یکی NBA راه اندازی مجدد سناریو همراه با پاک کردن شبکه استفاده

با کوین دورنت و Kyrie Irving rehabbing و یک سر مربی جدید به طور بالقوه در راه شبکه’ هدف اصلی این است که آوردن NBA جایزه قهرمانی به بروکلین در سال 2021.

برنده 2020 عنوان در اواخر ماه سپتامبر در دیزنی جهان قبل از بدون فن و با مربی موقت ژاک Vaughn است نه خود بالاترین اولویت است.

هنوز دو likeliest فرمت به تصویب رسید برای این فصل را راه اندازی مجدد — 20-تیم یا 22-تیم ملی — نه به طرز چشمگیری تغییر دهد و شانس خود را.

22-تیم ملی — آوردن شش اضافی تیم به میکی موس توپ خواهد بود مفید ترین به شبکه بودند که کشت هفتم در مارس 11 تعلیق از بازی.

که 22 تیم سناریو را حذف شبکه از هر نوع بازی در فرمت به 16 تیم اصلی رویداد. آنها می تواند مستحکم در شماره 7 در شرق — که آنها به دست آورده با 30-34 کلیپ.

به احتمال زیاد با توجه به منابع شش اضافی تیم را در رقابت با دو شماره 8 دانه از هر کنفرانس در هشت تیم تک-مسابقات حذف. بالای دو finishers خواهد پیشرفت برگشتی با شبکه های انتظار.

Nets
Caris LeVert و اسپنسر Dinwiddieگتی ایماژ

شش اضافی تیم دعوت خواهد شد و بر اساس اینکه در شش بازی از هفت دانه در مارس 11. پلیکان و صهیون, Williamson, تریل و کارملو آنتونی, پادشاهان, مهمیز خورشید و جادوگران خواهد همه دست آوردن ورود به اورلاندو.

20 تیم با فرمت است که کمتر دوستانه به شبکه’ شانس پیشرفت.

این فرمت خواهد بود شبیه به گروه مرحله از فوتبال جهان است. پنج گروه چهار تیم — بر اساس به طور منظم فصل پرونده — آغاز خواهد شد برگشتی.

هر تیمی که بازی دیگر در گروه خود دو بار. دو تیم برتر خواهد پیشبرد. کسانی که اضافه چهار تیم دعوت به دیزنی تمام خواهد بود از این سخت تر کنفرانس غرب (پلیکان تریل پادشاهان اسپرز).

اگر شبکه ندارد دورانت (آشیل) و یا ایروینگ (شانه) سپس شانس خود را در حال حرکت خواهد بود باریک. NBA صاحبان رای در یک فرمت شنبه.

واضح — با آنها فوق العاده محتاط رویکرد به دورنت — شبکه gung-ho در مورد بیرون کشیدن تمام توقف برای یک نامشخص حذفی اجرا.

فصل reopener انتظار می رود جولای 31 — و این که 13 ماه پس از خود آشیل عمل جراحی است.

این شبکه ها نگران دورنت را نوتوانی مختل شد که در ماه مارس توسط COVID-19 مستند فقط به عنوان او شروع بازی 5-در-5 تماس scrimmages با هم تیمی و بازیکن-توسعه مربیان است.

که تدریجی کار بود و یک بخش کلیدی از نوتوانی اما در آن زمان همه گیر او را مجبور به توقف scrimmaging برای بیش از دو ماه است. این شبکه به نظر نمی رسد حاضر به کوچکترین خطر اما تماس نهایی ممکن است تا دورانت که در غیر این صورت نمی خواهد خود را از شبکه’ اولین تا حدود Dec. 25.

تورهای جمهور شان علائم به یک اشاره این شبکه بودند متمایل به محافظه کار هنگامی که او گفت: در مصاحبه اخیر او “هیجان زده در مورد [دورنت] در طبقه در بارکلیز در مقابل آن پایه فن.”

این شبکه در حال تدوین یک طرح بازپرداخت خود را فصل-دارندگان بلیط برای از دست رفته به طور منظم فصل بازی در بارکلیز. نیکز شروع بازپرداخت سه هفته پیش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net