اسکار با تاخیر دو ماه تا آوریل توسط COVID-19; فیلم منتشر شده توسط Feb. 28 در حال حاضر واجد شرایط

Coronavirus همه گیر شده و باعث تاخیر به بسیاری از این سال بزرگترین و در حال حاضر برای سال آینده بزرگترین شب در هالیوود است.

این 93 جوایز اسکار در اصل برنامه ریزی شده برای فوریه. 28 سال 2021 شده است به تعویق افتاد تا 25 آوریل به دلیل ادامه بحران بهداشتی. اسکار مراسم هنوز هم برگزار می شود در L. A. در دالبی تئاتر و هوا زندگی می کنند در ABC.

واجد شرایط بودن دوره جوایز اسکار در نظر گرفتن تمدید شده است فراتر از معمول Dec. 31 مهلت. برای آینده اسکار یک فیلم سینمایی در حال حاضر باید یک مقدماتی تاریخ انتشار بین 1 ژانویه تا سال 2020 و فوریه 28, 2021. همانطور که قبلا اعلام شده برای این سال تنها فیلم هایی که اکران در جریان سیستم عامل خواهد بود واجد شرایط در اسکار دسته.

اسکار حرکت و تمدید واجد شرایط بودن پنجره نیز ممکن است تحت تاثیر رویدادهای دیگر در آینده جایزه فصل است. شده است وجود ندارد تاریخ اعلام کرد و در عین حال برای آینده گلدن گلوب معمولا برگزار شد در اوایل ژانویه در حالی که صفحه جوایز انجمن بازیگران در حال حاضر میله میله برای Jan. 24, 2021.

اسکار: اسکار برای پیاده سازی تنوع استانداردهای لازم برای واجد شرایط بودن مجموعه ای از بهترین عکس در 10 نامزد

این است که تنها چهارمین بار در اسکار تاریخ است که این مراسم به تعویق افتاد. برای اولین بار تعویق در سال 1938 بود که با توجه به سیل عظیم در لس آنجلس و پس از آن تاخیر ناشی از ترور مارتین لوتر کینگ جونیور در سال 1968 و تلاش در دولت رونالد ریگان در سال 1981. در سال 1981 تصمیم درست چهار ساعت قبل از پخش برنامه ریزی شده بود برای شروع.

“برای بیش از یک قرن, فیلم, باید نقش مهمی در آرامش بخش, الهام بخش و سرگرم کننده ما در سخت ترین زمان است. آنها قطعا باید در این سال” آکادمی جمهور دیوید روبین و آکادمی مدیر عامل سحر هادسون گفت: در بیانیه مشترک روز شنبه. “ما امیدواریم که در گسترش واجد شرایط دوره و جوایز ما تاریخ است که به ارائه انعطاف پذیری فیلمسازان نیاز را به پایان برساند و انتشار فیلم های خود را بدون جریمه برای چیزی فراتر از کنترل کسی.”

تاخیر آخرین جمله تغییرات عمده در حال انجام توسط آکادمی. هفته گذشته آن را اعلام کرد جارو طرح با هدف سرعت گسترش تنوع و شمول طرح از جمله تعیین بهترین تصویر دسته در 10 نامزد.

در علاوه بر این به یک تغییر از آینده, اسکار, مراسم, آکادمی علمی و فنی جوایز ارائه اصل برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 20, شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد و سالانه فرمانداران جوایز لغو شده است.

همچنین روز دوشنبه تلویزیون آکادمی گفت: آن هنرهای خلاق مراسم برگزار خواهد شد تقریبا در ماه سپتامبر هر چند هنوز هم پیش رفتن با برنامه های اصلی آن جوایز در سپتامبر. 20.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de