها در سراسر سازمان و تقویت شده و تقویت شده توسط راه رهبران اقدام و تصمیم گیری.

3. ایجاد قابل پیش بینی: مغز ما سیمی از تولد برای انجام کارآمد ترین در قابل پیش بینی محیط زیست است. مشکل در حال حاضر این است که قابل پیش بینی است که در پایین است. بسیاری هنوز نمی دانند یا اگر زمانی که ما خواهد بود رفتن به کار. ما نمی دانیم که آیا ما را پیدا خواهد کرد کالاهای اساسی خانوار در سوپر مارکت. این است که ما تا به حال سرفه دیروز شروع COVID-19 یا فقط سرفه?

بعد از رکود اقتصادی برندگان ایجاد یک حس قابل پیش بینی که در آن وجود دارد کم و یا هیچ. آنها این کار را با تمرکز بر ارتباطات درون سازمانی; در ادامه به اجرای کسب و کار “به عنوان حد معمول” برای جلوگیری از غیر ضروری را تغییر دهید و به طور منظم در جشن پیشرفت از جمله کوچک و بزرگ برنده است.

4. Reframe کنترل: پس از رکود اقتصادی برندگان تشخیص ضرورت به ایجاد یک حس کنترل در میان کارکنان خود را.

در حالی که هیچ کس می تواند پیش بینی مدت از COVID-19 یا شدت انقباض اقتصادی رهبران می توانید مربی تیم خود را به وضوح تمایز بین آنچه که آنها می توانند و نمی توانید کنترل کنید و به آنها کمک کند تمرکز بر آنچه در قدرت خود را.

در زمان قطعیت آن را غیر معمول نیست برای پیدا کردن رهبران وقت بیشتری را صرف فکر کردن در مورد “چه” در حال انجام است در مقابل “چگونه” آن در حال انجام است. بعد از رکود اقتصادی برندگان معکوس این است. زمانی که عدم قطعیت است خاموش نمودار برندگان ایجاد حس کنترل با تمرکز بر چگونه این کار انجام شده است. آنها fine-tune فرآیندهای به عملکرد و نتایج مورد انتظار.

5. پیدا کردن معنی: در زمان بحران مردم می خواهند بدانند که سهم خود معنی است که آنها در حال ساخت یک تفاوت.

در میان COVID-19 کرافت هاینز KHC, +1.00% برای مثال تشویق فروشگاه-طبقه کارکنان به بحث در مورد نقش خود را برای شرکت و کشور است. یکی از کارکنان گفت: او در حال انجام کار خود را برای کسانی که در امریکا هستند که در مستند. نقش خود را منتقل غرور و هدف. از جمله طرح های شرکت های بزرگ در حال اتفاق می افتد به صورت پراکنده اما تقریبا اغلب به اندازه کافی.

6. نگاه به آینده: بسیاری از ما در زندگی روز به روز. برندگان تغییر این مدل ذهنی را به تمرکز بر روی یک چشم انداز بلند مدت برای آینده است. آنها نمی از دست دادن بینایی از فرصت خود را به تاثیر جهان و ایجاد یک تفاوت. برندگان می دانیم که احساسات مسری هستند و با روشن کردن نتایج مثبت هستند که هر دو واقع بینانه و قابل دسترسی و آنها می توانند در ساخت یک توقف موتور به نیروی کار خود را از طریق تقریبا هر سختی.

در طول 2000 رکود برای مثال کالاهای اساسی به عنوان یک برنده. به جای تمرکز بر اخراج — یک تاکتیک دنبال رقیب خود در دفتر انبار ODP -0.79% — کالاهای اساسی شامل هزینه های عملیاتی توقیف عملکرد ضعیفی امکانات و افزایش نیروی کار خود را با 10 درصد برای حمایت از تازگی معرفی محصولات و خدمات.

در این زمان بحران, برای مثال, domino’s Pizza Dpz حذف شده, -0.06% بازنویسی کرده است تمام روش های عملیاتی برای آن 17,000 مکان های جهانی به جای COVID-19 واقعیت است. به طور مشابه, جنرال موتورز GM -0.68% به سرعت ramped تا بسیار پیچیده تولید هواکش که درگیر هماهنگی کاملا جدید عرضه زنجیره عملیات.

تنها چیزی قوی تر از ترس است ایجاد مصمم اعتقاد دارد که یک مسیر رو به جلو است. حتی در تاریکترین دوران پس از رکود اقتصادی برندگان استفاده کرده اند این باور را به درخشش یک نور به آینده نامشخص — کمک به کارکنان ببینید که غیر ممکن است ممکن است.

ریک غربی است مدیر عامل شرکت Kotter. راسل Raath است رئیس جمهور Kotter.

بیشتر: دولت برای درمان بیماری های کروناویروس رکود بدتر است برای اقتصاد جهانی نسبت به این بیماری

به علاوه: کار برای خودتان است ؟ باز چشم خود را به این معامله بزرگ از IRS

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de