برای سال تنها صداها و دیدگاه ها در NFL که اهمیت بودند کسانی که متعلق به صاحبان. زمان و دوباره NFL روشن ساخته است که حتی زمانی که بازیکنان داده شد یک فرصت برای صحبت کردن آنها نیست در واقع رفتن به شنیده می شود.

آه آنها شنیده شده است در حال حاضر. با صدای بلند و روشن است.

کمیسر راجر Goodell بیانیه جمعه شب فوق العاده ای بود و نه تنها به دلیل آن بود برگشت کامل از موضع NFL اتحاد سرسختانه نگهداری چهار سال گذشته است. آن آمد چرا که برخی از لیگ برجسته ترین بازیکنان حمایت Goodell به گوشه ای چالش برانگیز NFL به طور خاص از تماس و وحشیگری پلیس اذعان کرد که اعتراض بازیکنان شده اند در سمت خوب در تمام طول.

“نه به از بین بردن این پایان برای شما اما خالص دل برنده در پایان” Tyrann متیو یکی از بازیکنان که به نظر می رسد در تحول تصویری گفت: در توییتر در صبح روز شنبه.

“به یاد داشته باشید که.”

خواهد NFL در نهایت باید آمدن حاشیه پیوست و بسیاری از سازمان ها و افرادی که در نهایت به رسمیت شناختن است که جامعه ما این است که تقلب علیه اقلیت ها به دلیل نژادپرستی نظاممند? من نمی دانم.

با استثنائات بسیار کمی NFL صاحبان هستند نه یک روشنفکر ، وجود دارد بسیاری از کسانی که نه تنها به اشتراک گذاشتن دیدگاه های رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما به طور فعال به حمایت از او. زمانی که در اواخر Houston Texans مالک باب مک نیر در مقایسه با بازیکنان به “زندانیان” در دیدار با بازیکن نمایندگان در سال 2017 تنها تعجب واقعی بود که او می خواهم به جرات می گویند آرام بخش با صدای بلند.

این که چرا khezri باقی مانده blackballed. و به همین دلیل از دو سال پیش Goodell قرار دادن یک بیانیه تاسف این واقعیت است که تظاهرات مانند Kaepernick را داده بود و این تصور که بازیکنان NFL شد unpatriotic تنها به آنها رنگ است که راه خود گفت: بازیکنان باید “ایستاده و نشان می دهد احترام به پرچم و سرود.”

اما چیزی عمیق اتفاق می افتد در این کشور در حال حاضر است. از آن شده است تقریبا دو هفته پس از جورج فلوید کشته شد, یک افسر سفید زانو در گردن او برای تقریبا ده دقیقه در حالی که فلوید گریه که او نمی تواند نفس و خشم نشان می دهد هیچ نشانه ای از زوال. شده اند وجود دارد تظاهرات در شهرهای بزرگ و کوچک شهری و روستایی در تمام 50 ایالت.

حتی NFL نمی تواند نادیده بگیرد.

بازیکنان دیگر نمی خواهد آن را اجازه می دهد.

“تظاهرات در سراسر کشور حاکی از قرن سکوت, نابرابری و ظلم و ستم از بازیکنان و مربیان و طرفداران و کارکنان” Goodell گفت: در تصویری شب جمعه. “ما در حال گوش دادن. من گوش دادن و من خواهد بود رسیدن به بازیکنانی که مطرح کرده اند صدای خود و دیگران در مورد چگونه ما می تواند به بهبود و رفتن به جلو برای بهتر و بیشتر در ایالات NFL خانواده است.”

که Kaepernick نام ذکر نشده بود نمی شد از دست کسی. اما آنچه مشخص است در دو روز گذشته است که بازیکنان باید قدرت بیشتری از آنها همیشه قبل بود و بازیکنان جوان به طور خاص می ترسند به اعمال آن است.

آن را فوق العاده قدرتمند برای دیدن سوپر باول MVP پاتریک Mahomes, Deshaun واتسون و Saquon Barkley, بازیکنان ایم که به عنوان چهره NFL نسل بعدی مقایسه خود را به فلوید و تقاضا که در لیگ انجام بهتر با او و آنها.

تا به حال Drew Brees ساخته شده خود تن-ناشنوا نظرات در مورد تظاهرات “بی احترامی” پرچم یک ماه پیش آن را به احتمال زیاد می خواسته اند برخی از چشم رول شاید حتی عصبانی واکنش از چند بازیکن. اما آنها تا حد زیادی رفته اند خسته شده اید.

نه در حال حاضر. شدید خشم باعث Brees به عذرخواهی – دو بار – و تولید قلبی و ملاحظه اظهارات سیاه بازیکنان نه تنها از تجربه خود را اما که از بستگان خود را که او نیز در ارتش خدمت کرده است.

و هنگامی که تهمت سعی در استفاده از Brees به عنوان یکی دیگر از وسیله ای برای تقسیم به New Orleans Saints کارفرمایی در زمان فوق العاده ای در مرحله دفاع از همکار خود بازیکنان در یک پاسخ مستقیم به رئیس جمهور. با توجه مغلوب ساختن پیشی جستن امادگی هدف قرار دادن هر کسی که مخالف نظر او این بود که هیچ چیز کوچک.

باید Goodell نه از طریق در دنبال وعده به کار به صورت واقعی و قابل تغییر نیست انتظار بازیکنان به آن اجازه دهید بروید. باید صاحبان همچنان به اجتناب Kaepernick انتظار نیست بازیکنان برای خاموش ماندن. باید لیگ را بهبود نمی بخشد آن گردابی استخدام رکورد از اقلیت ها به طور کلی مدیران و مربیان سر و هماهنگ نیست انتظار بازیکنان به تحمل آن است.

برای بیش از حد طولانی تنها صداها و دیدگاه ها در NFL که دارای اهمیت شده اند کسانی که از صاحبان. در یک ماده از روز است که برای همیشه لطفا برای تغییر.

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی نویس نانسی Armour در توییتر @nrarmour.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de