نظر: به عنوان FedEx می پیوندد مخالفت واشنگتن NFL تیم مستعار آن زمان برای دانیل اسنایدر به انجام کار درست

یک کفش ممکن است فقط کاهش یافته است در دانیل اسنایدر همه-کلاه موضع است که او را “هرگز” تغییر نام تیم فوتبال, واشینگتن ردسکینز.

برای سال اسنایدر — که برای تشویق تیم و خریداری شده آن را در سال 1999 — باقی مانده است unswayed. با هر چیزی.

نه outcries از آمریکایی های بومی است که خیال اصطلاح “ردسکینز” توهین آمیز و در تاریخ همتراز با N-word.

نه دادگاه نبرد تلاش دشمنان به او نوار از علامت تجاری خود را.

نه ارزیابی انتقادی از صاحب نظران.

نه اصرار سپس توسط رئیس جمهور باراک اوباما در سال 2015.

هیچ یک از آن ناشی از اسنایدر به خفاش چشم.

اما در حال حاضر اسنایدر ممکن است هیچ چاره ای جز به خرد شدن.

آن را باید هرگز به این اما قتل Ahmaud Arbery, Breonna تیلور و جورج فلوید در نهایت متزلزل بسیاری به نقطه جایی که آنها در حال شروع به ارزیابی مجدد شدت نژاد پرستی و نژادی insensitivities که طاعون کشور ما است.

آب و هوا به نظر می رسد پیشرفت به محل آگاهی بیشتر برای افراد و شرکت ها به طور یکسان.

و این بدان معناست که یک ضربه برای اسنایدر. فدرال اکسپرس شرکت که نام دیوار خود را در سراسر ورزشگاه در روز پنج شنبه با صدور بیانیه به شرح زیر:

“ما ابلاغ به تیم در واشنگتن درخواست ما است که آنها را تغییر نام تیم.”

اسنایدر می تواند به نوبه خود یک گوش ناشنوا به رسانه استدلال. او حتی می تواند رد این درخواست از آمریکایی های بومی مخالف به نام. او و اعضای کمپ smugly نقطه به قبایل که می گویند که آنها اهمیتی نمی دهند.

اما زمانی که فدرال اکسپرس — این شرکت می پردازد که نزدیک به 8 میلیون دلار در هر سال به نام خود در ورزشگاه و که مدیر عامل/رئیس جمهور/رئیس فردریک اسمیت صاحب سهام اقلیت در این تیم می پیوندد مبارزه چیزهای واقعی می شود.

در حال حاضر اسنایدر را لجبازی می تواند به اثبات پرهزینه است.

این خواهید بود برای دیدن اگر شرکت دیگر حامیان مالی مانند پپسی و نایک به دنبال کت و شلوار. پنج شنبه شب آن را به نظر می رسد که نایک کشیده بود همه Redskins دنده از سایت خود را.

اما صرف نظر از آن زمان برای اسنایدر به انجام برخی از روح جستجو فروتن خود و محل خود در سمت راست از تاریخ است.

با یا بدون مالی انشعابات او باید به استقبال این فرصت را به تغییر unflattering روایت است که به مدت طولانی به او همراه است.

نظر: اگر هیچ یک از نشانه های khezri NFL این حرکات در مسابقه به معنای کوچک

‘بالابر هر صدا و آواز خواندن’: NFL بازی خواهد کرد, سیاه, سرود ملی قبل از هر هفته 1 بازی

NFL خبرنامه: ثبت نام در حال حاضر برای دریافت اخبار فوتبال تحویل داده شده به صندوق پستی خود را

نگاه من که نام حامل ارزش زیادی احساساتی به اسنایدر که پدر او را به بازی در استادیوم RFK در طول Joe Gibbs-led شکوه سال است.

من که چشم از این رنگ او را حس غرور و افتخار هر بار که او آنها را می بیند.

پس از رشد در سی منطقه, جایی که من صرف بیشتر هر یکشنبه بعد از ظهر مشاهده واشنگتن بازی با جد من و پدر من سنت.

اما وقتی که سنت نیاید دیگران به آن باعث درد برای کسانی که اجداد شنیده ام که نام پرتاب راه خود را در موهن در طبیعت آن چه مهم ؟

مطمئن شوید که آن را فقط یک نام است. اما در حال حاضر بیشتر از همیشه به دلیل اسنایدر ایستاده است که نام و نشان دهنده تکبر و کوردلی بیش از آن برنده شدن در فوتبال است.

من هرگز فکر نمی کردم در مورد نام به عنوان یک بچه. نه تا بزرگسالی هنگامی که من در خارج از شهر های کوچک و حباب و شروع به شنیدن چگونه نام زحمت برخی از من ناراحتی بیش از استفاده از آن شروع به رشد می کنند.

و در حال حاضر به عنوان مردم رنگ را شديدا خواستار آن است که این کشور ما را به طور جدی در عمل و نه فقط lip service — چگونه می توان توجیه ادامه به caricaturize یک گروه از مردم فقط به خاطر خاطرات بزرگ هستند و لوگو و رنگ های سرد ؟

من به تازگی به حال یک گفتگو با برادر استفان در مورد این موضوع. ما هرگز در مورد نام قبل از اینکه این هفته اما او اشاره کرد که چگونه آن را احساس نمی کند حق حمایت از این تیم در حالی که به طور همزمان احساس یک حس امداد به عنوان مؤتلفه مجسمه ها و پرچم — یادآوری برای مردم در همه جا از برده داری و نمادهای مداوم نژاد پرستی — در نهایت بودند که با انجام دور.

و او درست است.

من احتمالا از دست داد نیمی از شما در سمت راست وجود دارد. مردم شروع به آن را دریافت کند اما بسیاری از آمریکایی ها هنوز هم می خواهید به استدلال می کنند که این میراث نفرت نیست. آنها احساس جهان تبدیل شده است oversensitive. اما چگونه می توانم به شما بگویم کسی نیست به احساس چیزی ؟ چگونه می تواند به شما می گویند نقطه مرجع اشتباه است ؟

این همان چیزی واشنگتن نام. مهم نیست که اگر یک تیم فوتبال است که همه به ذهن می آید برای برخی از. مهم نیست که برخی از آمریکایی های بومی در حال سرد با آن است. این واقعیت که دیگران هستند و نه به اندازه کافی باید.

تنها راهی است که کشور ما این است که همیشه رفتن به درمان و درست گام به سوی برابری نژادی و آرامش برای مردم از همه نژادها و زمینه برای توسعه همدلی و واقعا احترام همنوعان ما.

چسبیده به تفرقه نام نشان دهنده هیچ یک از کسانی که نیاز به کیفیت.

مطمئن اسنایدر می توانید مقدار زیادی خوب در حالی که هنوز تاب Redskins نام. او اهدا به بسیاری از موسسات خیریه در آمریکا و خاک های خارجی.

در سال 2016 تیم خود را به فقط کمتر از 4 میلیون دلار به بیش از 20 بومی آمریکا رزرو پس از بسیاری از کسانی که از آنها خواسته شده بود در مورد نام مستعار گفت: آنها تا به حال بسیاری از بیشتر در مورد مسائل مربوط به نگرانی در مورد. اسنایدر تلاش برای کمک به حل برخی از کسانی که در فقر و مسائل مربوط به.

واشنگتن افتخار جنگ جهانی دوم نوجو کد Talkers در طول pregame مراسم.

اما هیچ کدام از آن absolves اسنایدر و طرفداران که هنوز هم عشق نام نژادی انجامد.

آن را نباید فدرال اکسپرس صحبت کردن خطر از دیگر حامیان, حمایت از معاملات یا ناحیه کلمبیا تهدید به محرومیت از ورزشگاه معامله را بدون تغییر نام به اسنایدر به انجام کار درست.

او می تواند درک کند که وقت آن است که برای حذف نام قسم خورده segregationist تیم موسس جورج پرستون مارشال — که آخرین مالک به ادغام — از حلقه افتخار به این تیم اعلام کرد.

در حال حاضر وقت آن است برای اسنایدر به اعتراف است که چسبیده با نام Marshall برداشت باعث می شود او بهتر است.

طرفداران هنوز هم به بازی می آیند. آنها را به خرید لباس و کلاه از هر نام تجاری جدید این تیم را انتخاب کنید. آنها هنوز هم به بازی می آیند و جشن می گیرند هر touchdown.

بنابراین اسنایدر واقعا چیزی برای از دست دادن. در عوض او می تواند به دست آوردن چیزی است که فراتر از دلار و سنت است.

او می تواند با ارسال یک پیام و انجام بخشی خود را برای کمک به الهام بخش احترام و پیشرفت که کشور ما به شدت نیاز دارد.

دنبال USA TODAY Sports’ مایک جونز در توییتر @ByMikeJones و گوش دادن به فوتبال جونز پادکست در آیتونز.

اگر شما عاشق صحبت کردن در فوتبال ما نقطه مناسب برای شما. Join our Facebook گروه حاکم کردن زمینهبرای تعامل دوستانه بحث و گفتگو با دیگر طرفداران فوتبال و ما NFL خودی. انجام کار درست همین حالا ثبت نام کنید!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>