‘زندگی ما در خطر است’: بیکاری بازدید 34 درصد در هاوایی با هیچ پایانی در چشم

برای 32 سال جولی Gabot سوار بیش از 80 مایل دور سفر هر روز برای کار به عنوان یک خانه دار در سبک مبل سازی ساده وسبک Waikiki, تمیز کردن پس از گردشگران که لذت بردم توچال استخر بی نهایت و ساحلی views.

اما پس از گردشگری در سراسر هاوایی خاموش شدن به دلیل ویروس coronavirus او اجازه رفتن بدون قطع. شوهر او که مشغول به کار در رفت و آمد مکرر برای 28 سال بود همچنین از یک شغل.

ناگهان Gabot, 62, تا به حال دو بستگان سالمند برای مراقبت از دو بزرگسالان و کودکان به غذا در خانه و بدون درآمد در آینده. برای اولین بار در زندگی خود با تکیه بر مواد غذایی محلی بانک توجه دوستان را به ایستادگی در ساعت-خط طولانی برای مواد غذایی و پس از آن های خود را در فضل با او. هنگامی که او آشپز برای خانواده اش این روزها او را مراقب باشید به زباله هر گونه مواد غذایی است.

“زندگی ما در خطر است چرا که البته ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد” او گفت:. “وجود دارد امید واقعی برای چیزهای خوب در آینده است.”

هاوایی مواجه است این بالاترین نرخ بیکاری را تا کنون به عنوان سخت اقامت در خانه سفارشات و مجازی shutdown از دولت را یک بار توانا صنعت گردشگری را ترک کرده اند ساکنان وضعیتی وخیم تکیه بر پس انداز خود را و یا قادر به پرداخت اجاره و خوراک خانواده خود را. از ماه مارس دولت نرخ بیکاری افزایش یافت و از 3 درصد به 34 درصد یکی از بالاترین در کشور است.

درد گسترده شده است, با موسسات خیریه در مواجهه با بی سابقه درخواست برای مواد غذایی و کمک و صاحبان کسب و کار کوچک دست و پنجه نرم با کاهش سود. دولت در تلاش برای نگه دارید تا با مدعیان بیکاری حتی باعث شد برخی از ساکنان به بیرون می آیند و تهدید و خشونت علیه کارگران است.

تقریبا 216,000 از دولت 660,000 کارگران شاغل در مشاغل پشتیبانی شده توسط گردشگری در سال 2019. هواپیمایی ورود به هاوایی را nosedived از بیش از 30 ، 000 مسافر در هر روز به 756. خدمات مواد غذایی و کارگران که حدود 13 درصد از تمام کارکنان دولت و کسب درآمد متوسط درآمد سالانه در حدود $30,000 را از دست داده حقوق و دستمزد به عنوان رستوران ها بسته شده و هتل ها و توقیف.

هاوایی یکی از گران ترین مکان برای زندگی در آمریکا

شهرستان هونولولو Councilmember Kymberly کاج گفت که او و دیگر نمایندگان مجلس را برای سال هشدار در مورد وضعیت اقتصاد را از وابستگی به گردشگری است.

“این واقعا نشان داد که چگونه آمادگی دولت ما برای این نوع از بحران” او گفت:. “ما در حال رفتن به نیاز به آماده شدن برای بسیاری از مردم از دست دادن خانه های خود قادر به پرداخت اجاره خود را.”

هاوایی است 629 coronavirus موارد اما محققان انتظار نداریم که گردشگری به دوباره بجای اول برگشتن حداقل تا سال 2021 با توجه به داده ها از دانشگاه هاوایی تحقیقات اقتصادی سازمان است.

در ضمن هاوایی یکی از گران ترین مکان برای زندگی در آمریکا مصرف کننده کالا و خدمات از جمله اجاره, هزینه حدود 18 درصد بالاتر از میانگین ملی است. از آنجا که این, بسیاری از مردم در هاوایی زندگی می کنند به چک چک گفت: Carl بونهام مدیر اجرایی دانشگاه اقتصادی سازمان پژوهش و استاد اقتصاد.

این بود 9/11 و سپس برخی از’

شاید تعداد مدعیان بیکاری به سرعت ضعف دولت بیکاری وب سایت گفت: لایحه Kunstman سخنگوی هاوایی وزارت کار و روابط صنعتی.

“ما با استفاده از 9/11 به عنوان یک نوع از یک پروکسی برای آنچه ممکن است اتفاق می افتد چون در آن زمان همه مسافرت هوایی متوقف شده بود برای مدتی بیش از حد” Kunstman گفت. “البته در حقیقت آن 9/11 و سپس برخی از.”

بیش از 226,883 ادعا واصل شده اند از مارس 1, اما تنها 104,555 ادعای پرداخت شد.

این گروه در زمان 531 داوطلب از سایر ادارات دولتی و مجلس برای کمک به روند ادعای تنظیم هر کس در هاوایی مرکز کنوانسیون در هونولولو. هفته آینده در هاوایی شروع خواهد شد هدایت مردم برای درخواست بیکاری تنها در تاریخ های خاص با توجه به حرف اول نام خانوادگی خود را. یک طریق G نام می توانید فایل را در روزهای دوشنبه.

Gabot هتل خانه دار گفت: انگشتان دست صدمه دیده از تماس با بیکاری در دولت خط بسیار قبل از او در نهایت قادر به دریافت مزایای. او هنوز در انتظار برای او فدرال محرک را بررسی کنید.

“ما نمی دانیم که این به پایان خواهد رسید بنابراین ما نمی دانیم که چگونه امن ما,” او گفت:. “ما نمی دانیم که اگر گردشگران می آیند یا نه.”

کارفرمایان ضربه سخت توسط “طوفان کامل’

برای ساکنان قادر به دریافت مزایای بیکاری موسسات خیریه کمک کرده اند پر کردن شکاف حتی به عنوان کمک های مالی نیست و افزایش برای دیدار با تقاضا.

ویکتور Leonardi که مسئول نظارت بر نجات ارتش COVID-19 دیدگاه در هاوایی گفت: این سازمان ارائه شده 24,000 وعده های غذایی بیش اخیر شش روز. در یک نمونه در ماه نجات ارتش توزیع 2,500 وعده های غذایی در هفته است.

دیگر غیر-سود مطمئن نیستید چه مدت آنها می تواند کمک کند.

لیزا Maruyama, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت هاوایی داد از سازمان های غیر انتفاعی گفت: بسیاری از غیر انتفاعی به سختی به اندازه کافی بودجه برای دریافت از طریق سه ماه بدون بودجه جدید در آینده است. و اگر آنها نمی تواند ارائه خدمات به دلیل اقامت در خانه, سفارشات, برخی نمی توانید پرداخت کنید.

او شروع به شنیدن در مورد غیر انتفاعی در سراسر کشور رها از کارکنان.

“این فقط یک طوفان کامل” او گفت:. “ما لازم نیست که مقدار زیادی از ذخایر نقدی به شناور کارکنان به طور نامحدود.”

بسیاری از کسب و کار کوچک گفته است: “تقریبا از بین برود با بحران اقتصادی.

گشت و گذار قهرمان نانسی امرسون آموخته سوار امواج هنگامی که او نه ساله. سال بعد او باز کرد تا او eponymous مدارس گشت و گذار در جزیره مائوئی و اوآهو. همه که ناپدید شده در مارس 26, با رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige منظور است که هر کسی با وارد کردن دولت به انجام 14 روزه خود در قرنطینه به طور موثر کوبیدن درب به اکثر گردشگری.

با درآمد امرسون است که با تکیه بر پس انداز. او نمی داند که اگر او قادر به بازگشایی او مدارس گشت و گذار.

“وجود دارد هیچ درس گشت و گذار,” او گفت:. “هیچ کس کار می کنند.”

مردم در هاوایی نیاز اقیانوس امرسون گفت: برای سلامت خود. و او نتواند دوستان خود.

“من لازم نیست ترس است. مادر من به من آموخت که به عنوان یک دختر کوچک است که همه چیز را با دلیل اتفاق می افتد,” او گفت:. “من فقط احساس می کنم واقعا خوش شانس بود که من قادر به کسب و کار برای این مدت طولانی. اگر من می توانم باز کردن در هاوایی, من نمی دانم. آن ناشناخته است.”

در اوآهو, Holly هاردینگ و باز O زن نما, زن کیردار, هاوایی, محصولات مراقبت از پوست شرکت ترویج مواد تشکیل دهنده محلی مانند روغن فندق و عصاره coffeeberry دو سال پیش با جاه طلبی های بزرگ فروش با مصرف کنندگان است. آنها به شدت سرمایه گذاری در رویای خود انتظار آن را می تواند سه یا چهار سال قبل از راه اندازی خود را پول پرداخت می شود.

‘دلخراش’ از دست دادن درآمد

اما در ماه ژانویه خود را در هنگ کنگ توزیع کننده لغو سفارشات به دلیل شیوع کروناویروس و سپس گسترش در سراسر آسیا و اروپا است. فروشگاه های که انجام شده و محصولات این شرکت نیز التماس کردن و یا بسته به گردشگری به این جزیره از آسیا کاهش یافته است.

و فقط می خواهم که 85 درصد از کسب و کار رفته بود گفت: هاردینگ که مستقر در شهر Haleiwa حدود 30 مایل از هونولولو.

هاردینگ در حال حاضر فشار فروش مستقیم در وب سایت شرکت و او امیدوار است برای تضمین وام از فدرال اداره کسب و کار کوچک.

“این بسیار مأیوس کننده و دلخراش,” او گفت:.

جرمی تطابق, 41, صاحب مغازه نان تست یک فروشگاه کوچک در هونولولو سرشار از چوب مجسمه های آناناس رزمندگان کشتی گیران سومو سوشی و سرآشپزها. از ماه مارس او را از دست داده و 80 درصد از سود.

او برای اعمال یک مدیریت کسب و کار کوچک وام و او را تبدیل به خرید و فروش آنلاین و هل دادن عملی محصولات از جمله به عنوان ضد عفونی کننده دست برای دریافت از طریق این بحران است. یک خانواده که به تعویق افتاد و خود را برای تعطیلات به هاوایی به دلیل همه گیر به تازگی برخی از خریدهای آنلاین از جزیره خود را Sunscent عطر خط به نگه داشتن آنها را تا زمانی که آنها می تواند سفر.

“این شانس برای ما فارغ التحصیلی در حال آمدن است بنابراین در حال حاضر ما در حال گرفتن بسیاری از فارغ التحصیلی سفارشات,” او گفت:.

مالیا جانسون صاحب سدنا یک هدیه فروشگاه ارائه می دهد که آروماتراپی و کریستال بسته های مراقبتی در هونولولو تا حد زیادی caters به مردم اما او فرض بسیاری نمی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه کالاهای خود را حداقل تا شاید کریسمس به دلیل از دست دادن شغل.

در ماه مارس او گذاشته او را به 10 نفر از کارکنان خروج از 50 دلار در کسب و کار چک کردن حساب پس از پرداخت آخرین حقوق و حتی به عنوان تجاری اجاره loomed. پس از دریافت یک مدیریت کسب و کار کوچک وام او گفت که او امیدوار است به نوبه خود به خرید و فروش آنلاین و rehire بسیاری از کارگران, اگر چه برخی از در حال حاضر به ابراز نگرانی در مورد امنیت شخصی اگر آنها بازگشت به کار.

جانسون بررسی در هر هفته در سابق کارکنان آنها به عنوان منتظر خود را به تعداد مدعیان بیکاری به پردازش می شود. آنها به او گفت که آنها خوب بودند مواد غذایی کنسرو شده, اما او به آنها گفت که او را از تمام مواد غذایی هدیه کارت به طوری که آنها می تواند تازه کالا.

“این سخت است” او گفت:, پاره کردن. “آنها نمی تواند غذا خوردن. آنها نمی توانند پرداخت اجاره.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>