اورگان افسر پلیس ‘می تواند همه پرچم قرمز’ ثانیه قبل از راننده او شلیک

SALEM, سنگ. – میشل پرات را در اولین گشت شیفت پشت و یک گروهبان توسط برچسب زدن همراه است.

او درخواست واگذاری چرا که او نیاز به وجود داشته باشد تا آنجا که او نیاز به یک درد شدید و ناگهانی از گناه هنوز هم gnawing در او برای آنچه در گذشته اتفاق افتاد ممکن است.

جیک پرات نمی توانست تغییر نتیجه. هیچ کس می تواند داشته باشد.

اما حداقل سالم افسر پلیس می تواند دیکته چگونه او را برمی گرداند به خط وظیفه پس از ضربه چهار بار در طول یک ترافیک متوقف شود.

زخم طولانی شفا. این زخم آنها می توانید ببینید که زن و شوهر هستند و نگران طول شیفت back on Dec. 2, 2019.

او تلاش می کند برای جلوگیری از ممکن است باعث روانی به عنوان او می سازد که اولین توقف ترافیک کشیدن بیش از مدل های مختلف و اطمینان از وسیله نقلیه و انتخاب مکان های مختلف.

اما هنوز هم قلب او را به مسابقه.

او فراموش می کند به تماس در پلاک شماره. او درهم می شود در کمربند صندلی خود. او چراغ قوه می آید unclipped از کمربند ابزار.

او به عنوان رویکردهای راننده سمت پنجره رو به “بانوی کمی قدیمی که ندارد بیمه” — پرات است که به معنای واقعی کلمه.

سپس فلاش بک می آید. او می شنود با صدای بلند میآید و احساس سوزش در دست او و سپس او را به عقب.

جیک او کمک می کند تا تمرکز و دوباره انشاء کردن هر دو تحقق این خواهد بود که او را به سخت ترین پرش از روی مانع. بعد از توقف ترافیک می رود بهتر است و بنابراین ،

اما در هر, او دارای یک فلاش بک.

“من ذهنی خسته” میشل پرات گفت. “آن شب بعد از اولین تغییر بود بهترین شب از خواب من تا به حال پس از عکسبرداری است. نه فقط به دلیل خستگی اما با اینکه در محل کار.”

در اورگان کارخانه بسته بندی گوشت می آمد: اول آمد و ترس و سپس یک طرح

Corralling دبستانی سپس مجرمان

پرات در زمان های غیر متعارف مسیر به یک حرفه ای در اجرای قانون است. او رشد نمی کند تا که مایل به عنوان یک پلیس.

او فارغ التحصیل از کنبی دبیرستان و چه در حال حاضر Corban دانشگاه هر دو در اورگان. او ازدواج کرده بود, کودکان و آموزش پیش دبستانی برای 18 سال است.

جالب او در می یابد شباهت بین کودکان پیش دبستانی و جنایتکاران و چگونه هر دو آنها نیاز به کار گرفته می شود.

“همان مجموعه ای از مهارت های مختلف عواقب مختلف گروه سنی” پرات گفت: در طول یک مصاحبه بی پرده در خانه اش درست قبل از COVID-19 همه گیر رخ داد. “شما اجازه دهید آنها را هر دو می دانیم که چه خبر است آنچه شما انتظار می رود و چه اتفاقی خواهد افتاد اگر آنها آن را انجام نمی.”

او در مقدمه به Salem پلیس بود به عنوان داوطلب مدافع در وزارت خشونت خانگی تیم پاسخ فراهم می کند که 24 ساعته در صحنه مداخله در بحران و اولین برنامه در نوع خود در اورگان.

او به همراه افسران پلیس در خشونت خواستار ارائه حمایت عاطفی به قربانیان توضیح قانون و دستگیری روش و اتصال آنها به منابع است.

در مورد زمان بچه بودند فارغ التحصیلی از دبیرستان او تجلی: “من فکر نمی کنم که یک معلم مهد کودک است برای رفتن به رضایت بخش است.”

پرات 41 هنگامی که او استخدام شد پاره وقت به عنوان یک Salem پلیس جامعه مسئول خدمات کمک کمک قسم خورده ماموران با شکایت که در آن اجرای و یا دستگیری قدرت لازم نیست. اما برای اینکه کاملا صادقانه, وجود دارد و فقط کافی نیست که هرج و مرج است. او می خواست بیشتر.

در 43 او فارغ التحصیل از وزارت های عمومی ایمنی و استانداردهای آموزش و استخدام شد و به عنوان یک سالم افسر پلیس است. او قدیمی ترین در آکادمی پلیس کلاس ها و جوک های او ممکن است شده اند قدیمی ترین تا کنون فارغ التحصیل.

امروز او یکی از 183 سوگند افسران در این بخش و یکی از 17 زنان است.

“بهترین تصمیم من ساخته شده — حتی رفتن را از طریق تمام این” پرات گفت.

‘این نیست مادر من کشیدن بیش’

این جانباز هشت سال انجام داده است و صدها اگر نه هزاران نفر از ترافیک متوقف می شود هرگز یک بار احساس او در معرض خطر بود.

“من حتی می ترسم در این یکی” پرات گفت. “اما شما می توانید ببینید همه پرچم قرمز.”

او فقط خود را آغاز graveyard shift تقریبا یک سال پیش به تاریخ. آن را هنوز هم روشن و هیچ تماس برای خدمات انتظار. او تا به حال زمان برای آنچه که او خواستار “بازی”.

او به رهبری نسبت کاج خیابان در منطقه جنوب, سالم, که در آن او گشت, خود ارضایی, و فرار پلاک نقره 2004 باشگاه سرمایه گذاری وانت.

آن را متصل به منطقه سرقت اموال.

پرات کشیده راننده در حدود 8:30 p. m. و آماده شد به برخی از گرما.

“این مادر من کشیدن بیش از,” او گفت:.

به عنوان او شروع به رویکرد ون مسافر خارج خودرو و از او درخواست یک واحد دوم. او در صحبت با راننده و مسافر حدود 45 ثانیه است.

آشکار پرچم قرمز شد راننده هرگز یک بار به او نگاه کرد. او در ابتدا مشکوک او رفتن به خارج و یا دریافت کنید و اجرا کنید. او یک جنایت کار محکوم شده بود و حکم فعال برای دستگیری او برای خشونت حادثه است.

سپس او را دیدم او را برای رسیدن به چیزی زیر پای او و غرایز خود را بلافاصله گفت: او را به خارج شدن از قاب پنجره.

“من می دانستم که لحظه به لحظه او نقل مکان کرد و او که قرار بود برای گرفتن تفنگ و ساقه” پرات گفت.

ضد گلوله: تورنیکه, بالستیک جلیقه نجات زندگی جانباز سالم افسر پلیس

دادستان در دادگاه آن را به نام کمین.

پرات زد به سمت او گشت خودرو به عنوان راننده کشیده ماشه چهار بار در محدوده نزدیک. گلوله زده بازوی چپ خود را هر دو پاها و پشت او.

او هرگز در زمان حال به رسم سلاح خود را, اما او غرایز و آموزش نگه داشته و او زنده است و او بالستیک جلیقه.

“برای یک لحظه من احساس مانند یک قربانی,” او گفت:. “اما پس از آن من چیزهای را انجام دهد. هیچ کس دیگری در صحنه است.”

او اعمال می شود مبارزه با تورنیکه روی یک پا به عنوان او radioed اطلاعات به اعزام در مورد صدمات و گمان می برند که با سرعت دور در ون.

در ER تروما اتاق

پرات با اکراه داد تا کنترل از صحنه به ورود افسران, اما هرگز متوقف دادن دستورالعمل حتی در آمبولانس در راه سالم به بیمارستان.

او گفت: کسی که به او چکمه شواهد. او می تواند ببینید که در آن یک گلوله ricocheted. او پرسید: کسی که به جیک چرا که هر دو از گوشی هنوز شارژ در ماشین گشت.

“هر کس تبدیل دور” پرات گفت: تحقق هیچ کس می خواست برای شکستن این خبر به شوهرش گروهبان. “تنها تاسف من این است که من باید فقط خواسته برای تلفن کسی.”

افسران پلیس تعیین اطلاع رسانی فرد یک همکار افسر که موافق به اطلاع عزیزان اگر چیزی بد اتفاق می افتد. میشل است سرجوخه اد گالو) برایان Kohlmeyer بود که در تیم ملی در آن زمان و توسط یک دوست ،

جیک پرات در خانه در بسته بندی ناهار خود را برای کار شخصی خود را در تلفن همراه زنگ زد. او پاسخ نمی, چرا که او در مورد به ترک و نمیفهمد اگر مهم بود که آنها می خواهم تماس بگیرید کار خود را همراه. چند ثانیه بعد دوباره زنگ زد.

آن Kohlmeyer: “میشل ضرب گلوله کشته شده است اما او برای رفتن به خوب …”

جیک آویزان در حالی که Kohlmeyer هنوز هم صحبت کردن. او با عجله درب بعدی که در آن K-9 officer زندگی می کند. او نیست که یک خودروی گشت در خانه, اما او تا به حال یدکی مجموعه ای از کلید های همسایه خود را. جیک به او گفت که چه اتفاقی افتاد و گفت: او ماشین خود را دانستن چراغ ها و آژیر خواهد او را به بیمارستان بسیار سریعتر.

همسایه متقاعد جیک به او اجازه رانندگی و آنها در بیمارستان به سختی 5 دقیقه پس از میشل وارد شده است.

کارکنان به رسمیت شناخته شده جیک به عنوان او پرواز را از طریق اورژانس کد قفل و آنها با اشاره به تروما اتاق 6.

“من نمی دانم آنچه که من در راه رفتن به” جیک گفت: بدیهی است که می ترسم.

اما پس از آن او شنیده میشل صدای او در صحبت کردن به یک پزشک — و سپس او را به خنده.

او را دیدم نگاه در چهره خود را به عنوان او راه می رفت در اولین امداد پس از آن سرخوردگی که او وجود ندارد برای جلوگیری از آنچه تا به حال اتفاق افتاده است.

انسان در کنار اجرای قانون

این Pratts لقب “پرات مربع” توسط یک ستوان ازدواج کرده و دو سال در ماه ژوئن. آنها نه تنها زن و شوهر در نیروی.

نظارت یک مرد متاهل است که در برابر گروه قوم و خویش قوانین. جیک و میشل می کنند و همان پیراهن زیرا او outranks او.

“من رئیس در خانه,” او گفت:. “او رئیس در محل کار.”

آنها را ملاقات کرد در این بخش در بر داشت و آنها تا به حال مشابه روش برای این کار است. رفتار آنها با مردم با احترام بود و همدلی برای مردم صرف نظر از آنچه آنها می خواهم انجام می شود.

آنها هر دو دونده تلاش برای از دست دادن وزن خود را به تناسب در یک ساقدوش عروس لباس او مصرف دارو برای تپش قلب.

آنها در حال حاضر یک خانواده مخلوط با چهار فرزند اعم از سن 8 تا 27 و سنت Berdoodle یک ترکیب بین یک سنت برنارد و یک استاندارد نوعی سگ پشمالوی باهوش.

آنها همچنین دو گاو و دو گوسفند و برخی از جوجه های خود را در سه هکتار تکه از بهشت در جنوب شرقی سالم که در آن آنها تا به حال خانه خود را ساخته شده است. تراکتور و نرده ها تبدیل شده و جهان خود را نه اتومبیل های گشت و سلول های زندان.

“ما نمی آیند و بازشماری ما کاری” میشل گفت. “این بچه ها گاو و جوجه …”

“ما واقعا یک کار خوب” جیک افزود: “از قرار دادن آن در قفسه.”

به عنوان آنها صحبت می کنند در مورد زندگی خود شغل خود و تاثیر تیراندازی به حال آنها را یادآوری است که مأموران اجرای قانون تنها انسان هستند.

“یک نقص ترین افسران پلیس را که ما احساس می کنیم باید به بیش از حد غیرشخصی” جیک گفت. “ما یک تفنگ و نشان اما ما قرار داده و ما شلوار روی یک پا در یک زمان مانند هر کس دیگری.”

“همه ما همان چیزهایی که در زندگی ما — طلاق حاوی خانواده حضانت” میشل گفت.

گفتن کودکان است که او می خواهم به ضرب گلوله کشته شد استرس زا و هیجانی چیزی او را هرگز فراموش نکنید.

آن را در زمان چند ساعت و از کمک های صلیب سرخ آمریکا برای تماس با پسر, بود که در نیروی هوایی آموزش های پایه در آن زمان است. و آن را از چند روز قبل از آنها صحبت به جوانترین دختر بود که با پدر و مادر دیگر.

جیک و میشل او را برداشت بعد از مدرسه و تا زمانی که منتظر آنها بودند که او می تواند ببینید که پر بود از گل. او در حال حاضر می خواهم شنید از دوستان در مدرسه در مورد یک افسر پلیس گرفتن صدمه دیده است.

آنها به او گفت که میشل ضرب گلوله کشته شده بود و او نشان داد زخم. دختر انعطاف پذیر به زودی پس از درخواست اگر او می تواند در خارج از بازی است.

این یک برکت و رحمت در لباس مبدل میشل ندارد به یکی از اعضای خانواده — پدر او که مرده بود دو سال پیش از آن. او پشتیبانی حرفه ای او به عنوان یک افسر پلیس اما چند بار پرسید که آیا او می تواند انتخاب کنید چیزی که نمی توان او را نگران ،

“این بدترین کابوس come true,” او گفت:.

خانواده احساس درد بیش از حد

هنگامی که تیرانداز ماشه او هدف نه فقط در میشل و خانواده اما او اجرای قانون خانواده است.

او تا به حال مشغول به کار با بسیاری از اعضای تیم ملی خود را برای چندین سال و آنها از نزدیک با هم برای کباب کردن و معاشرت خارج از محل کار.

او از در افسر سابرینا شکارچی را به عروسی یکی که در آن او تا به حال به از دست دادن وزن برای لباس ساقدوش عروس.

“آن بود نه تنها من و خانواده ام تحت تاثیر این” میشل گفت. “من تیم ملی است و دوره نقاهت را بیش از حد. آنها تا به حال یک زمان سخت. آنها احساس گناه مانند آنها می تواند چیزی را انجام داده اند.”

بسیاری از آنها هنوز هم در ایستگاه زمانی که آنها شنیده کد “3” بیش از رادیو پرات تماس برای افسران به استفاده از چراغ ها و آژیر و دریافت وجود دارد به عنوان سریع به عنوان آنها می توانند.

آن می تواند استفاده شود تنها در شرایط خاص مانند زمانی که یک افسر شات شده است در طول توقف ترافیک چیزی Salem پلیس بعد گفت: تا به حال اتفاق افتاده در حداقل 15 سال.

او گروهبان Garon بویس بود در میان ماموران در صحنه است.

“من می دانم که من هرگز هدایت می شود که سریع به هر چیزی” بویس گفت. “برای شنیدن یک تماس خواهم که برای هر کسی — و میشل یکی از معدن — بسیار احساس غرق شدن.”

شکارچی بود که در خط در یک استارباکس drive-thru و برای رسیدن به او قهوه که او تحت فشار قرار دادند پشت در barista به عنوان او به سرعت دور.

او احساس او نمی تواند نفس او گریه و تفکر مرضی افکار همه در حالی که هل دادن دوج شارژر او در رانندگی به محدودیت. سرعت سنج مورد آزمایش قرار گرفت. بررسی موتور نور در آمد.

او شنیده پرات صحبت کردن در رادیو, اما که نبود آرامش کافی است.

“بسیاری از زمان های مختلف در کار ما مردم به نظر می رسد OK زمانی که آنها به ضرب گلوله زیرا آنها آدرنالین کمپرسی” شکارچی گفت. “و پس از آن آنها می میرند.”

شکارچی متوقف شد درست قبل از او در صحنه وارد شده و اختصاص داده شده به یک محیط و موقعیت. تلاش برای قرار دادن تیرانداز بود و در حال حاضر در جریان است. او نمیفهمد آن را فقط به عنوان خوب چرا که او نمی خواست پرات به دیدن او چنین خراب است.

او نشسته وجود دارد در ماشین گشت و گریه کرد.

“من اهمیتی نمی دهند که من دیدم” او گفت:. “من که قرار بود به تظاهر من سخت بود در آن زمان.”

پرات خوش شانس بود. هیچ یک از دور ضربه عروق و یا نیاز به عمل جراحی. او کبود و خونین و متزلزل اما خارج از بیمارستان در سه ساعت است.

در طول جلسه شب بعد او FaceTimed تیم ملی و از آنها گذشت یک تلفن در اطراف. در حالی که او شروع فرایند درمان او در تیم ملی نگه داشته و مشغول به کار است.

“ما شده اند باید گفت به خانه بروم” گفت: شکارچی در حال حاضر یک کارآگاه. “هیچ یک از ما خواب بودیم و همه در لبه قهر ما تا به حال خورده و شب بعد ما در کار است.

“هیچ کس در بررسی ما است.”

این Pratts انجام داد. چند هفته بعد آنها دعوت شده تیم ملی به محل خود را برای کباب کردن.

“ما می دانستیم که آنها تلاش شد” جیک گفت. “به عنوان خوب به عنوان آن را برای آنها را به ببینید که چگونه او انجام شد بسیار مسهل برای همه است.”

شکار برای عدالت برای یکی از خود

در حالی که پاسخ افسران و پرسنل اورژانس تمایل به پرات در صحنه بقیه بخش منتقل تمرکز به ابتلا به تیرانداز.

افسران وظیفه خاموش و یا در تعطیلات قرار داده و بر روی لباس خود را و داوطلب برای هر آنچه مورد نیاز بود.

“آن را به نقطه که در آن ما زد از اتومبیل های گشت” جیک پرات گفت.

یک افسر در شهر مغازه داشتن کار انجام شده در ماشین گشت پیچ و مهره ای تا به سرعت او بعد از اطلاع او نیاز به بازگشت برخی از ابزار مکانیک مانده بود در زیر هود.

“این آسان برای خنده در مورد آن در حال حاضر” جیک گفت: از اتاق نشیمن خود را کوچ “از آنجا که او در اینجا و ما بازگشت به ما طبیعی است.”

سازمان های اجرای قانون از حدود اواسط دره در پاسخ بیش از حد از جمله کیزر و ترنر ادارات پلیس ایالتی اورگان پلیس و Marion, پولک و Lincoln county sheriff نمایندگان. همه آنها می دانستند سالم منابع می توان شنود گذاشته باشند.

بیش از 100 افسران به طور فعال درگیر در تعقیب جنایتکاران.

با مگس کش زدن تیم بود به نام ساعت پس از تیراندازی و صرف بیشتر از شب انجام “بلوک جستجو” با استفاده از thermal imagers دید در شب و K-9 را از حیاط به حیاط در محلی محله.

SWAT اعضا به خانه فرستاده شدند حدود ساعت 3 صبح اما به نام یک زن و شوهر ساعت بعد پس از مشکوک بود به دنبال یک آپارتمان در ساختمان است.

تلفن همراه فرماندهی واحد در نزدیکی پارک و پلیس swarmed ساختمان.

تاکتیکی تیم مذاکره اتفاقا رهبری جیک پرات مشغول به کار در رابطه با سوات. او نیست که در مورد دلایل آشکار اما اعضای آن در حال آموزش در مهارت های ارتباطی برای خنثی کردن یک وضعیت و جلوگیری از دشمن و/یا مرگبار اقدامات از افزایش.

“شما نمی تواند مخاطرات زیادی بالاتر از صحبت کسی پایین که فقط به ضرب گلوله یک افسر پلیس گفت:” جیک که با این گروه از سال 2006.

مذاکره کنندگان نمی درگیر کنید تا پس از سوات در حال حاضر با استفاده از مواد منفجره برای منفجر کردن درب نجات و تخلیه همسایه و به طور کامل جدا شده مظنون در آپارتمان خود با هیچ خیابان فرار.

Gerrit Roelof در حال حاضر بازنشسته شده بود منجر مذاکره کننده که صحبت او را به تسلیم شدن.

“کار او این بود که برای دریافت بر روی گوشی و سعی کنید برای صرفه جویی در زندگی از کسی که فقط سعی در کشتن رئیس خود را” جیک گفت.

میشل عملا برگزار می شود نفس او را تا زمانی که این حادثه بود. او نمی خواست به شخص دیگری صدمه دیده است. جیک نمی خواهد اجازه دهید او گوش دادن به پلیس اسکنر.

او در پین و سوزن بیش از حد. او در این تماس مشکوک کشف شده است در حالی که در داروخانه پر کردن نسخه ای برای میشل.

پس از کمتر از یک ساعت از مذاکرات تیرانداز بود و در دستبند 8:40 صبح — 12 ساعت پس از تیراندازی.

“ما نمی توانست یک نتیجه بهتر از ما بود” جیک گفت: دانستن مشکوک در نهایت پرداخت برای آنچه که او به همسرش.

در یک ضیافت در ماه مارس SWAT اعضا ارائه میشل سایه جعبه حاوی یکی از کلاه سندبلاست از مواد منفجره. این Pratts ارائه شده این تیم با یک “خط نازک آبی رنگی” پرچم آمریکا در قدردانی از کار خود را.

نبود چشم خشک در اتاق.

‘من نمی میرند که روز به یک دلیل’

بسیاری تغییر کرده است پس پرات بازگشت به وظیفه کامل در ماه دسامبر. این فلش بک ها از بین رفته اند. او در روز شیفت در حال حاضر و گشت زنی در بخش های مختلف شهر, تغییرات ساخته شده به دلایل خانوادگی و نه عکسبرداری است.

نه او و نه همسرش همیشه شک او خواهد بود ،

“من آمد به دلیل من می خواهم به کنترل زمانی که من بازنشسته از اجرای قانون و اجازه نمی دهد کسی به دیگری دیکته آن را” پرات گفت.

در ماه نوامبر گذشته این شرکت که تولید جلیقه های بالستیک که زندگی او را نجات داد به پرواز در آمد و جیک به آن فلوریدا ستاد. این Safariland کارخانه بسته شد برای نیم روز و کارکنان شنیده دست اول از پرات و دو دیگر “موجب صرفه جویی در.”

او جلیقه باقی مانده در سیلم پلیس شواهدی در مورد وجود دارد تجدید نظر شود. مردی که به ضرب گلوله او را به اعدام محکوم شده و از پیش برنامه ریزی شده اقدام به تشدید قتل در میان دیگر اتهام و محکوم به 28 سال و 9 ماه در زندان است.

صدور حکم: سالم انسان می شود نزدیک به 29 سال در زندان برای تلاش برای کشتن افسر پلیس

معاون استیو Bellshaw می خواهم برای دیدن جلیقه روزی نمایش داده شده در مقر پلیس ساختمان است.

پرات آن را دیدم این هفته برای اولین بار از زمان تیراندازی زمانی که سالم دولتمرد مجله ایالات متحده آمریکا امروز شبکه های درخواست شده به آن را به عنوان سالگرد یک سال با نزدیک شدن.

گلوله هنوز تسلیم در جلیقه هنگامی که او آن را در زمان خاموش که شب اما تکنسین آزمایشگاه با دقت حذف .45-کالیبر full metal jacket دور در تحقیقات.

جلیقه پیچیده شده در کاغذ قهوه ای با رنگ قرمز شواهد نوار زمانی که گروهبان. Boyce آن را باز کرد و آن قرار داده شده در یک جدول. او thumbed از طریق جدا کردن لایه کولار که محافظت پرات اشاره به یک منطقه قابل ملاحظه ای کشیده از دور.

پرات برگرفته دو ویژه یادگاران هنوز جمع شده در داخل جیب zippered — سکه چالش او دریافت کرد که او فارغ التحصیل از آکادمی و کوچک نقره سنت مایکل مدال مترادف با پلیس حرفه ای است.

“او متوقف شد بی سر و صدا نگه داشتن آنها را در دست خود را به عنوان اگر هر مهم دیگری بود که قطعه ای به بسته شدن پازل. سپس او زیپ آنها را به جدید جلیقه.

“من خرافاتی نیستم اما من قرار دادن همه چیز در جلیقه,” او گفت:. “من نمی میرند که روز به یک دلیل.”

دنبال Capi لین در توییتر: @CapiLynn

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>