برای همه آن تب و تاب و محبوبیت فوتبال کالج مدت طولانی است که آشفته زیبا فاجعه با هیچ کس مسئول برای تصمیم گیری سخت و یا درایو معنی دار در دستور کار برای بهبود بازی.

آن است که اساسا یک ورزش اجرا شده توسط کمیته ای از کارمندان با انگیزه کمی برای انجام هر کاری اما پیشبرد هر چه در رقابتی درک شده و منافع مالی خود را در کنفرانس. در حالی که NCAA مدیریت عناصر خاص مانند قوانین بازی و استخدام محدودیت های بسیاری از مهم دینامیک برای FBS اجرا از طریق کنفرانس ها ،

زمانی که فوتبال کالج است که از طریق مشاهده, پویا, آن را حس می کند خیلی بیشتر چرا آن زمان برای همیشه فقط به رسیدن به توافق در یک چهار تیم حذفی, چرا همایش حمله اعضای یکدیگر را هر 20 سال یا بیشتر و به همین دلیل چیزهای ساده مانند نحوه اجرای اردوهای تابستانی به طور منظم تبدیل به مواد غذایی دعوا.

به عبارت دیگر فوتبال کالج است که واقعا ساخته شده است به حرکت چیزی به عنوان پیچیده به عنوان یک بیماری همه گیر. و برای همه اولیه صحبت از وحدت در پشت صحنه در میان این کمیسیون از پنج قدرت همایش های ترک در حال حاضر در معرض خود را.

SEC کمیسر گرگ سنکی گذاشته است زمینه را در حضور در رسانه ها به استدلال می کنند که اگر خود را در مدارس آماده برای بازی فوتبال این سقوط و آنچه را که آنها باید انجام دهید — حتی اگر مدارس در منطقه دیگری از کشور ندارد و همه روشن برای آوردن دانش آموزان به دانشگاه و از سرگیری فعالیت های عادی. Pac 12 کمیسر لری اسکات خواست مدارس در حال حرکت در کنسرت. بزرگ 12 کمیسر باب Bowlsby پیشنهاد کرده است که امکان یک فصل شروع می شود که نسبتا در زمان اما ممکن است به صورت اختلال در نوامبر یا دسامبر به دلیل تجدید حیات از coronavirus.

صرف تصور که فوتبال کالج قدرت کارگزاران خواهد بود و راحت اساسا ترک برخی از مدارس پشت سر گذاشت چرا که کشورهای خود را در حال باز نشده هنوز و در حالی که کیسه های بدن هنوز ستون در سراسر کشور است که هر دو زمخت و کاملا قابل پیش بینی به عنوان نهادی خودخواهی شده است یکی از ویژگی های اشکال نیست از این ورزش است.

در واقع در یک زوم جلسه با خبرنگاران چهار شنبه, Penn State مربی جیمز فرانکلین گفت: اساسا آرام بخش با صدای بلند: چرا باید تیم خود بود معلول در تلاش برای رقابت با SEC چون راتگرز هنوز هم ممکن است بیش از حد از یک نقطه داغ برای باز کردن در زمان ؟

“من فکر نمی کنم شما در حال رفتن به آن را دوست دارم و من فکر نمی کنم مردم در حال رفتن به در مورد آن, اما, در واقع, من نمی بینم که چگونه شما قادر خواهید بود به نگه دارید تا 10 یا 12 مدرسه در یک کنفرانس (به دلیل) دو کشور که در حال باز کردن یک ماه بعد” فرانکلین گفت. “و این همان چیزی که توسط کنفرانس. من فکر نمی کنم شما می توانید جریمه کردن یک کنفرانس از افتتاح به دلیل یکی دیگر از کنفرانس افتتاح راه پیش رو است.”

اگر دانشگاه باز لیگ می خواهید به بازی

در ضمن این گفتگو است همه چیز اتفاق می افتد با افت پردیس-سطح مقامات انجام بهترین خود را به آماده شدن برای یک فصل و هر گونه تغییر احتمالی عادی خود عامل روش نیست اما تعداد زیادی از پاسخ هنوز در بحرانی ترین سوال مانند چه اتفاقی می افتد اگر یک بازیکن تست مثبت برای COVID-19.

با این وجود از نظر عملی فرانکلین است به احتمال زیاد باید درست باشد زیرا در نهایت واقعا وجود دارد هیچ کس در اتهام به SEC یا ACC آنها نمی تواند شروع به بازی اگر مدارس خود را آماده برای رفتن. و در این مرحله آن دسته دو لیگ در خاص — هر دو به خاطر خود فوتبال شهرت و موقعیت خود را تا حد زیادی در ایالات متحده است که در حال حاضر در حال شل شدن محدودیت در حرکت هستند و در نهایت رفتن به درایو گفتگو.

در گفتگو با بیش از یک دوجین مقامات در سراسر کالج دو و میدانی در این هفته یک تصویر پدید آمده از یک ورزش است که مصمم به بازگشت به حالت عادی به عنوان سریع که ممکن است حتی اگر تعداد قابل توجهی از ناشناختهها هنوز هم وجود دارد.

زمانی که آیووا جمهور بروس Harreld خود گفت Board of Regents هفته گذشته که مدرسه خود را با هدف قرار دادن ژوئن 1 به “بازگشت به تمرین” او دروغ گفتن است. مقامات در پنج, مدارس دیگر به تایید ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی است که آنها خوش بودند بازیکنان فوتبال خواهد بازگشت به دانشگاه در برخی از نقطه در اوایل ماه ژوئن است. آن دسته از مقامات صحبت در خواست نامش فاش نشود چرا که هیچ کدام از این طرح ها نهایی شد.

ایده پشت آوردن بازیکنان فوتبال بازگشت به دانشگاه به زودی در هم تنیده شده است با این تصور که اکثریت قریب به اتفاق دانشگاه به سادگی نمی توانیم به تعطیل این سقوط. در حالی که برخی از عناصر دانشگاه تجربه ممکن است نگاه متفاوت — کلاس های متناوب بین فرد و آنلاین به منظور تسهیل در تجمعات کوچکتر همسر اساتید آموزش از راه دور خوابگاه تبدیل به قرنطینه بیمارستان — دانشگاه تعیین می شود آن را به کار برای بهتر یا بدتر. دیگر گفتگو در اطراف دانشگاه چگونه برای جلوگیری از موارد آن این است که چگونه به مقابله با آنها.

بنابراین در نظر گرفتن ایده از بازیکنان فوتبال از بازگشت به دانشگاه در ماه ژوئن همراه با گروه های دیگر از دانش آموزان گراد به عنوان چیزی از یک نرم باز و رک و پوست کنده یک آزمایش است. حقیقت این است که هیچ کس می خواهد به می گویند عموم این است که بسیاری از پاسخ های مردم می خواهم در مورد آنچه به منزله واقعا محیط امن برای ورزشکاران ممکن است وجود داشته باشد تا ما ببینیم که چه چیزی اتفاق می افتد تا حد زیادی از آنجا که ما هرگز در برخورد با هر چیزی مانند COVID-19.

اما به دلیل ظاهری کم خطر برای سالم کالج, دانش آموزان, به نظر می رسد بیشتر و بیشتر احتمال دارد که دانشگاه قادر خواهد بود برای توجیه دادن آن را امتحان کنید.

“SEC واقعا خارش به عقب بر گردیم به بازی گفت:” صنعت خودی که صحبت در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت می کنند به نمایندگی از لیگ.

تابستان عمل خواهد بود مخاطره آمیز

در نهایت, اگر چه این ایده از آوردن کالج, فوتبال, بازیکنان, بازگشت به دانشگاه به عنوان اوایل ماه ژوئن حمل برخی از خطرات همان متحده تصمیم به باز قبل از آنها حتی راضی فاز 1 دستورالعمل از کاخ سفید است. اگر عمل شروع می شود و همه چیز به ضعیف و یا اگر وجود دارد شیوع در یک اتاق قفل آن را بیشتر می تواند به خطر اندازد در نظر دارد برای شروع یک فصل نزدیک به زمان.

در ضمن دو و میدانی مدیران عامل در دو جبهه: تلاش برای کشف کردن چگونه اغلب بازیکنان نیاز به آزمایش می شود (هنوز هیچ پاسخ وجود دارد) و چه خود استادیوم را مانند نگاه کنید اگر بازی هستند.

برخی از مدارس در حال مذاکره با شرکت معماری در مورد چگونه به ایجاد فضای باز و راه برای ساخت بیشتر دقیق ورود و خروج مدل به طوری که مردم نمی ازدحام. نوتردام دو و میدانی مدیر جک Swarbrick ذکر tailgating به عنوان یک نگرانی است.

روش های سنتی تیم های حرکت را از طریق جمعیت در روز بازی — مانند آبرن ببر پیاده روی و یا تنسی Vol راه رفتن — تقریبا قطعا نمی خواهید به اتفاق می افتد. تیم ممکن است نیاز به پیکربندی مجدد رختکن به طوری که بازیکنان در حال دورتر جدا از یکدیگر. کارولینای جنوبی, مدیر دو و میدانی ری تنر گفت: در دانشگاه تاون هال که آن را “احتمال دارد که اجتماعی فاصله خواهد بود در محل در Williams-Brice و ما دیگر سالن” معنای کاهش ظرفیت ورزشگاه. که البته منصفانه مسائل دیگر مانند می شود که اولویت برای کسانی که بلیط.

در نهایت آن را در تمام نقاط به یک نتیجه گیری: چرخ در حال چرخش به سمت فوتبال کالج در حال بازی در پاییز امسال با شاید تنها جزئی تاخیر در شروع فصل. اما با هیچ کس در واقع پیشرو در این ورزش محور نیست و در تراز ایجاد یک برنامه به طور بالقوه هرج و مرج تابستان که در آن میل به بازگشت جلبک پاسخ لازم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de