نظر: NFL تیم های شرکت کننده در #BlackoutTuesday است بیش از حد کوچک و بیش از حد در اواخر

این بود #BlackoutTuesday و NFL تیم ها مشخص شد که آن را از دست. پرستاران نیواورلئان, نیویورک, جت, خرس شیکاگو و سان فرانسیسکو 49ers در میان تیم های, به tweeting, استارک, صفحه نمایش سیاه و سفید با نمادین برچسب متصل شده است. The 49ers تبدیل توییتر خود آواتار سیاه و سفید. آنها و پرستاران و حتی اضافه شدن عبارت “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

این تیم شد و البته به سادگی اعمال خود را متمم اول قانون اساسی حق اعتراض در این مورد بی عدالتی اجتماعی را سرکوب آفریقایی-آمریکایی ها و خشونت پلیس در پی افتضاح مرگ جورج فلوید.

در اینجا یک نقل قول که مبالغ تا روز کاملا برای همه تیم NFL است که شرکت در #BlackoutTuesday:

“برای من این است که بزرگتر از فوتبال و این امر می تواند خودخواه در بخشی از من به دنبال راه های دیگر. وجود دارد بدن را در خیابان و مردم پرداخت می شود ترک و قتل است.”

که گفت این ؟ صاحبان پرستاران, جت, خرس یا 49ers? خود را به طور کلی مدیران ؟ مربیان خود? هر یک از میلیون ها نفر از آمریکایی ها بیش از گذشته چند روز است ؟

هیچ. Khezri گفت که در آگوست 27, 2016.

چه ممکن است شده اند. اگر تنها NFL بود Kaepernick در حال حاضر به بهره برداری صلح آمیز خود را پیام فضل خود قدرت خود را; با افتخار به اشتراک گذاری با ورزش جهان و جوامع آمریکایی در این زمان وحشتناک. آنچه که یک پیام را فرستاده بعد او را امضا کرد و چه پیام آن خواهد بود ارسال امروز.

در عوض صاحبان و GMs و مربیان عقب نشینی به خود ترسو عمدتا سفید و بسیار ممتاز جهان به دلیل خودداری از آوردن Kaepernick بازگشت به لیگ برتر و کاملا شکست در ایفای نقش به عنوان نمونه برای ملت است.

این به اصطلاح رهبران بودند دفع توسط Kaepernick چرا که او kneeled در حاشیه در تظاهرات مسالمت آمیز در طول سرود ملی. آنها تصمیم به دنبال رهبری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که به نام Kaepernick “ماشین” به جای گوش دادن به مشاوره و مشاور خود بازیکنان و رهبران جامعه.

به عنوان حوادث هفته گذشته نشان داده اند که آنها ساخته شده و به یاد ماندنی خطا. در این موضوع, تاریخچه نخواهد بود نوع NFL. سمت-توسط-جانبی عکس ما را دیده اند و در سراسر سیستم عامل رسانه های اجتماعی بیش از گذشته در هفته باید امد و شد زیاد NFL صاحبان و مسئولان برای تا زمانی که آنها زندگی می کنند: کارفرمایی زانو برای جلب توجه به یک وحشت است که تهدید به رسیدن به این ملت افسر پلیس با زانو خود را در Floyd گردن.

NFL باید شناخته شده آنچه در آن بود در Kaepernick در بسیاری از مراحل این مایه تاسف است, حماسه, اما قطعا آن را می دانستند در سال 2018 زمانی که نایک ساخته شده Kaepernick صورت یک کمپین بازاریابی موفق. حتی تهمت داد تا هجوم Kaepernick پس از آن. چرا ؟ ظاهرا سرمایه داری trumps نژادپرستی برای رئیس جمهور ما. مصرف کنندگان جوان تر – یک جمعیتی است که باید بسیار مهم به NFL به عنوان آن را در اطراف بسیاری دیگر از پیری عصبانی جناح راست پایه مغلوب ساختن پیشی جستن – ظاهرا تایید شده از Kaepernick و پیام خود را.

هنوز NFL داد Kaepernick جمعی شانه های سرد و خصوصی بالا fived آن ثروت خوب است که آن را نمی باید برای مقابله با آن دردسر دیگر. پس از آن جورج فلوید تراژدی آخرین دلخراش سری از نفرت آفریقایی-آمریکایی مرگ و میر.

لیگ می تواند همکاری مدتها پیش با این prescient مرد صلح است. به جای آن تیم در حال حاضر توییت کردن سیاهی افتخار خود را به صورت پیام به آنها ارسال به وضوح دانستن است که اگر فوتبال در پاییز تظاهرات که Kaepernick شروع دوباره خواهد آمد و آنها عظیم خواهد بود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de