رییس HHS رسمی ریک روشن می گوید ما باید ‘رها’ صدای دانشمندان در coronavirus پاسخ

واشنگتن – Rep. Susan Brooks یک جمهوری خواه از ایندیانا تحت فشار قرار دادند در سابق بهداشت و خدمات انسانی رسمی ریک روشن است شهادت که هیچ رهبر واحد مسئول coronavirus پاسخ و بدون طرح جامع.

بروکس با اشاره به این که معاون رئیس جمهور مایک پنس رهبر از دولت را وظیفه نیروی.

“با تمام احترامی که به اعتقاد من وجود دارد این است که هماهنگی” بروکس گفت. او گفت که او “بسیار نگران” در مورد این تصور وجود دارد که هیچ برنامه است.

“من می خواهم مردم آمریکا بدانند که بسیاری از مردمی بیش از یک دوره طولانی از زمان متمرکز شده اند و در عین حال ما هنوز هم به اندازه کافی ندارد,” او گفت:. “در سراسر هیئت مدیره بیش از بسیاری از ادارات ما انجام نمی به اندازه کافی.”

بروکس گفت: نباید این تصور که روشن فقط زنگ خطر مطرح شده در ژانویه هنگامی که او تا به حال شده است در جدول با دیگران برای سال زمانی که عمل نیست گرفته شده است.

روشن پاسخ داد که همه گیر برنامه های آماده شده بود اما نمی شد از جیبش در ماه ژانویه و در محل قرار داده و با یک “رهبر قوی.”

“ما نیاز به از بند باز کردن صداها از دانشمندان ما در نظام سلامت به طوری که آنها شنیده می شود” او همچنین گفت.

– مورین Groppe

“من معتقدم که زندگی از دست داده بودند’

دکتر ریک روشن, درمان, که گفت که او ناعادلانه اخراج از وزارت بهداشت و خدمات انسانی توصیف Feb. 7 جلسه با گروه رهبری که در آن او خواست برای N-95 ماسک.

بالاتر یو پی اس باور نمی وجود دارد کمبود بحرانی, او گفت:. و آنها به او گفت اگر یک توسعه مراکز کنترل بیماری می تواند تغییر دستورالعمل آن که باید پوشیدن ماسک به طوری که وجود دارد خواهد بود به اندازه کافی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

“پاسخ من بود و من نمی توانم باور کنم که شما می توانید بنشینید و می گویند که به صورت مستقیم” روشن گفت. “زندگی در معرض خطر بودند و من معتقدم که زندگی از دست داده بودند.”

چرا که ایالات متحده بیش از حد طولانی منتظر او ادامه داد: این کشور مجبور به واردات ماسک از کشورهای دیگر که نه لزوما تولید شده تحت استاندارد. به عنوان یک نتیجه روشن و شهادت برخی از آنها تنها 30 درصد موثر است.

مراقبت های بهداشتی کارگران فکر می کنم آنها در حال محافظت او گفت: “و آنها نیست.”

روشن عینک آمریکایی پرچم پین خود را در ژاکت کت و شلوار. دست ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب نشست بعدی خود را به بطری آب در آرنج راست. ماسک صورت روشن به تن به شنیدن اتاق و در زمان خاموش قبل از او شروع به صحبت کردن غیر روحانی در شاهد جدول.

– مورین Groppe

یک سواب کمبود در ملی ذخایر

ریک روشن, درمان, که گفت که او ناعادلانه اخراج از وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت که او “بسیار نگران” به یاد بگیرند که ایالات متحده را کمبود سواب و حتی بیشتر تعجب به یاد بگیرند که نبود هر یک در ملی ذخایر.

روشن گفت: او نیاز HHS وزیر الکس آذر به درخواست کمک از وزارت دفاع به پرواز سواب و دیگر لوازم مورد نیاز از خارج از کشور. اما زمانی که او و همکار سعی در بالا بردن این موضوع در ارشد رهبری در دیدار با رابرت Kadlec معاون وزیر برای آمادگی اضطراری و پاسخ Kadlec گفت که او نمی خواست به صحبت در مورد سواب.

“ما رد شد” روشن گفت.

به جای روشن گفت: او رسیده از کاخ سفید برای تجارت مشاور پیتر ناوارو که به سرعت تماس بخش دفاع. پرواز آغاز شد و در دو روز.

این کمیته دعوت آذر Kadlec و ناوارو به شهادت اما آنها کاهش یافته است. همه در حال ذکر گسترده در, روشن, را خلاف کاران شکایت.

– مورین Groppe

روشن می گوید او نگران ما در حال حرکت با سرعتی بیش از حد بر روی واکسن

سابق درمان در وزارت بهداشت و خدمات انسانی ریک روشن ابراز نگرانی کرد که این کشور عجله بیش از حد به سرعت بر روی یک واکسن برای coronavirus, خطر واکسن استفاده می شود قبل از ارزیابی کامل ساخته شده است اثر خود را.

او به این امید که یک واکسن می تواند در دسترس در 12 تا 18 ماه یک “برنامه تهاجمی.”

“و من فکر می کنم آن را طولانی تر,” او گفت:.

واکسن به طور معمول تا یک دهه است. آنها می توانند سریع تر انجام شود در شرایط اضطراری و اما 12 تا 18 ماه برنامه نیاز خواهد بود همه چیز را به کاملا او اضافه شده است.

“ما هرگز دیده می شود هر چیزی کاملا,” او گفت:.

– مورین Groppe

روشن می گوید مرحله بحرانی اوایل گرفته شده COVID-19

مرحله بحرانی شد نه در زمان گرفته شده در مراحل اولیه از شیوع کروناویروس, ریک, روشن, درمان چه کسی می گوید او ناعادلانه اخراج از وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: یک خانه پنل پنج شنبه.

روشن گفت: او می خواهم شناخته شده برای برخی از زمان است که این کشور ذخایر منابع کافی بود و تحت فشار قرار دادند به فوریت در ماه ژانویه به سطح شیب دار بالا تولید ماسک ماسک و لوازم دیگر.

“کسانی که آلارم نمی شد در پاسخ به,” او گفت: یک فرعی از خانه انرژی و تجارت کمیته.

روشن همچنین گفت که او تلاش ناموفق برای افزایش در دسترس بودن Remdesivir مواد مخدر نشان داده است که متوسط سود برای بیماران مبتلا به COVID-19.

“به من گفته شد که من urgings شد و باعث اغتشاش و من حذف شد از جلسات است.”

روشن گفت: پنجره بسته است به آدرس این بیماری همه گیر از آنجا که این کشور هنوز فاقد استاندارد متمرکز طرح هماهنگ.

برای مثال او گفت: دوز Remdesivir هنوز هم محدود است.

“و ما لازم نیست که یک طرح برای چگونه به مقیاس دارو” روشن گفت.

– مورین Groppe

روشن اروپا و آمریکا سخت ترین زمستان در تاریخ مدرن’

درمان است که می گوید او ناعادلانه اخراج از وزارت بهداشت و خدمات انسانی برنامه ها بگویید یک خانه پنل در روز پنج شنبه که اگر آمریکا نیست منظور توسعه یک طرح برای رسیدگی به موج دوم ویروس در این کشور را تجربه کنند “تاریکترین زمستان در تاریخ مدرن است.”

ریک روشن بود که حذف شده ماه گذشته از سمت خود به عنوان مدیر HHS’ پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان (بردا), برنامه ریزی شده است به شهادت قبل از خانه انرژی و تجارت کمیته در جلسه با عنوان “حفاظت از علمی یکپارچگی در COVID-19 پاسخ.”

“ما پنجره ای از فرصت ها بسته است. اگر ما موفق به توسعه ملی هماهنگ پاسخ بر اساس علم من از ترس همه گیر خواهد شد به مراتب بدتر می شود و در طولانی مدت باعث بی سابقه بیماری و مرگ و میر” روشن می گوید در یک کپی از خود برنامه ریزی بیانیه افتتاحیه به پانل. “در حالی که آن را وحشتناک به اذعان میزان چالش است که ما در حال حاضر مقابله با این واقعیت غیر قابل انکار است که وجود دارد خواهد بود یک تجدید حیات از COVID19 این سقوط تا حد زیادی ترکیبات چالش های آنفلوانزای فصلی و قرار دادن یک فشار بی سابقه ای بر ما سیستم مراقبت های بهداشتی.”

در بیانیه خود روشن می گوید که او شروع به هشدار در ماه ژانویه که شیوع مورد نیاز فوری “توسعه مهم پزشکی مقابله با” اما “HHS رهبری بی اعتنا بود در مورد من پیش بینی وخیم” و “بودند و در نتیجه تمایلی به عمل با این ضرورت است که این وضعیت مورد نیاز است.”

به عنوان او به نام برای افزایش تولید لوازم پزشکی و تجهیزات حفاظت شخصی از طریق فوریه و مارس روشن می گوید که او “مواجه خصومت و حاشیه نشینی از HHS مقامات” و “قطع کردن کلید جلسات در سطح بالا.”

روشن گفت که او در نهایت حذف از بردا زمانی که او “در برابر تلاش برای ترویج و فعال گسترده دسترسی به یک اثبات نشده داروی کلروکين به مردم آمریکا بدون شفاف اطلاعات در مورد خطرات بالقوه بهداشتی.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن علنا تبلیغ شایعه اثر کلروکين و هیدروکسی کلروکین به عنوان یک پتانسیل “تغییر بازی” در مبارزه با این ویروس حتی به عنوان دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی وجود دارد گفت: تنها “حدیثی” شواهد از موفقیت آن است.

روشن است که در یک whistleblower شکایت وی از سوی مامورین او سرنگون شد در اقدامی تلافی جویانه برای نظرات خود را. هفته گذشته دفتر مشاور ویژه گفت: وجود “دلایل منطقی” به این باور روشن سرنگون شد در اقدامی تلافی جویانه برای تلاش های خود را به صدا هشدار در مورد شیوع بیماری.

روشن همچنین گفته او تحت فشار به جایزه دولت قرارداد “بر اساس ارتباطات سیاسی.” روز سه شنبه دفتر مشاور ویژه گفت: در نامه ای به روشن وکلای که بر اساس اطلاعات او به اشتراک گذاشته شده وجود دارد “قابل توجهی احتمال تخلف است.” ویژه مشاور دفتر گفت: آن را خواستار شد در HHS وزیر الکس آذر به باز کردن یک تحقیق روشن را با خود ندارد.

بردا طراحی شده است برای کمک به تامین امنیت این کشور از مواد شیمیایی و بیولوژیکی و رادیولوژیکی و هسته ای از تهدیدات و همچنین از بیماری همه گیر آنفلوآنزا و ظهور بیماری های عفونی با توجه به HHS سایت. بخشی از بردا علیه COVID-19 شامل کمک به توسعه یک واکسن.

“Sidelining من در وسط این همه گیر و قرار دادن سیاست و cronyism جلوتر از علم قرار می دهد زندگی در معرض خطر و مانع از تلاشهای ملی با خیال راحت و به طور موثر این آدرس فوری بحران بهداشت عمومی” روشن در بیانیه ای گفت: در ماه گذشته فراخوانی برای یک بازرس کل بررسی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن متناقض گفت: در یک صدای جیر جیر پیش از روشن شهادت را که او تا به حال هر دو هرگز از شنیده می شود او که مردم به او گفتم روشن نمی شد در خصوص بالا برگزار شد با همکاران خود را.

“من نمی دانم این به اصطلاح خلاف کاران ریک روشن هرگز او را ملاقات نمود و یا حتی شنیده می شود اما برای من او یک کارمند ناراضی نیست دوست یا مورد احترام مردم من به صحبت کرد و که با نگرش دیگر باید کار را برای دولت ما!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

قبل از انتقال و روشن دریافت کرده بود یک “برجسته” بررسی عملکرد.

در بیانیه خود به قانونگذاران در پنجشنبه روشن گفت: او شهادت “چون علم – و نه سیاست یا cronyism – باید رهبری راه را برای مبارزه با این ویروس مرگبار است.”

Coronavirus آلوده نزدیک به 1.4 میلیون نفر در آمریکا و کشته شدن بیش از 84,000.

روشن را به شهادت می آید دو روز پس از Fauci هشدار داد افزایش “درد و رنج و مرگ” اگر متحده شروع به بلند خود را مستند اقدامات که با هدف کند کردن گسترش بیماری به سرعت بیش از حد

“من به عنوان منعکس کننده در چند ماه گذشته از این شیوع آن است که به شدت روشن است که ما به عنوان آماده شده که ما باید” روشن ، “ما از دست رفته سیگنال های هشدار اولیه و ما را فراموش کرده و صفحات مهم از ما همه گیر راهکار. وجود خواهد داشت مقدار زیادی از زمان برای شناسایی شکاف برای بهبود. در حال حاضر ما نیاز به تمرکز بر روی چیزهایی که حق رفتن به جلو است.”

روشن به تشریح مراحل مختلف او معتقد است که لازم است برای به حداقل رساندن آسیب های قبل از درمان او معتقد است که خواهد آمد کشف شده است. به نام او برای یک کمپین آموزش عمومی در کاهش تکنیک های مانند شستن دست و اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک و اضافه کرد که “رهبران باید منجر مدلسازي رفتار”; افزایش تولید لوازم پزشکی و PPE; ملی سیستم توزیع برای کسانی که به لوازم متوقف می شود که “دولت در مقابل دولت رقابت”; و ملی تست استراتژی است.”

“ما خواهد شد یا به خاطر آنچه که ما و یا آنچه که ما موفق به انجام برای رسیدگی به این بحران” روشن آمده است.

کمک: David Jackson, USA TODAY; آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>