خارج از جعبه: 3 خنگ اشتباهات مالی ساخته شده است که زندگی من سخت تر

من شده است با مدیریت امور مالی خود را برای مدت زمان طولانی. در طول راه من برخی از چیزهایی که درست است که خدمت کرده است و برخی از چیزهایی که نمی—شامل سه اشتباهات.

من پول-مدیریت سفر آغاز شد زمانی که من به مدرسه بود که 12 مایل از خانه. رفت و آمد روزانه درگیر یک اتوبوس کوتاه به نزدیکترین ایستگاه راه آهن 20 دقیقه سفر در حومه قطار و پس از آن پیاده روی سریع. به صرفه جویی در پول من قلم اتوبوس در راه خانه راه می رفت و به جای آن. پدر و مادر من okayed آن و اجازه دهید من نگه داشتن nickels و dimes. اولین درس در صرفه جویی تبدیل به یک عمر عادت.

من خوش شانس بود به شروع زود هنگام در زندگی حرفه ای من در توسعه نرم افزار است. نه تنها من لذت می برد اما همچنین من ارزش اشتغال پایدار و درآمد. من خوش شانس است که من تا به حال هرگز به نگرانی در مورد از دست رفته چک.

شما می خواهم فکر می کنم که اوایل شروع درآمد ثابت و خوب عادات پس انداز خواهد بود مطمئن شات دستور العمل برای موفقیت مالی. من فکر کردم تا بیش از حد. اما افسوس که من نمی دانم آنچه که من نمی دانم. من عدم اساسی سواد مالی در طول نیمه اول از زندگی کاری منجر به سه عمده پول اشتباهات.

اشتباه شماره 1: درآوریم حاشیه زمین بازی. برخی از مردم را انتخاب کنید به ماندن در حاشیه نشسته در پول در حالی که آنها در انتظار یک زمان بهتر برای سرمایه گذاری در بازار سهام است. از جمله زمان بندی بازار بحث برانگیز است اما حداقل آن را عمدی. در مورد من اشتباه فرض بر این است که حساب بانکی و گواهی سپرده شد خوب سرمایه گذاری برای آینده است. من clueless در مورد سایر دارایی و بلند مدت بالقوه بازگشت.

نتیجه ؟ اگر من را نجات داد بسیاری در اوایل سال رشد سرمایه گذاری بود که دچار کم خونی هستند. نه دلار هزینه به طور متوسط به سهام. من از دست رفته سحر و جادو از سهام بازار شدهاست. زمانی که من یاد گرفتم که تخصیص سرمایه اولیه راننده بازده سرمایه گذاری, علت نمونه کارها من را مزمن و کم بازده آشکار شد. من تغییر کرده اما این آسیب در حال حاضر انجام داده بود.

اشتباه شماره 2: فاقد دراز مدت اهداف مالی. من خوب مراقبت از نزدیک به مدت پول مهم اما بی اعتنا به دراز مدت اهداف است. به جای برنامه ریزی من صرفه جویی در aimlessly. رویکرد من ثابت شود یکی گنگ.

نمونه هایی ؟ من اجاره برای بیش از حد طولانی به این دلیل که من هرگز به مالکیت خانه فکر جدی است. بسیاری از دوستان خریداری خانه های اول خود را در اوایل. من می توانستم به راحتی به دنبال کت و شلوار. اجاره در مقابل داشتن را می توان روی حیله و تزویر تصمیم گیری برای بسیاری از مردمی است. اما خرید شده اند با شدت بهم زدن غوطه دادن در مورد من—اگر من تا به حال داده شده و برخی از آن فکر می کردم.

در زمان ما نیاز به یک خانه تک خانواری در یک مدرسه خوب منطقه آشکار شد محلی بازار مسکن در حال حاضر در اشک. من تقریبا قیمت از بازار در اواسط 2000s حباب مسکن. خوشبختانه من در بر داشت یک محل کوچک که همه ما از معیارهای مهم. حتی پس از من تا به حال به کشش استقراض بیشتر از من خواست. آن زمان من سال برای دریافت بار که مسکن است ،

اشتباه شماره 3: Underutilizing مالیات پناه حساب. من تا به حال همیشه بالا مالیات به عنوان یک مشکل را داشته است. پرداخت مالیات سنگین به معنای من پول خوب درست است ؟ اشتباه است. کمی من می دانم که مالیات بالا نیز می تواند نشانه ای از مالی جهل به عنوان آن را در مورد من. من هنوز هم پرداخت جریمه برای آن جهل است.

چگونه ؟ من از دست رفته سال از سهم ایرا چون من می دانستم که هیچ چیزی در مورد آنها. حتی من 401(k) سهم شد به طور پیش فرض سطح پایین—به اندازه کافی برای دریافت کامل کارفرما مطابقت و در عین حال بسیار پایین تر از حداکثر مجاز. من را نجات داد به طور مداوم در طول سال کار اما بیشتر از آن به پایان رسید تا مشمول مالیات در حساب. من پرداخت می شود مقدار زیادی از مالیات بر سود سرمایه گذاری به خصوص در بالا درآمد سال.

سال ها طول کشید تا متوجه من خیط و پیت کردن. پس از آن من می خواهم در حال حاضر از دست رفته قایق برای کمک به هر دو معاف از مالیات راث Ira و مالیات معوق سنتی جامعه جراحان ایران. خوشبختانه کارفرمای من 401(k) طرح ارائه شده به فرصتی برای ایجاد مگا backdoor راث تبدیل. من در زمان بهره برداری کامل از این طرح به حداکثر رساندن هر دو قبل از مالیات و پس از کسر مالیات سهم در تلاش برای جبران زمان از دست رفته.

آیا هر یک از این اشتباهات نابود کردن امور مالی? هیچ. من محافظت شده توسط من ثابت حرفه ای و سبک زندگی صرفه. هنوز هم این اشتباهات مالی من زندگی بسیار سخت تر از آن مورد نیاز باشد.

این ستون در ابتدا در ظاهر فروتن دلار. آن را با اجازه چاپ.

یک مهندس نرم افزار حرفه ای Sanjib ساها در حال انتقال به بازنشستگی زود هنگام. او در مقالات قبلی شامل آزادی فرمول Feelin’ Groovy و آماده است یا نه. خود آموخته در سرمایه گذاری Sanjib تصویب سری 65 صدور مجوز امتحان به عنوان یک غیر-صنعت نامزد شده است. او پرشور در مورد بالا بردن سواد مالی و کمک به دیگران با امور مالی خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de