اوپک و کشورهای متحد و گسترش نزدیک به 10 میلیون بشکه در روز تولید نفت قطع یک ماه

اوپک و سازمان ملل متحد توافق کردند که روز شنبه به گسترش کاهش تولید حدود 10 میلیون بشکه نفت در روز از طریق پایان ماه ژوئیه به امید تشویق ثبات در بازارهای انرژی ضربه بحران اقتصادی جهانی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

وزرای اوپک و خارج از سازمان ملل به رهبری روسیه ملاقات از طریق ویدئو کنفرانس به اتخاذ این اقدام با هدف برش تولید بیش از حد افسرده قیمت جهانی حمل و نقل هوایی باقی می ماند تا حد زیادی مبتنی با توجه به همه گیر. که پیشتر خروجی نشان دهنده برخی از 10 درصد از جهان را عرضه کلی.

اما خطر هنوز هم در کمین بازار به عنوان انطباق با خروجی معامله باقی مانده تکه تکه در حالی که تعدادی از کشورها کسب و کار مستندات اعمال شده برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

الجزایر وزیر نفت محمد Arkab فعلی رئیس اوپک هشدار داد شرکت کنندگان در جلسه که جهانی نفت موجودی خواهد اوج به 1.5 میلیارد بشکه در اواسط نقطه از این سال است. “با وجود این پیشرفت به تاریخ ما نمی توانیم به استراحت در laurels ما,” Arkab گفت. “چالش های ما باقی می ماند دلهره آور است.”

که یک پیام تکرار توسط وزیر نفت عربستان گفت عبدالعزیز بن سلمان که اذعان کرد: “همه ما باید فداکاری های ساخته شده آن را به جایی که ما امروز.” او گفت که او باقی مانده شوکه روز در ماه آوریل زمانی که ایالات متحده آتی نفت سقوط به زیر صفر است. وزیر انرژی روسیه الکساندر نواک به طور مشابه به نام مه “بدترین ماه در تاریخ” برای جهانی نفت در بازار است.

ایالات متحده آمریکا وزیر انرژی دن Brouillette توییتی خود را تشویق شنبه برای فرمت که او گفت: می آید “در محوری زمان به عنوان تقاضا برای نفت همچنان به بهبود اقتصاد و بازگشایی در سراسر جهان است.”

این تصمیم در آمد اتفاق آرا وزیر انرژی سهیل al-Mazrouei از امارات متحده عربی در توییتر نوشت. او آن را به نام “یک تصمیم شجاعانه.”

اما آن است که تنها یک ماه تمدید کاهش تولید بود که به اندازه کافی عمیق “را به نگه داشتن قیمت ها از رفتن آنقدر کم است که آن را ایجاد جهانی ریسک مالی اما نه به اندازه کافی به قیمت بسیار بالا خواهد بود که یک بار به مصرف کنندگان در زمان رکود” گفت: امی مایرز Jaffe ارشد همکار در شورای روابط خارجی.

“بسیاری وجود دارد و عدم اطمینان است که من فکر می کنم آنها در زمان یک رویکرد محافظه کارانه” او گفت:. “شما نمی دانید که چه مقدار تولید در حال رفتن به عقب می آیند. شما نمی دانید که چه اتفاقی خواهد افتاد با تقاضا است. شما نمی دانید که اگر برای رفتن به یک دوم (همه گیر) موج.”

تحلیلگران انتظار داشتند تنها یک ماه گسترش داده هنوز هم نوسان سطح تقاضا است.

“اگر تقاضای زیادی است که کشورهایی مانند روسیه می خواهد به تولید نفت بیشتر به طوری که آنها احتمالا نمی خواهید به قفل به دراز مدت معامله است که ممکن است کمک به آنها گفت:” ژاک روسو مدیر عامل در Clearview انرژی همکاران.

اوپک+ تا به حال در ابتدا توافق کردند که در ماه آوریل که این امر کاهش عرضه توسط 9.7 میلیون بشکه در روز) در ماه ژوئن برای سرپا نگه داشتن قیمت ها که فرو ریخت با توجه به کروناویروس بحران است. کسانی که کاهش به علت مخروطی به 7.7 میلیون بشکه از ماه جولای تا دسامبر.

“توافق رفتم جلو به عنوان برنامه ریزی شده” وزیر نفت ایران بیژن زنگنه گفت: نفت اخبار سازمان اوپک پس از تصویب تمدید قرارداد تا ژوئیه طی یک ویدیو کنفرانس با توجه به انتخاب. “مهمترین مسئله عدم انطباق از اعضا مانند عراق با تولید قطع سهمیه بندی و تصمیم بر آن شد که جبران آنها که در ماه های آینده,” او گفت:.

در بیانیه ای که شنبه ارسال شده در اوپک سایت Assem جهاد, عراق, وزارت نفت, سخنگوی, گفت که “با وجود رکود اقتصادی و شرایط مالی که عراق با آن مواجه است این کشور همچنان متعهد به توافق است.”

بلومبرگ نظرسنجی منتشر شده در ژوئن 1, اما, ثابت عراق را به رعایت آن متعهد کاهش تولید در فقط 42 درصد در ماه مه. در تمام اوپک کاهش خروجی 5.84 میلیون بشکه در روز به 24.6 میلیون بشکه در روز در ماه گذشته به پایین ترین سطح از سال 2002 برای انطباق میزان 77 درصد این نظرسنجی گفت.

پیش از مذاکرات اوپک منابع گفت: ریاض شده است با توجه به یک فرمت به اوت یا حتی ماه دسامبر است.

عربستان سعودی در اوپک عملا رهبر و روسیه را مجبور به انجام یک عمل متعادل هل دادن تا قیمت نفت خود را برای دیدار با بودجه نیاز دارد در حالی که رانندگی در آنها بسیار بالاتر از 50 دلار در هر بشکه برای جلوگیری از تشویق یک تجدید حیات رقیب شیل تولید.

“در یک تغییر طراوت را برای اوپک قاطعیت آن را مانند به نظر می رسد ما در حال حاضر پیش نویس یک توافق” Rystad انرژی Bjornar Tonhaugen گفت: در ایمیل شنبه.

“چنین مقابله با افزایش ماهانه نظارت توسط JMMC کمیته را ادامه بنیادی برای حمایت از قیمت نفت برای ماه های آینده,” او گفت:.

روغن زیادی ساخته شده باز گشت از تاریخی شیب برای ایالات متحده معیار قیمت به قیمت منفی در قلمرو ممکن است با بهبود در بخش های بزرگ به دلیل تولید-برش توافق توسط سازمان کشورهای صادر کننده نفت و متحدان آن و غیر ارادی خروجی کاهش در ایالات متحده آمریکا

جهش در قیمت است که “توسعه مثبت برای بازار و یک سیگنال است که ما احتمالا منتقل شده از طریق بدترین اساسی عدم تعادل” در بازار نفت می گوید: گرگ Liebl ارشد سرمایه گذاری استراتژیست در پارامتری نمونه همکاران.

قیمت CLN20, -1.46% باید بیش از دو برابر شده منفی $37.63 هر بشکه آتی حل و فصل در مارس 20. در $39.55 در هر بشکه در روز جمعه, اما آنها بیش از 35 درصد کاهش سال به تاریخ. قیمت در روز جمعه افزایش اضافه کردم به عنوان خوش بین شاغلین ممکن است برای تغذیه انتظارات برای بهبود بیشتر در تقاضای انرژی.

Liebl می گوید این مهم است به یاد داشته باشید که با وجود افزایش در قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت است که هنوز هم پایین تر از در اوایل ماه مارس فقط قبل از عربستان سعودی و روسیه نام خود را برای مقابله با کاهش تولید. قیمت های مستقر در اطراف $46 روز قبل از خبر معامله شد.

“اکثر شرکت ها در این صنعت نمی توان پول را در این قیمت های پایین و حتی روسیه و عربستان [سعودی] نیاز به نفت به بالاتر از 55 دلار در هر بشکه به تعادل بودجه خود را” گفت: Alissa کورکوران تحلیلگر و مدیر تحقیقات در Kopernik سرمایه گذاران جهانی. “این قیمت ها کم نیست پایدار برای هر معنی دار دوره از زمان است که مطرح شده بسیار جذاب خرید فرصت برای ما است.”

اما اوپک+ تصمیم به گسترش تولید کاهش ممکن است باعث لوازم برای سفت کردن بیش از حد قبل از پایان سال گفت: Leigh Goehring شریک مدیریت در شرکت سرمایه گذاری Goehring & Rozencwajg. “نورد بیش از تولید اوپک کاهش باعث خواهد شد که بازار جهانی نفت به سقوط شدید کسری سه ماهه چهارم.”

شیل تولید ممکن است یک “بزرگ سقوط کردن” شروع در سه ماهه سوم Goehring گفت. همراه با ادامه بهبود تقاضا که در نتیجه “موجودی عظیم drawdowns” در اواسط سه ماهه سوم خواهد کرد که سرعت بخشیدن به سه ماهه چهارم.

هنوز قیمت های بالاتر ممکن است در نهایت منجر به تولید شیل و مسیر برای تقاضای نامشخص باقی مانده است.

“این خطر وجود دارد که تولید از شیل آمریکای شمالی سرخی بالاتر, پاسخ به یک بهبود نسبی در قیمت های نفت خام در حالی که تقاضای نفت بهبود است و انتظار می رود به کاهش سرعت در ماه سپتامبر…در فصلی ضعیف تر دوره می گوید:” کریس Midgley جهانی سر از تجزیه و تحلیل در S&P جهانی Platts.

“نیز وجود دارد خطر امواج ثانویه از [Covid-19] عفونت نما قابل توجهی خطر ابتلا به تقاضای نفت” و قیمت او می افزاید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de