تحت نصب فشار عمومی برای افزایش شفافیت بیشتر در کشورهای در حال انتشار اطلاعات در مورد معضل coronavirus در خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات. داده ها رنگ تیره و تار تصویر: بیش از 16,000 ساکنان و کارکنان فوت کرده اند تقریبا یک چهارم از این کشور به طور کلی مرگ و میر.

در مریلند که منتشر شده یک لیست از امکانات با موارد مثبت برای اولین بار در این هفته 97 نفر از ساکنان آلوده هستند و 34 نفر در این مرکز با بالاترین تعداد مرگ و میر Sagepoint پرستاری و توانبخشی. در نیوجرسی که در آن ویروس رسیده 86 درصد از دولت 575 تسهیلات مراقبت دراز مدت شیوع بیماری در دو جانبازان و خانه را ترک کرده اند 97 مرده است. در کشورهای مختلف از جمله کنتاکی, کلرادو و پنسیلوانیا بیش از نیمی از دولت و میر هستند از خانه های سالمندان.

دو ماه پس از اولین مرگ ناشی از این ویروس در ایالات متحده پرستاری, صفحه اصلی, طرفداران و رهبران صنعت می گویند تسهیلات مراقبت دراز مدت هنوز هم در صورت وخیم کمبود تجهیزات حفاظت شخصی و دسترسی به تست.

“بیشتر باید انجام شود. تعداد مرگ و میر بد است” گفت: Rhonda ریچاردز ارشد قانونی نماینده در AARP. “ما نمی توانیم غلو گرانش از این وضعیت است.”

روز پنج شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که سازمان مدیریت اضطراری فدرال خواهد ارسال تجهیزات حفاظتی به همه ملت خانه های سالمندان. فرمانداران در مریلند تنسی و غرب ویرجینیا گفته اند که آنها را تست تمام ساکنان و کارکنان از تسهیلات مراقبت دراز مدت چیزی حامیان به نام برای سراسر کشور.

بیش از 2 میلیون آمریکایی زندگی می کنند در دراز مدت مراقبت از تنظیمات از جمله کشور حدود 15,600 فدرال تنظیم شده خانه های پرستاری و 28,900 زندگی کمک امکانات با توجه به CDC.

ما می خواهیم به شنیدن از شما: آنچه که اتفاق می افتد در خانه سالمندان است ؟

بیش از 60 ، 000 آمریکایی درگذشت COVID-19 اما در دراز مدت مراقبت از صنعت شده است به خصوص ویران شده توسط ویروس.

تقريبا 97,000 ساکنان و کارکنان از خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات باید آزمایش مثبت با توجه به شماره های جمع آوری شده توسط ایالات متحده آمریکا امروز از سازمان های دولتی. بیش از 5700 امکانات در 46 متحده باید اذعان داشتن یا ساکن و یا کارکنان قرارداد ویروس. شماره یک undercount توجه به این که بسیاری از کشورها منتشر نشده اطلاعات کامل و تست شده است محدود است.

سی و دو ایالت و ناحیه کلمبیا منتشر کرده اند یا نسبی یا کامل از لیست امکانات با COVID-19 موارد است. هجده ایالت از جمله آریزونا, آلاباما, تگزاس و پنسیلوانیا – منتشر نشده مرکز نام. ایالات متحده آمریکا امروز ایجاد کرده است یک پایگاه داده قابل جستجو از خانه های سالمندان که نامگذاری شده اند.

طرفداران همچنان به فشار ایالات و دولت فدرال برای انتشار اطلاعات بیشتر به این دلیل که چهل تکه از داده ها است که منتشر شده است در سمت چپ برخی از دانستن آنچه اتفاق می افتد در عزیزان خود را در خانه سالمندان است.

نیویورک تنها نام امکانات با پنج یا بیشتر از مرگ و میر. کارولینای شمالی و تنسی و کانزاس به نام تنها کسانی که با دو یا بیشتر از موارد. کالیفرنیا لیست امکانات است که موارد گزارش شده بیش از قبل از 24 ساعت به معنی یک روز یک مرکز می تواند به نظر می رسد که شیوع تنها به ناپدید می شوند از دولت فهرست عمومی.

مراکز مدیکر و مدیکید خدمات (CMS) در هفته گذشته گفت: این امر نیاز به خانه های سالمندان به اطلاع ساکنان و خانواده خود را در عرض 12 ساعت از این ویروس شناسایی شدن در یک مرکز. تحت مقررات و امکانات نیز ملزم به گزارش موارد به طور مستقیم به مراکز کنترل و پیشگیری بیماری که قبلا دنبال گسترش ویروس در خانه های سالمندان در سطح ملی.

“آن را به مهم به تلاش های ما در سراسر نظارت رفتن به جلو به عنوان ما بازگشایی این کشور” سیستم مدیریت محتوا, مدیر Seema Verma گفت: روز پنج شنبه در کاخ سفید جلسه.

سیستم مدیریت محتوا در روز پنج شنبه گفت: این سازمان خواهد بود با انتشار نامهای از خانه های سالمندان که گزارش شیوع بیماری بر اساس بارگیری در این هفته اما نمی گویند که آن را شروع می شود.

جستجو در ایالات متحده آمریکا امروز پایگاه داده در اینجا:

بدون فدرال پیگیری ساکنان خانه سالمندان و خانواده ها در برخی از ایالت ها می گویند که آنها شده اند در تاریکی باقی مانده است. میسوری یکی از کشورهای است که به نام با امکانات COVID-19 یا گفت که چگونه بسیاری از ساکنان آزمایش مثبت یا درگذشت.

پگی کندی گفت: St. Louis پرستاری در خانه که در آن او 76 ساله و مادر زندگی, سبز, پارک, زندگی ارشد ارائه به روز رسانی در اوایل بیماری همه گیر به این میگن تسهیلات شد coronavirus-رایگان. سپس چند هفته پیش زمانی که مادر او آموخته است که کسی وجود دارد تا به حال آزمایش مثبت – به روز رسانی به اعضای خانواده متوقف کندی گفت.

او گفت که او به نام تسهیلات شد و گفت: ویروس موجود بود و سپس به نام این شهرستان در بخش بهداشت و درمان برای جزئیات بیشتر اما گفته شد که آنها نمی توانند از انتشار هر گونه اطلاعات در مورد مادر خود را به دلیل حفظ حریم خصوصی بیمار ، کندی گفت: او را ترک کرده صوتی در پارک سبز اما هیچ یک تماس است. تسهیلات شکست خود را به اطلاع او را ترک کرده است حاصل می شود ،

“آنها در حال دروغ گفتن,” او گفت:. “آنها در حال دروغ گفتن به همه در مورد این ویروس که در آن خانه است.”

فردریک Stratmann مشاور عمومی برای CommuniCare که صاحب 86 خانه های پرستاری در هشت ایالت از جمله پارک سبز زندگی ارشد گفت: این مرکز با ارسال نامه ای به اعضای خانواده در 9 آوریل که اولین مورد تایید شده در تاسیسات. او گفت: CommuniCare توصیه می شود این مرکز ارسال یک به روز رسانی نامه که موارد اضافی پدید آمده اما آن نامه ارسال نشده است. او گفت: CommuniCare افسر ارشد پزشکی فرستاده است حروف اضافی برای اعضای خانواده اما حرف نمی ارائه هر گونه اطلاعات در مورد امکانات خاص. کندی گفت: او موفق به دریافت هیچ یک از آنها است.

Stratmann گفت: این شرکت خواهد بود “به دنبال آنچه اتفاق افتاد” در پارک سبز و ایجاد تغییرات برای اطمینان از ساکنان و خانواده ها مطلع نگه داشته شده اند.

این انجمن بهداشت آمریکا و مرکز ملی برای کمک به زندگی تشویق گسترده تست و توصیه می کند که امکانات اطلاع همه شهروندان و خانواده ها و کارکنان به عنوان به زودی به عنوان یک مورد مثبت تایید شده است. این هفته این گروه رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت, علامت, پارکینسون, دو برابر کردن نیاز به منابع اضافی و گفت دراز مدت مراقبت از تنظیمات شده است یک اولویت پایین برای بیش از حد طولانی است.

“ما حرفه ای شده است و صدایی زنگ برای هفته ها و هفته اما ما تا حد زیادی فراموش شده است توسط بخش بهداشت عمومی,” پارکینسون گفت: در تماس با خبرنگاران. “اگر ما ساخته شده است یک اولویت این وضعیت بدتر خواهد شد با بیشترین آسیب پذیر در جامعه ما از بین رفته است.”

در ایلینوی کارگران در 64 خانه های سالمندان در این هفته رای به اعتصاب اواخر این ماه مگر اینکه کارفرمایان خود را با ارائه خطر پرداخت هزینه اضافی پرداخت مرخصی استعلاجی و کافی تجهیزات حفاظت شخصی در میان دیگر خواسته است.

بارب Appel, a certified nursing assistant در بالا بردن مراقبت ایروینگ پارک یکی از امکانات تحت یک اعتصاب اخطار گفت: کارکنان با استفاده از یک شب برای یک اتاق در نظر گرفتن آن را خاموش هنگامی که آنها خروج و ترک آن را برای آینده کارگر. بالا بردن مراقبت نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

“من می ترسم” Appel گفت: برگزاری اشک. “من را دریافت نمی اشتباه. من دوست دارم آنچه من انجام دهد و من به کمک بیماران من رفتن را از طریق هر آنچه که آنها را مجبور به رفتن را از طریق چرا که آنها لازم نیست که خانواده در اینجا. اما من می ترسم. ما فقط نیاز به آنها را به ما چیزهای مناسب به طوری که ما می تواند مراقبت از خود را به طوری که ما در حال رها کردن مثل مگس. مانند بیماران ما در حال رها کردن مثل مگس.”

Tricia L. Nadolny یک خبرنگار در ایالات متحده آمریکا امروز تحقیقات تیم. او را می توان در رسید tnadolny@usatoday.com یا @TriciaNadolny.

Marisa Kwiatkowski یک خبرنگار در ایالات متحده آمریکا امروز تحقیقات تیم با تمرکز در درجه اول در کودکان و خدمات اجتماعی. تماس با او در mkwiatko@usatoday.com, @IndyMarisaK و یا از طریق تلفن سیگنال یا واتساپ در (317) 207-2855.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de