اوپک و روسیه برای گسترش نفت کاهش به پایان ماه ژوئیه

اوپک و روسیه و متحدان شدند در روز شنبه به گسترش رکورد تولید نفت کاهش تا پایان ماه ژوئیه پس از قیمت نفت دو برابر شد در دو ماه گذشته در پشت تلاش های خود را برای خروج تقریبا 10 درصد از جهانی منابع از بازار است.

این گروه شناخته شده به عنوان اوپک+ نیز مجموعه به تقاضای کشورهایی مانند نیجریه و عراق که بیش از سهمیه در ماه مه و ژوئن را جبران کند با ساخت فوق العاده کاهش در ماه جولای تا سپتامبر است.

اوپک+ تا به حال در ابتدا توافق کردند که در ماه آوریل که این امر کاهش عرضه توسط 9.7 میلیون بشکه در روز) در ماه ژوئن برای سرپا نگه داشتن قیمت ها که فرو ریخت با توجه به کروناویروس بحران است. کسانی که کاهش به علت مخروطی به 7.7 میلیون بشکه از ماه جولای تا دسامبر.

“توافق رفتم جلو به عنوان برنامه ریزی شده” وزیر نفت ایران بیژن زنگنه گفت: نفت اخبار سازمان اوپک پس از تصویب تمدید قرارداد تا ژوئیه طی یک ویدیو کنفرانس با توجه به انتخاب.

“مهمترین مسئله عدم انطباق از اعضا مانند عراق با تولید قطع سهمیه بندی و تصمیم بر آن شد که جبران آنها که در ماه های آینده,” او گفت:.

تصمیم گیری هنوز هم نیاز به تایید شده توسط اوپک+ که شامل 10 تولید کنندگان از جمله روسیه و قزاقستان.

پیش نویس اوپک+ بیانیه گفت: مشترک وزرای خارجه کمیته نظارت بر, شناخته شده به عنوان JMMC که در حال حاضر با یک بار در ماه تا ماه دسامبر برای بررسی وضعیت بازار است.

پیش از مذاکرات اوپک منابع گفت: ریاض شده است با توجه به یک فرمت به اوت یا حتی ماه دسامبر است.

عربستان سعودی در اوپک عملا رهبر و روسیه را مجبور به انجام یک عمل متعادل هل دادن تا قیمت نفت خود را برای دیدار با بودجه نیاز دارد در حالی که رانندگی در آنها بسیار بالاتر از 50 دلار در هر بشکه برای جلوگیری از تشویق یک تجدید حیات رقیب شیل تولید.

روغن زیادی ساخته شده باز گشت از تاریخی شیب برای ایالات متحده معیار قیمت به قیمت منفی در قلمرو ممکن است با بهبود در بخش های بزرگ به دلیل تولید-برش توافق توسط سازمان کشورهای صادر کننده نفت و متحدان آن و غیر ارادی خروجی کاهش در ایالات متحده آمریکا

جهش در قیمت است که “توسعه مثبت برای بازار و یک سیگنال است که ما احتمالا منتقل شده از طریق بدترین اساسی عدم تعادل” در بازار نفت می گوید: گرگ Liebl ارشد سرمایه گذاری استراتژیست در پارامتری نمونه همکاران.

قیمت CLN20, -1.46% باید بیش از دو برابر شده منفی $37.63 هر بشکه آتی حل و فصل در مارس 20. در $39.55 در هر بشکه در روز جمعه, اما آنها بیش از 35 درصد کاهش سال به تاریخ. قیمت در روز جمعه افزایش اضافه کردم به عنوان خوش بین شاغلین ممکن است برای تغذیه انتظارات برای بهبود بیشتر در تقاضای انرژی.

Liebl می گوید این مهم است به یاد داشته باشید که با وجود افزایش در قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت است که هنوز هم پایین تر از در اوایل ماه مارس فقط قبل از عربستان سعودی و روسیه نام خود را برای مقابله با کاهش تولید. قیمت های مستقر در اطراف $46 روز قبل از خبر معامله شد.

“اکثر شرکت ها در این صنعت نمی توان پول را در این قیمت های پایین و حتی روسیه و عربستان [سعودی] نیاز به نفت به بالاتر از 55 دلار در هر بشکه به تعادل بودجه خود می گوید:” Alissa کورکوران تحلیلگر و مدیر تحقیقات در Kopernik سرمایه گذاران جهانی. “این قیمت ها کم نیست پایدار برای هر معنی دار دوره از زمان است که مطرح شده بسیار جذاب خرید فرصت برای ما است.”

او می گوید که قیمت ها خواهد نیاز به در مورد $75 به مشوق های جدید عرضه نفت و آنها را دور از آن. “ما در پیدا کردن بهترین فرصت های سرمایه گذاری زمانی که قیمت به طور قابل توجهی متفاوت از انگیزه و قیمت به عنوان مورد با نفت امروز,” او می گوید.

یک اوپک+ تصمیم به گسترش تولید کاهش ممکن است, اما, علت, منابع برای سفت کردن بیش از حد قبل از پایان سال. “نورد بیش از تولید اوپک کاهش باعث خواهد شد که بازار جهانی نفت به سقوط شدید کسری سه ماهه چهارم می گوید:” لی Goehring شریک مدیریت در شرکت سرمایه گذاری Goehring & Rozencwajg.

شیل تولید ممکن است یک “بزرگ سقوط کردن” شروع در سه ماهه سوم Goehring می گوید. همراه با ادامه بهبود تقاضا که در نتیجه “موجودی عظیم drawdowns” در اواسط سه ماهه سوم خواهد کرد که سرعت بخشیدن به سه ماهه چهارم.

“قیمت نفت ادامه خواهد داد به تعجب صعودی به عنوان سال پیشرفت بسیار زیادی دارند و تعجب بسیاری از افراد بیش از 30 روز گذشته می گوید:” Goehring.

هنوز قیمت های بالاتر ممکن است در نهایت منجر به تولید شیل و مسیر برای تقاضای نامشخص باقی مانده است.

“این خطر وجود دارد که تولید از شیل آمریکای شمالی سرخی بالاتر, پاسخ به یک بهبود نسبی در قیمت های نفت خام در حالی که تقاضای نفت بهبود است و انتظار می رود به کاهش سرعت در ماه سپتامبر…در فصلی ضعیف تر دوره می گوید:” کریس Midgley جهانی سر از تجزیه و تحلیل در S&P جهانی Platts.

“نیز وجود دارد خطر امواج ثانویه از [Covid-19] عفونت نما قابل توجهی خطر ابتلا به تقاضای نفت” و قیمت او می افزاید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de