پس تا $1.25 میلیون دلاری مایکل جردن سابق قمار دشمن تبدیل یوگی

ریچارد Esquinas’ زندگی یوگا در حال حاضر. او یک یوگی آموزش و تمرین در پالم اسپرینگز کالیفرنیا. این است چگونه او را پر می کند ،

اما او شناخته شده است به مراتب بیشتر دلایل معروف – به عنوان مرد یک بار رئیس جمهور و مدیر کل سن دیگو عرصه ورزش که در زمان $1.2 میلیون خاموش مایکل جردن در زمین گلف به عنوان بازبینی در “آخرین رقص” به ESPN مستند در مورد اردن و Esquinas’ کتاب “Michael & Me: ما اعتیاد به قمار … من گریه برای کمک به!”

دو ملاقات در ماه اوت سال 1989 در نمایشگاه بازی برای بازیکنان NBA. آنها ملاقات کرد و پس از آن پیوند می خورند و بیش از عشق خود را از گلف و قمار.

“قماربازان راه حد عالی رساندن در هر یک از دیگر” Esquinas می نوشتن در کتاب خود. “من می دانستم که او یک بازیکن و او می دانست که من یک بازیکن است. این یک چیز غریزی.”

روز بعد دو لینک آمار و اردن برنده $2,500. این تنها آغاز است. آنها همچنین بیش از 100 دور با هم بیش متعاقب آن سه سال است. گاهی اوقات آنها بازی 36 سوراخ. هنگامی که آنها بازی 45. آن 1000 $در یک سوراخ. زمانی که یکی از بازیکنان trailed آنها توافق کردند به طرف شرط است. یک روز Esquinas تا به حال یک جفت از $98,000 چک یکی به پرداخت آنچه که او بدهکار و از سوی دیگر اگر او از دست دو و یا هیچ چیز شروط.

“آن را خارج از کنترل” Esquinas گفت: سن دیگو تریبون.

همانطور که گذشت زمان در اردن شروع به از دست دادن و از دست دادن مقدار زیادی. لایحه او رفت تا $1.252 میلیون. این کاهش به $902,000 قبل از آنها متوقف شده است. یک توافق متقابل ساخته شده بود برای اردن به پرداخت Esquinas سه 300.000 دلار اقساط بیش از سه سال است. او تنها دریافت $200,000.

“من در روند تکمیل کردن تمام پرداخت اما زمانی که او کشیده این شیرین کاری — ما تا به حال هرگز یک توافق کتبی من بیشتر یا کمتر رفتن افتخار من احساس می کردم او رسوا بنابراین من نمی مدیون او بیشتر افتخار است. چه تعادل ؟ صفر در کتاب” اردن گفت: در یک سال 1993 مصاحبه با ABC.

Esquinas’ ارسال به تمام کتاب های منتشر شده در طول بولز’ اجرا به سال 1993 عنوان NBA شد شیرین کاری. چند نفر باور نمی کند او را. نایک از بنیانگذاران فیل نایت نوشت: او یک نامه. به طوری که تام کروز بازیگر.

“وجود دارد یک کمی از یک ابر — و این است که یک کل روابط عمومی مانور — جایی که او آن را به عنوان در آن دوران وجود دارد [بودند] بسیاری از مردم که در اطراف او نباید اطراف بوده است و من بخشی از آن” Esquinas گفت.

این روزها زندگی اش تغییر کرده است. او 65 و در حالی که او هنوز بازی می کند گلف زندگی قمار است که باب روز پایین به طور قابل توجهی.

“من یک یوگی,” او گفت:. “که در آن همه چیز است. چه یک یوگی? کسی اختصاص داده شده به آموزش و گسترش حکمت یوگا. من احساس می کردم این طبیعی است این چیزی است که من می خواهم به انجام, من فکر می کنم من می تواند کمک به مردم. آن را به خدمت و به اشتراک گذاری اشتیاق من برای یوگا برای کمک به مردم خود را تیز شمشیر است.

“اما من هنوز هم نگاه خوب در یک دست کت و شلوار برادر اگر من تا به حال یک قرار داده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>