نظر: Cam Newton-New England Patriots اتحادیه می تواند یک مسابقه ساخته شده در بهشت

لایحه Belichick فقط ممکن است دوباره آن را انجام: در بر داشت یک راه برای زرنگ تر بودن حریف خود را با یکی دیگر از کم ریسک بالا-پاداش حرکت که بقیه لیگ بود و ترس را.

Cam Newton دارای یک لیست از سوالات پاسخ دهد اما اگر قادر به انجام این کار انگلستان را کسب سابق NFL MVP می تواند مانند یک سکته مغزی از نبوغ تا پایان سال.

این اتحادیه, البته, می آید به عنوان جای تعجب ندارد. همه و برادر خود را آغاز fantasizing در مورد آن زمانی که تام بردی پیچ و مهره ای برای تمپا و Carolina Panthers ارسال نیوتن بسته بندی در هفت روز span در اواخر ماه مارس است.

آن را فقط بیش از حد حس — برای هر دو طرف.

نیوتن یک بار به صورت لیگ در حال حاضر ورزش یک تراشه در جراحی تعمیر شانه راست. Belichick در ضمن وارد 2020 فصل مشابه با انگیزه.

هر دو شمارش شده است ، هر دو را به حال خود last rites بخوانید.

پلنگ نوشت نیوتن با وجود یک بدن از کار در نه فصل است که شامل چهار حذفی, حضور, سفر به سوپر جام و یک MVP مبارزات انتخاباتی.

NFL جهان با تخفیف Belichick و خود پرستان زیر بردی خروج بی توجهی افسانه ای خود رزومه و شش لومباردی غنائم.

نیوتن منتقدان بر این باورند نه فصل از تپش ارائه شده اند 6-پا-5, 245 پوند قاب عملا بی فایده است. منتقدان از Belichick و میهن پرستان مشتاقانه پیش بینی مرگ خود را به عنوان جوان بیشتر مواد منفجره تیم پیشی گیرد آنها.

اما در اینجا آنها ایستاده — نیوتن و Belichick — هر دو سرسختانه در آغوش چالش بعدی به جای سوار کردن به غروب آفتاب.

هر دو ایستاده به درو خوش تیپ پاداش صبر و شکیبایی خود را.

واکنش ها: ورزش, واکنش جهان به Cam Newton-به-Patriots news

رو بزرگ 2020 های نجومی: 20 اخیر NFL میدارد دور اول در صندلی داغ

NFL خبرنامه: ثبت نام در حال حاضر برای دریافت اخبار فوتبال تحویل داده شده به صندوق پستی خود را

نیوتن را تحمل سه ماه صبر کنید در بازار آزاد به عنوان coronavirus محدودیت های او را مانع از دیدن تیم و گرفتن physicals برای اثبات صحت شانه و صدمات پا کاهش می یابد که خود را 2019 فصل فقط دو بازی.

اما او نمی تواند خواسته اند برای یک وضعیت بهتر است در یک کارفرمایی چشم انداز است که به طور چشمگیری تغییر این offseason.

که در آن دیگری بود او برای رفتن ؟ به شارژر که مربیان به بالا در Tyrod تیلور و استفاده ششم به طور کلی انتخاب کنید به پیش نویس اورگان جاستین هربرت? دنبال Ron ریورا به واشنگتن که در آن مالکیت است که به شدت سرمایه گذاری در سال دوم نرم افزار Dwayne هاسکینس? لاس وگاس به دوک آن را با درک کار و مارکوس Mariota? جکسون که در آن ثابت کارفرمایی مورد نیاز است اما نیوتن سبک ام را به شدت درگیر شدند که با حمله هماهنگ کننده جی weather underground?

هیچ یک از کسانی که پروژه های بازسازی را ترجمه حرفه ای احیای که نیوتن هر دو محروم است و قادر به دستیابی به صورتی سالم است.

New England, اما ارائه می دهد فقط در مورد همه چیز که نیوتن می تواند برای بپرسید.

این wizardly توهین آمیز هماهنگ کننده جاش تیم mcdaniels که بچه ها مثل Jacoby Brissett و Tim Tebow (در دنور) شبیه حذفی-کالیبر quarterbacks.

سه سر عجله حمله و مجموعه ای از جوان در حال توسعه گسترده ای داشته باشد.

پشتوانه همواره نیرومند دفاعی و حمله تیم های ویژه واحد.

یک اتاق قفل کامل از رهبران به روشن کردن بار خود را.

و مهمتر از همه یک سر مربی که می ترسم به زودی پیروی از رسوم را یک فرصت در castoffs و پیکربندی مجدد تیم خود هویت بسته فهرستی از نقاط قوت.

برای نیوتن جدول اساسا تنظیم شده است. او حتی نمی باید برای شروع روز 1.

مطمئن شوید که به عنوان شدید رقیب او می خواهد هیچ بخشی از یک نسخه پشتیبان تهیه کند. و اگر شما به این باور متعدد فیلم تمرین که او به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نیوتن است به 100 درصد و در شکل بزرگ است. اما اگر بدن خود نیاز به یک کندتر از پیش بینی reacclimation روند و یا اگر او از اردوگاه های آموزشی و پیش فصل به تبدیل شدن به راحتی با انگلستان راهکار و اصطلاحات میهن پرستان می تواند تکیه برایان Hoyer یا جارت Stidham برای چند هفته اول از فصل به طور منظم.

آن را جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه تیم mcdaniels خیاط جرم به نیوتن نقاط قوت. در سال های اخیر انگلستان منتقل شده به اجرا گرا تیم برای کاهش فشار بر پیری بردی. تیم mcdaniels’ تاکید بر کوتاه تر عبور می کند و زمان راه نیز کمک خواهد کرد که کاهش سایش و پارگی در نیوتن شانه در حالی که همچنین محافظت از بدن طولانی در معرض سوء استفاده به لطف کارفرمایی است بی باک سبک از بازی.

پس از بازی چهار های مختلف هماهنگ در نه فصل نیوتن زیادی دیده است. و عزم و اراده خود را به اثبات منتقدان اشتباه خواهد سوخت اشتها خود را در حالی که یادگیری در سیستم های دیگر. در این مرحله نیوتن به ظاهر آماده است برای اجرای یک جرم و انتخاب خود را در نقاط خارج از اسکریپت پخش بیشتر عاقلانه.

اگر که اتفاق می افتد Belichick و میهن پرستان خواهد بود تا حد زیادی پاداش برای این قمار است.

آنها قبل از اینجا بوده ام البته اگر چه نه در موضع کارفرمایی. اما Belichick سابقه طولانی قابل توجه طلا در احیای پروژه ها. سفت, خزه, Chad Ochocinco کوری دیلون Aqib طالب وس Welker … لیست در می رود.

نیوتن در حال حاضر یک فرصت به بعد به دلیل Belichick به اندازه کافی اعتماد به نفس در خود رهبری پاتریوت راه و کارکنان خود را با توانایی برای به حداکثر رساندن استعدادهای بازیکنان آنها در تیم های دیگر بودند و ترس بیش از حد به لمس است.

Belichick واقعا چیزی برای از دست دادن در اینجا. مالی نیوتن گزارش معامله $7.5 میلیون دلار مقرون به صرفه است. و وقتی که می آید به انتظارات بسیاری در حال حاضر نوشته شده جدید انگلستان اگهی برای سال 2020 فصل است.

The Patriots در حال حاضر آماده شد به حرکت سال با اثبات نشده Stidham و کارگر ماهر هماهنگ می کنیم. چرا نمی بینم اگر نیوتن می تواند خود را دوباره بالا-10 فرم و موقعیت خود را در تیم جدید برای یکی دیگر از شرق آسیا عنوان اجرا میشه ؟

زمان نمی تواند هر بیشتر کامل است.

Belichick و نیوتن نمی توانست حق را برای هر یک از دیگر در سال 2011 و یا حتی 2015 هنگامی که مخفی شده بود, فلاش, خود مگاوات لبخند و انجام خود را سوپرمن فلکس بعد از هر بازی بزرگ. اما در حال حاضر یک خوار و گرسنه نیوتن است که در ابتدا به دوباره اختراع خود و گسترش کار خود را. در حال حاضر Belichick را تجربه کرده است که ترور یک تکاپوی کارفرمایی تحمیل می توانید حتی بیشتر توانمند دفاع و او را آماده به آغوش تجاری از فوتبال است که مصرف بیش از NFL.

متفکر فهرستی معماری Belichick صرف offseason تجهیز نشدن تیم خود را برای پشتیبانی بهتر کارفرمایی و برای جبران هر چه کمبود Stidham و هویر نمایشگاه. این تیم قطعا می توانید انتخاب کنید تا شل برای نیوتن استعدادهای برتر.

بنابراین انگلستان جدید نیاز ندارد نیوتن به فوق العاده کم به عنوان پلنگ و استعداد خود را کمبود جوخه را برای تمام آن سال ها. اگر Belichick و شرکت. به سادگی می توانید سایبورگ ایرانی شرق آسیا می تواند بود.

نتیجه نهایی برای چنین سرمایه گذاری حداقل می تواند برای همه طرف های درگیر. یک سال موفق ترجمه می تواند به خوبی payday در سال 2021 و طولانی قانون دوم نیوتن برای, و برای Belichick این سال می تواند غیر روحانی زمینه را برای فصل بعد مربی طبقه سلطنت.

دنبال USA TODAY Sports’ مایک جونز در توییتر @ByMikeJones و گوش دادن به فوتبال جونز پادکست در آیتونز.

اگر شما عاشق صحبت کردن در فوتبال ما نقطه مناسب برای شما. Join our Facebook گروه حاکم کردن زمینهبرای تعامل دوستانه بحث و گفتگو با دیگر طرفداران فوتبال و ما NFL خودی. انجام کار درست همین حالا ثبت نام کنید!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de