باز بلافاصله!’: Wisconsinites سر به میله های پس از دولت stay-at-home سفارشات برداشته

پس از ویسکانسین دیوان عالی کشور زده این ایالت اقامت در خانه که بلافاصله برداشته محدودیت در کسب و کار و تجمع برخی از میله های درب را باز کرده (و شیپور خاموشی) چهارشنبه شب به عنوان مشتریان شروع به trickling ،

حکم اعمال شده به رژیم صهیونیستی است. تونی Evers’ ایالت منظور قفل کردن ویسکانسین در میان اضطراری برای بهداشت عمومی در coronavirus بیماری همه گیر. Evers در نظر گرفته شده برای حفظ نظم در محل تا مارس 26. این محل هنوز هم تحمیل و گسترش خود را stay-at-home سفارشات معنی نیست که همه کسب و کار در دولت ممکن است بلافاصله باز است.

عکس نشان داد تجمعات کوچک از Wisconsinites در کافه ها و رستوران ها در مدت کوتاهی پس از حاکم پایین آمد در حالی که برخی از موسسات ارسال شده در اجتماعی, رسانه های آنها اقامت داشتند بسته شده است.

چه بارها در ویسکانسین بودند مانند شب چهارشنبه

بیش از ده نفر رفتند به خیابان دولت میخانه در خلیج سبز 7 p. m. دوشنبه. صاحب ترا هانسن تصمیم به باز کردن به عنوان به زودی به عنوان او می تواند و مردم شروع به رها کردن در بدون هر نوع خبر در رسانه های اجتماعی.

در لنی را به ضربه بزنید و حدود یک مایل و نیم دور چهار کارکنان با پوشیدن ماسک در خدمت حدود 20 مراجعان متوقف شده که برای نوشیدن. صاحب مارتی لئونارد گفت: نوار آبجو توزیع کننده در حال حاضر تحویل دو محموله 8 p. m.

نیک یک نوار در پلتیویل ارسال یک عکس و ویدیو در توییتر از دو دوجین یا بیشتر مراجعان در نوار.

میخانه لیگ ویسکانسین انجمن تجارت از نوشیدنی الکلی خرده فروشان در دولت posted on Facebook مدت کوتاهی پس از این حکم که در حالی که دستورالعمل باید به دنبال “شما می توانید بلافاصله!”

در اپلتون فروشگاه Bar & پنجره مشبک صاحب تایلر رایلی گفت که او تصمیم به باز کردن رستوران خود را پنج شنبه شب پس از دیدن فروشگاههای جعبه بزرگ پر از مردم در روز قبل از آن بسیاری از پوشیدن ماسک یا اجتماعی فاصله. رایلی گفت: حدود 10 نفر نشان داد تا پنج شنبه شب پس از اعلام در Facebook که در رستوران خواهد بازگشایی شده است.

رایلی گفت که او برنامه ریزی شده برای نگه داشتن رستوران باز و پیاده سازی برخی از روش های ایمنی مانند چک کردن درجه حرارت هر کس در رستوران و حرکت جداول 6 فوت از هم جدا.

“ما در حال رفتن به انجام چند چیز را به مطمئن شوید که همه هنوز هم امن است. تیم ما و مشتریان ما شماره یک اولویت و ایمنی خود را, اما ما همچنین نیاز به شروع به پرداخت صورتحساب و یا ما نمی قادر خواهد بود برای باز کردن back up” رایلی گفت.

Coronavirus پنج شنبه به روز رسانی: هشدار ویروس ممکن است هرگز دور’; مطالعه می گوید گربه ها ممکن است انتقال COVID به دیگر گربه ها

همه میله ها باز است ؟

هیچ. مقامات محلی می توانید محدودیت های خود را در محل و قوانین می تواند به طور قابل توجهی متفاوت از یک جامعه به آینده.

میلواکی شهردار تام برت به سرعت اعلام کرد که این شهر اقامت در خانه سفارش شده است که هنوز هم در جای خود. Dane County, که در آن مدیسون واقع شده است و قهوه ای شهرستان که شامل خلیج سبز نیز صادر stay-at-home سفارشات.

در حالی که هنوز تحت محلی stay-at-home سفارشات برخی از کافه ها و رستوران در میلواکی گفت: آنها باقی مانده بسته بدون در نظر گرفتن حکم.

“Highbury میخانه را نمی خواهد باز کردن در هر زمان به زودی. حتی نزدیک جوانه….لطفا از پوشیدن چهره و پوشش” نوار posted on Facebook.

“شما نمی توانم باور کنم که چگونه هیجان زده هستیم برای دیدن همه چهره های خندان در O’Lydia است اما به اعتقاد ما باز کردن خار از لحظه ای می تواند در بهترین منافع ما کارکنان و مشتریان” O’Lydias Bar & Grill نوشت on Facebook.

محیط های بسته هستند و در معرض خطر: به سادگی صحبت کردن در محیط های محدود می تواند منجر به کروناویروس انتقال محققان می گویند

آنچه در مورد چیزهای دیگر در ویسکانسین? آیا کوتاه کردن مو ؟ مدارس رفتن به باز کردن ؟

برای مدارس ، دولت دیوان عالی کشور حکم اعمال نمی شود به بخشی از Evers ” منظور مورد نیاز است که چهره به چهره آموزش به توقف در مدارس عمومی و خصوصی اما اکثریت نیست توضیح دهد که چرا.

برای کوتاهی مو, بله. تا زمانی که خود را در شهرستان یا شهر اجازه می دهد تا سالن مو و آرایشگران به عنوان طولانی به عنوان شما ترجیح سبک تصمیم می گیرد برای بازگشایی, شما می توانید یک کلیپ.

خدمات عبادت می توانید در حال حاضر برگزار می شود فرد بیش از حد زمانی که وجود دارد هیچ محدودیت های محلی در برگزاری آنها است. از آن خواهد شد تا به فرد و کلیساها و کنیسه ها و مساجد به تصمیم می گیرید که آیا به آنها اجازه می دهد.

خداحافظی دست دادن: چگونه ما جای باستانی پستال اگر coronavirus ما را نگه می دارد از دست زدن به?

چرا دولت دادگاه عالی قانون به اعتصاب کردن ؟

دولت بالاترین دادگاه که در کنترل محافظه کاران طرفه با قانونگذاران جمهوریخواه روز شنبه در تصمیم گیری است که پیشتر این Evers دولت را قدرت عمل یک جانبه در سلامت عمومی در شرایط اضطراری.

توافق قانونگذاران آورده است که این پرونده باید گفت که چالش قانونی لازم بود برای به دست آوردن یک صندلی در پشت میز که در آن Evers و مقامات بهداشتی دولت تصمیم گیری در مورد نحوه پاسخ دادن به شیوع است که کشته 418 مردم در دولت در دو ماه.

در حال مستندات آرام بودن در دولت ؟ در اینجا این است که چگونه امریکا بازگشایی میان coronavirus بیماری همه گیر.

Evers را حفظ کرده است و دولت باید زیرک است و با تکیه بر کارشناسان بهداشت و درمان به راهنمای تصمیم گیری خود را. او گفت: روند مذاکرات قانونگذاران با موفقیت دنبال معنی خواهد بود که دولت قادر نخواهد بود به سرعت عمل می کنند.

در اکثر نظر رئیس دادگستری صبر Roggensack تعیین خدمات بهداشتی وزیر Andrea نخل باید صادر مقررات از طریق یک فرایند شناخته شده به عنوان rulemaking می دهد که قانونگذاران وتو بیش از سازمان سیاست.

بدون مقننه نقد و بررسی “یک غیرمنتخب رسمی می تواند ایجاد قانون قابل استفاده برای همه افراد در طول دوره COVID-19 و موضوع مردم را به زندان زمانی که آنها نافرمانی او سفارش” اکثر نوشت.

دیگر قضات دیدم آن متفاوت است.

“این تصمیم بدون شک پایین به عنوان یکی از آشکار ترین نمونه های قضایی فعالیت در این دادگاه تاریخ است. و از آن خواهد شد Wisconsinites که پرداخت قیمت” عدالت ربکا Dallet نوشت: در یکی از مخالفان است.

کمک: رایان میلر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>