‘یک زندگی’: پدر عشق برای دختر منجر به صندلی چرخدار نوآوری برای افراد معلول

عشق پدر به دختر خود منجر به دیر نوآوری برای ناتوانی جامعه است.

جایزه گرمی نامزد شده ترانه سرا بری Dean نگران بود در مورد عدم امکانات ایمنی در صندلی چرخدار شده پس از یک مادر نوک صندلی خود را بیش از یک سطح شیب دار را بریده و او را شکست استخوان.

زمانی که او شنیده ام که او می تواند فکر می کنم در مورد او 19 ساله دختر کاترین که فلج مغزی شده است در یک صندلی چرخدار همه زندگی خود را.

“دختر من تا به حال ستون فقرات او ذوب شده که به معنی است که او تا دو و نیم دوجین پیچ,” او گفت:. “من نگران هستم که اگر او می افتد تروما می تواند وحشتناک باشد.”

که زمانی که او همراه با برادر خود Jered و یک تیم از مهندسین برای ایجاد LUCI.

LUCI – نام کاترین را مورد علاقه, آهنگ بیتلز “لوسی در آسمان با الماس” – با تکنولوژی بالا سخت افزار و نرم افزار پلت فرم است که مانت به یک صندلی چرخدار قدرت به ارائه ثبات و امنیت و اتصال.

“ما به معنای واقعی کلمه فقط در تلاش برای گفتن کاترین دین را دوست دارد به سوار شدن در اطراف و او باید قادر به انجام این کار با خیال راحت” بری گفت.

کاترین را بر روی صندلی چرخدار در مورد هزینه $79,000 و وزن آن بیش از 300 پوند و آن تنها از ویژگی های ایمنی است و کمربند. این فقط طول می کشد 2 – 3-اینچ مانع به تلنگر او را و باعث آسیب جدی. استاندارد محدود کردن ارتفاع در بسیاری از نقاط ایالات متحده است که حدود 6 اینچ است.

به دنبال آخرین لحظه هدیه روز پدر?: 6 کتاب به پدران و پدر و ارقام

LUCI مانت بین چرخ و صندلی در پشت صندلی چرخدار. هوشمند فن آوری نقشه ها از محیط اطراف صندلی چرخدار پس از آن می تواند حرکت بین موانع اجتناب از برخورد برجستگی و یا ممکن است در اوج حالات.

این شهر همچنین دارای برخی از ویژگی های است که هر, مدرن, نوجوان خواهد geek بیش از. این MyLUCI پورتال اجازه می دهد تا کاربران را به مشاهده داده های خود را و راه اندازی هشدار طوری بری می داند که اگر کاترین را بر روی صندلی چرخدار است که در حال اجرا از باتری یا نوک بیش با محل ارائه شده است. LUCI همچنین با این نسخهها کار با گوگل و الکسا.

بری مقیاس حمام متصل به یک برنامه بر روی تلفن خود را, پس چرا او را بر روی صندلی چرخدار?

“ما در حال ارائه چیزی که وجود ندارد آن را مانند وجود دارد یکی دیگر از سیستم بود,” او گفت:. “او (کاترین) تنها دارای یک زندگی زیبا است.”

در سال 2003 بیش از 100 ، 000 صندلی چرخدار مرتبط با صدمات در آمریکا تحت درمان قرار گرفتند در بخش اورژانس با توجه به داده ها از ملی الکترونیکی آسیب سیستم نظارت. علاوه بر این در سال 2011 مطالعه نشان داد که 87 درصد از کاربران روی صندلی چرخدار که شرکت گزارش حداقل یک نکته و یا سقوط در سه سال قبل از مصاحبه خود را.

“چه آغاز شده به عنوان یک کار از عشق در میان اعضای خانواده است و در نهایت ایجاد یک امن تر و با ثبات تر راه را برای افراد معلول به حرکت جهانی خود را و همیشه در ارتباط ماندن به عزیزان” بری گفت.

دنبال Adrianna رودریگز در توییتر: @AdriannaUSAT.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de