نظر: “هرگز.’ آناتومی واشنگتن مالک تیم دانیل اسنایدر معروف ترین نقل قول

انتشار اخبار از واشنگتن NFL باشگاه در روز جمعه انجام این تاریخ در بالا: ژوئیه 3 سال 2020 است. اما آن را فقط ممکن است به عنوان به خوبی استفاده کرده اند این عنوان که 1950s Johnny Mathis لحن: “دوازدهم از هرگز.”

اخطار گفت که واشنگتن, باشگاه فوتبال خواهد راه اندازی یک بررسی کامل از نام تیم خود را. این بدان معناست که در اثر این نام از بین رفته است. شما می توانید تصور کنید, در جهان امروز با انجام یک “بررسی دقیق” و تصمیم گیری در غیر این صورت ؟

من تحت پوشش موضوع بومی آمریکا اسامی تیم ورزشی در دهه آغاز در بوفالو در 1970s و من تحت پوشش مجادلات اطراف واشنگتن تیم NFL نام امروز ایالات متحده آمریکا برای سال ها قبل از من بازنشسته سال گذشته است.

در واقع من یکی که coaxed که به قول معروف از این تیم صاحب دانیل اسنایدر. شاید شما آن را می دانم: “ما هرگز تغییر نام. این که ساده است. هرگز — شما می توانید با استفاده از کلاه.”

که همه کلاه نقل قول کرده زندگی خود را از لحظه ای که از آن منتشر شد در سال 2013. آمریکایی های بومی است که در مخالفت با این تیم نام bristled در آن بی اعتنا تن. واشنگتن طرفداران که از نام آغوش آن را به عنوان یک دو هجا پاره. و نمرات از اخبار در سال های پس باید ذکر آن را به عنوان روشن ترین بیان اسنایدر ناسازگاری در مورد نام تیم او می گوید: او دوست داشت از او یک پسر بود.

اسنایدر به ندرت مذاکرات علنی در مورد نام موضوع و بنابراین به طور خلاصه در آن روز در ماه مه تنها در پایان از طولانی تر مصاحبه با او و همسرش تانیا در مورد او می شود به نام مادر از سال توسط انجمن سرطان آمریکا. هرگز در آن حروف بزرگ تکرار — نیست بالا دست پیام او به دنبال ارسال آن روز.

“ما هرگز تغییر نام تیم” اسنایدر به من گفت برای اولین بار در. “به عنوان یک مادام العمر Redskins فن, و من فکر می کنم که ردسکینز طرفداران درک سنت بزرگ و آنچه در آن است همه چیز در مورد آنچه در آن به معنی بنابراین ما احساس می کنیم بسیار خوش شانس بود کار فقط در فصل آینده است.”

این نقل قول هم شامل کلمه “هرگز” اما آن تن اندازه گیری شد و محتوای آن را در خط با چیزهایی که او می گفت قبلا. بعد من از او پرسیدم در مورد آماندا Blackhorse ناواهو که به عنوان منجر درخواست در ثبت علامت تجاری فدرال مورد به دنبال لغو این تیم را علامت.

من کار بر روی یک پروفایل Blackhorse در آن زمان و تا به حال او را پرسید که چه او می گویند به اسنایدر اگر او تا به حال شانس. “من می خواهم از او بخواهید ‘آیا شما جرات تماس با من ‘یک redskin,’ حق در اینجا به صورت من?’ “او می خواهم به من گفت. بنابراین من از این سوال برای او.

“من فکر می کنم بهترین راه این است که نه فقط اظهار نظر در این نوع مسائل” اسنایدر گفت. “من او را نمی دانم.”

و سپس از من خواسته اگر او را در نظر بگیرید تغییر نام باید تیم خود را از دست Blackhorse مورد. صدای او رز یک اکتاو صدایی در لبه خشم. و این زمانی است که او به زبان آمده خط مورد هرگز کامل با پیشنهاد, تایپوگرافی.

سال ها بعد زمانی که دادگاه عالی ساخته شده یک حکم جداگانه علامت تجاری مورد — که به طور موثر به پایان رسید Blackhorse را دادخواهی — اسنایدر ارائه شده یک حقه باز پاسخ به هرگز. او گفت: در یک تیم و انتشار اخبار است که او با هیجان حاکم است. بله آنها قرار داده و آن را در کلاه.

بنابراین در روز جمعه هنگامی که یکی دیگر از انتشار و اعلام کرد که باشگاه فوتبال شد راه اندازی یک بررسی کامل از تیم خود را به نام من به نام Blackhorse به درخواست او در مورد حوادث روز گذشته که در آن فدرال اکسپرس و دیگر پول حامیان پیوست تغییر-به-نام جنبش است.

“پارادایم منتقل شده است,” او گفت:. “وجود دارد خیلی بیشتر در حال حاضر پشتیبانی. من احساس می کنم این لحظه ای است.”

آن است که یک لحظه احساس می کنم در آینده. هفته گذشته من نوشت: یک ستون در شهرستان واشینگتن که در آن مقاله من گفت دیگر NFL صاحبان بگویید اسنایدر زمان آن رسیده است که برای نام بروید. “او به مقاومت در برابر” من نوشت. “اما پس از آن حامیان مالی را به او بگویید یا نام می رود یا آنها را انجام دهد. و سپس این نام را به, آن را به عنوان باید و باید مدتها پیش است.”

Blackhorse گفت که او تا به حال طولانی قابل درک است که آن را حمایت از دلار به اسنایدر تجدید نظر مفهوم هرگز.

“مردم بومی شده است هل دادن او را برای چند دهه,” او گفت:. “فدرال اکسپرس از او می پرسد برای تغییر نام و روز بعد او را با توجه به آن است. این است که چگونه نامرئی ما به او و چقدر او نیست ما را بشنود و یا ما را به عنوان واقعی زندگی انسان است.”

Blackhorse آماده نیست و به جشن فقط رتبهدهی نشده است. برای اولین بار او می خواهد برای دیدن آنچه که می آید از بررسی.

“ما به صورت کامل نام تجاری جدید تعریف از تیم” او گفت: “بدون هیچ گونه بومی تصاویر و یا هر مادری منابع در نام است.”

اگر واشنگتن تیم خواسته بود او را در نظر بگیرید مشاوره در بررسی آن از نام تیم? “من نمی دانم” او گفت:.

اسنایدر معروف به من گفت که قرار هرگز در کلاه. سپس هنگامی که Blackhorse مورد سقوط او را هیجان زده در کلاه. و بنابراین من از او پرسیدم: آیا هر چیزی که او می خواهم برای قرار دادن در کلاه برای او ؟

Blackhorse در مورد آن فکر برای یک لحظه و سپس او خندید.

“هرگز نمی گویم هرگز” او گفت:.

اریک بردی کمک ستون نویس بوفالو اخبار. او یک ورزش سازمانی خبرنگار ایالات متحده آمریکا امروز برای 36 سال و بازنشسته در سال گذشته به عنوان آخرین عضو از تاسیس آن نسل است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de