نظر: کاهش طرفداران ترس خواهد بود یک کار به یاد ماندنی برای NFL استادیوم هر زمان که فوتبال را برمی گرداند

این برنامه است. اعتیاد به مواد مخدره و پیش بینی در حال جریان است. در حالی که تعداد موارد و مرگ و میر مربوط به COVID-19 همه گیر کوه NFL است با قاطعیت اعلام کرد در نظر دارد به رول با بازی با طرفداران در می ایستد.

اگر آن را بی خطر ،

چه ممکن است که نگاه مانند برای طرفداران مشتاق به حضور در بازی های NFL این سقوط ؟ صحنه ورود با اجتماعی فاصله. بدون تماس با ورود به e-بلیط. Cashless سازش است. سفارش هات داگ از بخش 123 با استفاده از یک گوشی هوشمند است. Concourses نرده, مقابله با تاپس, صندلی دستشویی و پس از آن برخی از درمان با ویروس و ضد مواد شیمیایی.

حداقل کسانی که برخی از امکانات. یک چیز قطعی است: یک “طبیعی” در حال آمدن است به NFL سالن فقط آن را به عنوان barreling به جامعه به عنوان تقریبا هر دولتی در کشور است که در روند دوباره باز کردن.

“بسیاری از ناشناختهها در خارج وجود دارد” استیو توپ مدیر عامل شرکت AMB گروه شرکت آتلانتا فالکونز و مرسدس بنز ورزشگاه گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ، “ما در حال تلاش برای برنامه ریزی در برابر این پویا تغییر چشم انداز. که گفت:, فن روانشناسی است که احتمالا مهم ترین چیزی که ما می دانیم. شما نمی خواهید برای دریافت به طرفداران در ساختمان خود را مگر اینکه آنها احساس آنها می تواند امن وجود دارد که می توانید آنها را جمع آوری در یک شیوه ای امن. برخی از کسانی که همه چیز ما می توانیم کنترل برخی از آن چیزهایی که ما نمی تواند کنترل کند.”

این هنوز مشخص نیست که آیا طرفداران اجازه خواهد داشت به مرسدس بنز ورزشگاه برای شاهین’ برنامه ریزی شده باز فصل هفت. 13 برابر Seattle Seahawks یا دو فصل بازی در ماه آگوست. NFL را از احتمالات می تواند شامل برگزاری بازی بدون طرفداران محدود و طرفداران و یا شاید عقب هل دادن شروع فصل آن. علم و توصیه از کارشناسان پزشکی, در علاوه بر این به دولتی اجباری را تحت تاثیر قرار که آیا NFL باید تنظیم کنید.

در ضمن توپ مانند دیگران در حال اجرا لیگ تیم و ورزشگاه عملیات برای نهادهای مختلف در تمام رشته های ورزشی وزن تدارکات در علاوه بر این به روانشناسی که در بازی برای طرفداران روز در نهایت بازگشت به سالن.

اگر آنها آن برنامه خواهد شد و طرفداران می آیند ؟

شاید نه. در یک جهان که در آن ماسک صورت و اجتماعی فاصله ایجاد اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus مفهوم راحت بودن در جمع را در یک ورزشگاه بسته بندی شده با گفتن 70,000 تماشاگران دلهره آور است.

اخیر Seton سالن ورزشی نظرسنجی نشان داد که 61 درصد از پاسخ دهندگان که شناسایی خود را به عنوان طرفداران ورزش (و 72 درصد از پاسخ دهندگان) نشان داد آنها نمی خواهد شرکت در یک رویداد ورزشی تا یک COVID-19 واکسن در دسترس است. این نظرسنجی انجام شد در اواسط ماه مارس; NFL است که بدون شک بانکی در پیشرفت اجتماعی در محدود کردن این بیماری همه گیر در طول سه ماه آینده (که می تواند کشش امیدواریم که البته پس از لیگ اصلی بیس بال تلاش برای بازگشت) قبل از آن پیش فصل است که میله میله به آغاز خواهد شد.

“دل و روده خود است که اگر آنها باز ساختمان, مردم در حال رفتن به نشان می دهد تا” ریک پشت سابق CBS Sports, تهیه کننده اجرایی که هدایت Seton سالن ورزشی, نظر سنجی, گفت, USA TODAY Sports. “آنها در حال رفتن به بسیار از جان گذشته برای دیدن یک مسابقه. اما 61 درصد از طرفداران ورزش گفت: آنها نمی خواهد. به من که گفتن ترین سوالی است که ما خواسته است.”

ورزش تحویل: دریافت آخرین اخبار ورزشی فرستاده حق به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا.

کانن می داند همه چیز در مورد بیم و هراس. با توجه به فلسفه ای که در بالا شروع می شود با تیم صاحب آرتور خالی وجود دارد احتمالا یک حق رای دادن در NFL که بهتر متصل با آن مصرف کنندگان از شاهین. آن را به سختی تعجب آور است که برای هر یک از سه سال گذشته مرسدس بنز ورزشگاه رتبه شماره 1 در میان NFL سالن برای ایمنی و امنیت با توجه به بررسی سالانه از طرفداران NFL بر اساس ورزشگاه تجارب است.

در حال حاضر می آید یک چالش جدید برای عملیات بر روی لبه برش در میان NFL همسالان به حرکت سوزن بر شهرت آن است.

“تعریف ایمنی و امنیتی در حال حاضر به طور کامل متفاوت” توپ گفت. “امنیت و ایمنی در جهان شد:” آیا من از طریق magnetometers و امنیت را بررسی کنید ؟ من احساس امن و یا تهدید در داخل محیط خود را?’ که بیشتر فیزیکی و ایمنی. در حال حاضر آن را تعریف متفاوتی از ایمنی به دلیل COVID-19 و این نامرئی چیزی است که می تواند در هر سطحی انجام شده توسط هر فرد است.”

شاهین و مرسدس بنز ورزشگاه به دور از نهایی برنامه توپ هشدار داد. “گذشته نه هفته را به من آموخته است که اگر شما را دوست ندارند و همه چیز در حال حاضر 15 دقیقه صبر کنید و آنها را تغییر,” او گفت:. اما آنها به خوبی به در نظر گرفتن گزینه های مختلف.

چه چیزی می تواند انجام شود ؟

یک فروشنده پیشنهاد کرده است که دوربین های مادون قرمز برای دروازه ورودی است که می تواند توده-صفحه نمایش مردم برای شناسایی تب بالا. که به سختی پایان همه راه حل نیست. “ما می دانیم که وجود دارد بسیاری از مردم که در اطراف اجرا بدون علائم” توپ گفت.

آن داده شده هر چند که این روز از باز شدن دروازه دو ساعت قبل از کیکآف با اراذل و اوباش در صحنه هستند ، این روند آغاز خواهد شد قبل از آن — بدون اراذل و اوباش ، توپ گفت: آنها با توجه به تعیین خاص گیتس برای طرفداران را وارد کنید که بستگی به موقعیت صندلی خود را. تکان دهنده تر می تواند یک زمان مقرر پنجره برای طرفداران را وارد کنید — است که حتی بیشتر جالب توجه این اواخر پس از رسیدن جمعیت که یک شاهین سنت است.

“در راه همان است که خطوط هوایی, گروه, یک, دو, سه, چهار, پنج, شش, ما قصد داریم برای ایجاد نظم” توپ گفت. “در این روز همه گله در مقابل امنیت ورود و شما می توانید همه نوع از تجمع. ما قصد داریم که باید برای حل آن و برخی از که می تواند به معنای یک صحنه ورود.”

کانن انتظار تغییرات در استادیوم خواهد بود یادآور چه هواپیمایی سفر تغییر پس از 9/11 که در طلیعه استادانه درست شده از فرایند های امنیتی — و خیلی بهت و حیرت.

“ضرورت” توپ گفت: “مردم را قبول خاص و ناراحتی که در جهان شده اند که غیر قابل تصور.”

پس از 2017, شاهین استفاده کرده اند e-بلیط با مراجعان اسکن یک کد QR برای ورود. به زودی این به احتمال زیاد خواهد یک لیگ استاندارد است. در سال گذشته مرسدس بنز ورزشگاه رفت cashless امتیازی برای فروش. این بیماری همه گیر خواهد شد و تنها افزایش است که مفهوم است. زمانی که شاهین انجام یک e-سمینار یک هفته پیش ارائه خود را در “cashless” تجربه این تیم گفت: 131 تیم های حرفه ای و 40 تیم های دانشگاه شرکت کردند.

این تکنولوژی نیز در کار است که اجازه می دهد تا طرفداران به استفاده از گوشی های هوشمند به منظور سازش است. پس از دریافت یک اعلان آنها را بازیابی اقلام از یک وانت پنجره. بیشتر توده راش به صورت همبرگر در حاصل کار دو تیم.

“ما آماده نیست با این, اما راه حل وجود دارد و آن را به زور همه ما برای سرعت بخشیدن به کسب و کار ما برنامه ای برای پیاده سازی فن آوری های آن,” او گفت:.

کانن اضافه شده است که او هنوز به اتخاذ است اما انتظار نتایج علمی برای یک زن و شوهر از “جالب تمیز کردن محصولات” که ظاهرا از بین بردن COVID-19 در تماس — و کشتن ویروس برای 90 روز.

مطمئن شوید که یک واکسن نشان دهنده بهترین سناریو برای همه ما است. در ازای آن برخی یا همه این اقدامات شاهین با توجه به ممکن است تنها راه برای نگه داشتن طرفداران آینده را — هر زمان که آنها می توانند.

دنبال مقاله نویس جارت بل در توییتر @JarrettBell.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>