تنها یک مدرسه در نیویورک می گویند که مردان NCAA بسکتبال قهرمان

1 و تنها … مربی منجر به یک شهر نیویورک تیم به یک NCAA بسکتبال مردان عنوان: Nat Holman

زمان: 28 مارس 1950

سابقه و هدف: بازگشت به مسابقات NCAA شامل تنها هشت تیم و شرق و غرب منطقه است. CCNY یک تیم ساخته شده صرفا از نیروهای جدید شامل نمی شد در این فصل به طور منظم نهایی AP بالا 20 رتبه بندی و آخرین تیم دعوت به ابتلای. پس از پیروزی شب CCNY دعوت شد به مسابقات NCAA.

لاغر: CCNY سرمازده ایالتی اوهایو با یک نقطه در دور اول outlasted N. C. دولت در مرحله نیمه نهایی و توسط Bradley 71-68 به عنوان تبدیل شدن به یکی و تنها مدرسه به همیشه برنده NIT و NCAA مسابقات در همان فصل است. اروین Dambrot شد نام این مسابقات را برجسته ترین بازیکن و Nat Holman به نظر می رسد در “اد سالیوان نشان می دهد.” آن خواهد بود که زمان نهایی نهایی چهار پخش شد در Madison Square Garden.

دیگران که آمد نزدیک: دو نفر دیگر از مربیان به رهبری تیم خود را به مسابقات NCAA عنوان بازی فرانک مک گوایر و سنت جان در سال 1952 دست به کانزاس و هوارد Cann و دانشگاه نیویورک در سال 1945 در حال سقوط به Oklahoma State. آخرین شهر تیم برای رسیدن به فینال چهار بود سنت جان و لو Carnesecca در سال 1985. آنها خرد شده توسط Georgetown 77-59 در نیمه نهایی. (توجه داشته باشید: جانیس کوین مربی NYU به زنان Division III ملی عنوان در 1996-97).

CCNY مربی Nat Holman جشن پس از ضرب و شتم برادلی در مسابقات NCAA در MSG در سال 1950.AP

نقل قول: “محبوب تر از یانکی ها و داجرز همراه در حال حاضر” این پست را جیمی کانن نوشت: در مورد CCNY در آن زمان است.

پس: یک ملی, نقطه, تراش, رسوایی نشان داد که دخیل چند CCNY بازیکنان باعث خرابی خود NBA امید و منجر به این تیم تعلیق در فوریه سال بعد. برنامه رفت و از بخش من به D-III و هرگز همان دوباره.

میراث: Holman هرگز به طور مستقیم مرتبط اما هنوز هم تا حدی مخدوش میراث او. یک عضو از مشاهیر بسکتبال سالن از شهرت و نیویورک بسکتبال سالن از شهرت او مربی CCNY از 1919-52 بود و دو دیگر کوتاه نانامی به بازی از 1954-56 و سال 1958-59. او وارد یک رکورد کلی از 405-150 در هر ورزشی-مرجع. Holman بود یک بازیکن ستاره برای NYU که بازی حرفه ای برای اصلی سلتیکز (بدون ارتباط به بوستون سلتیکز) در حالی که در آغاز تصدی مربیگری در CCNY.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>