نظر: ‘رودی نیست یک چیز لعنتی در مقایسه با جک Trice.’ ایالت آیووا نام استادیوم برای Trice اما جهان باید او را می دانم.

جذب این کلمات از ایالت آیووا شروع دفاعی بازگشت گرگ Eisworth.

“این یک افتخار می دانم که هر بار که قدم در این زمینه نه تنها من به نمایندگی از ایالت آیووا و همه چیز ما ایستاده اما من به نمایندگی از کسی که به اندازه کافی شجاع به مبارزه برای تغییر — کسی که کمک کرده است تا شکل کالج دو و میدانی به آنچه در آن امروز است و با توجه به اقلیت این فرصت را به انجام آنچه آنها را دوست دارم.”

مرد او را به صحبت کردن در مورد جک Trice که نام متصل به Iowa State فوتبال ورزشگاه. برای Eisworth که قرار است به بازی نهایی خود را دانشگاهی بازی وجود دارد این سقوط قابل توجه به بازی در این کشور تنها بخش-من FBS استادیوم فوتبال به نام یک مرد سیاه و سفید.

مسابقه آگاهی همواره در خط مقدم آمریکا بحث پس از مرگ جورج فلوید ماه گذشته در حالی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس. و این بحث فراتر از نژادی و بی عدالتی است. آن را نیز در مورد باز کردن چشم سیاه دیدگاه ها و تاریخچه — مانند جمعه را رعایت Juneteenth که جشن پایان برده داری در امریکا است.

بخشی از آن تحت-گفت و سابقه گزارش شده شامل داستان جک Trice.

“بخشی از نامگذاری جک Trice ورزشگاه نشان دهنده یکی از مهم ترین تجارب حرفه ای تمام من” گفت: ژن Smith, آیووا ایالتی است مدیر دو و میدانی در سال 1997 زمانی که ورزشگاه بود به نام لحظه بود که فقط 21 هنگامی که او درگذشت.

“داستان و نمادین طبیعت نامگذاری هنوز conjures تا احساسات برای من. داشتن یک آفریقایی-آمریکایی نام در چنین یاد ورزشگاه از قدرت پنج کنفرانس دانشگاه به عنوان معتبر به عنوان دانشگاه ایالتی آیووا قابل توجه است. در زمان هایی از این دست آن است که حتی بیشتر معنی دار است.”

اولین بار, سیاه, ورزشکار در آیووا دولت Trice درگذشت Oct. 8, 1923, تنها دو روز پس از دوم تیم اول دانشگاه یا دانشکده, دانشکده فوتبال بازی از زندگی خود را. مینه سوتا بازیکنان زیر پا گذاشته Trice و گزارش ها می گویند او خود را شکست ترقوه در سه ماهه سوم و بعد از آن درگذشت hemorrhaged ریه و خونریزی داخلی. انگیزه های نژادپرستانه پیشنهاد شد. با توجه به گذشت در مینه سوتا سخنگوی-ضبط “KKK بود که در ورزشگاه وجود دارد تا به حال شده است یک شناور با حمایت مالی کلان در رژه بازگشت به خانه.”

تقریبا 75 سال بعد Trice نام بود چسبیده به ورزشگاه. ایالت آیووا نمی خواهد بازی مینه سوتا دوباره برای 66 سال پس از بازی به پایان رسید که در لحظه زندگی.

‘رودی نیست یک چیز لعنتی در مقایسه با جک Trice’

اسمیت در حال حاضر مدیر دو و میدانی در ایالت اوهایو نیست به تنهایی در تمایل بیشتر مردم به دانستن Trice داستان. ESPN “College GameDay” خدمه انجام تحقیقات بیشتری قبل از Cy-شاهین بازی در سپتامبر گذشته. آنها می دانستند که برخی از آنچه اتفاق افتاده است در مینه سوتا است. اما کل داستان ؟

“اگر من به عنوان ارتباط تنگاتنگی با فوتبال کالج را به عنوان من فکر نمی کنم من می خواهم که در مورد آن شناخته شده است که واقعا غم انگیز” GameDay تحلیلگر دزموند هوارد گفت: در این هفته. “سایر, دانشکده فوتبال, برنامه ها باید به بحث در مورد این داستان است. همه بازیکنان فوتبال باید بدانند که در مورد داستان. این یک داستان قابل توجهی در فوتبال کالج, دوره, آیا آن را امروز یا فردا. این یکی از مهم ترین — و شاید مهم ترین.”

هوارد یک مرد سیاه و سفید که در میشیگان با اشاره به فیلم “رودی” که در مورد سابق نوتردام پیاده روی در رودی Ruettiger سفید و مبارزات او را تحمل کردند تا در نهایت بازی یک بازی.

“ما به اعتیاد به مواد مخدره تا رودی و رودی نیست یک چیز لعنتی در مقایسه با جک Trice اما ما ساختن فیلم در مورد رودی,” هوارد گفت. “که چگونه اشتباه است.

“من می تواند به هر گونه قدرت پنج مدرسه در کشور, و من می خواهم بگویم اکثریت سیاه, بازیکنان فوتبال — آنها ممکن است می دانم که تمام پیچیدگیهای رودی داستان. اما اگر من گفتم جک Trice, آنها می خواهم به من نگاه کن مثل من تا به حال دو سر. آنها می خواهم تعجب می کنم که که و که اشتباه است. این بسیار اشتباه است.

“برای ایالت آیووا به نام یک استادیوم فوتبال پس از یک آفریقایی-آمریکایی و نگه داشتن آن نام — می گوید: چیزی برای Iowa State.”

انجام درست

ایالت آیووا باقی می ماند فقط عمده-فوتبال کالج ورزشگاه به نام یک مرد سیاه و سفید.

“واقعیت این است که بیشتر استادیوم موفق به سبب مشابه افتخار است که یک فرصت از دست رفته” گفت: رجینالد استوارت, معاون رئیس جمهور برای تنوع و شمول در ایالت آیووا و رئیس جمهور از بزرگ 12 کنفرانس انجمن از تنوع افسران در آموزش عالی است. “تا زمانی که شخص دیگری را به رسمیت شناختن میراث سیاه ورزشکار یا مربی ما با افتخار همچنان ادعا می کنند موقعیت خود را به عنوان تنها D-1 (FBS) استادیوم فوتبال افتخار برای یک آفریقایی-آمریکایی است.”

جک Trice است و نه فقط یک نام در یک استادیوم در ایالت آیووا; بیش از آن است. وجود دارد یک لحظه مجسمه در وسط محوطه دانشگاه. لحظه انتظار می رود که بخشی از جدید ورود به ورزشگاه که نام خود را خرس.

“غرور و افتخار می آید در این واقعیت است که این دانشگاه در یک کشور است که اکثریت سفید و در یک دانشگاه که عمدتا سفید هنوز به دنبال تغییر نام ورزشگاه” گفت: Jeff Johnson, رئيس جمهور و مدیر عامل Iowa State Alumni Association. “غرور و افتخار است که در ایالت آیووا درست (در سال 1997) در زمانی که این دیده نمی شد به عنوان چیزی است که شما را انجام دهد.”

که مهم است در این سن از تجارت میلیون ها دلار برای ورزشگاه نامگذاری حقوق. حتی زمانی که MidAmerican انرژی توافق برای اهدا $1.5 میلیون سال به نام تجاری خود را متصل به ورزشگاه جک Trice نام اقامت داشت. آن را حتی به ارمغان آورد.

“هرگز وجود هر گونه بحث و گفتگو در مورد از بین بردن جک Trice نام از ورزشگاه” MidAmerican مدیر عامل آدم رایت گفت. “این تنها افزایش تمایل ما به وابسته باشد و با هر دو ISU و جک Trice ورزشگاه.”

که در سراسر کشور قابل توجه است.

“پس از این تسهیلات به نام جک Trice تضمین می کند که با وجود ظلم و ستم به پایان رسید که او زندگی خود را شجاع تلاش برای غلبه بر سختی نمی خواهد فراموش شود گفت:” بتی Andrews, NAACP منطقه رئیس جمهور برای آیووا و نبراسکا.

داستان خود را همچنان به طنین در ایمز (ames).

“آن را به معنای زیادی به من” طوفان ایمنی لارنس سفید گفت. “من به بازی در یک ورزشگاه به نام پس از یک کسی که پیشگام. ما به افتخار نام خود را و همه چیز او ایستاده بود در بهترین راه ما می توانیم.”

آیووا دولت استوارت قرار داده و آن را این راه:

“یکی از برجسته ترین درس آمده از مکالمات اخیر در خشونت رو سیاه اعضای جامعه است که اهمیت و گفت هر نام قربانی و به رسمیت شناختن آنها به عنوان یک انسان شایسته و عزت و عشق و احترام و تحسین آمرزش و رستگاری است. گفت: کسی که نام و تلفظ صحیح آن یکی از نشانه های عمیق و احترام می گذارند.”

در ایالت آیووا احترام تلفظ جک Trice.

ایالت آیووا نویس سفت پترسون شده است نوشتن برای Des Moines, ثبت نام برای قطعات از شش دهه. او را در رسیدن به [email protected], 515-284-8132 و در توییتر @RandyPete.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de