Oklahoma State مایک Gundy پیشنهاد 1 میلیون دلار پرداخت قطع پس از بررسی

Oklahoma State مربی مایک Gundy توافق به 1 میلیون دلار پرداخت برش و اصلاح قرارداد خود را پس از دو هفته بررسی داخلی فوتبال برنامه باعث بحث برانگیز حوادث OSU مدیر ورزشی مایک دارنده جمعه اعلام کرد.

دارنده همچنین گفت: Gundy قرارداد با طول کوتاه شد از پنج به چهار سال در حالی که خود را خریداری قطع شد از 5 میلیون به 4 میلیون دلار و تضمین کاهش یافته و از 75 درصد به 50 است.

“تغییرات ارائه شده توسط مایک Gundy و من ستایش او را برای آن. آن ایده خود را به یک میلیون دلار پرداخت برش” دارنده گفت. “من فکر می کنم آن را واقعا نشان می دهد که تعهد خود را به عنوان یک مربی بهتر. او می خواست برای ایجاد یک بیانیه که مطمئن باشید همه بازیکنان که این نه فقط در مورد بحث در این است که بیشتر در مورد عمل و این گام اول است.

“من می خواهم به تاکید هر یک از کسانی که ارائه شده توسط مایک Gundy.”

داخلی بررسی شد و به محل قرار پس از کابوی ها در حال اجرا پشت Chuba هوبارد به نام توجه به یک عکس از Gundy پوشیدن یک OAN (یک آمریکا خبر) تی شرت در رسانه های اجتماعی.

Gundy, 52 بعد از عذرخواهی برای “درد و ناراحتی” او ناشی از بازیکنان خود و دیگران تماس خود را یک “dumbass.”

سابق NFLer آلفرد ویلیامز همچنین ادعا کرد Gundy به کارگردانی نژادی لکه دار کردن در او را در طول یک بازی فوتبال کالج بین ایالتی اوکلاهما و کلرادو در سال 1989. ویلیامز گفت: Oklahoman ماه گذشته که او نمیخواهد Gundy — که کارفرمایی برای ایالتی اوکلاهما در سال 1989 به اخراج می شود اما او می خواهم برای دیدن “برخی از رشد است.”

دارنده گفت: او به صحبت کرد “20” و یا بیشتر OSU بازیکنان, اما نه ویلیامز.

“که 31 سال پیش. که حل و فصل شد که در آن زمان” دارنده گفت. “من فکر می کنم هر کس در حرکت رو به جلو پس از آن. مایک Gundy خطاب آن را تکذیب کرد و آن نقل مکان کرد. من فکر می کنم اقدامات مایک Gundy پس از او شده است ما سر مربی مهم تر از آنچه اتفاق افتاده است 31 سال پیش.”

تصمیم بر آن شد که Gundy است که سر مربی Oklahoma State از سال 2005 و بخشی از کارکنان مربیگری از سال 2001 نیاز “به زمان بیشتری سرمایه گذاری در ایجاد روابط قوی تر با خود دانشجو-ورزشکاران است.”

“این نبود در مورد یک تی شرت” دارنده گفت. “این در مورد بسیاری از چیزها است. حلقه گم شده بوده و یک رابطه شخصی خود را با سر مربی. آنها احترام او را به عنوان یک بازی عالی-بعد مربی, اما آنها می خواهند بیشتر مربیگری در سطح شخصی. این تلاقی تمام خطوط نژادی. به یک مرد بازیکنان ما می خواهید یک اتصال بهتر به مایک Gundy. آنها او را به عنوان یک تفاوت ساز و آنها می خواهند او را به کمک به آنها را رشد به عنوان رهبران.”

دارنده توصیف Gundy به عنوان “فروتن پشيمان و متعهد به تغییر است.” او همچنین ساخته شده از یک نقطه به ستایش OSU بازیکنان برای روشن کردن این مسئله است.

“من فکر می کنم آن را فقط مورد تأئید و تاکید کرد در ذهن خود را که او باید بسیار محتاطانه در آنچه او می کند publicly. در همه جا او می رود و او را بسیار عمومی نماینده ما در دانشگاه” دارنده گفت. “آنچه که او می پوشد هر آنچه که او می گوید: این مسئولیت خود را به نمایندگی ما در راه است که متحد و نه تقسیم. همه چیز در حال رفتن به یک مقدار زیادی کمتر بحث برانگیز رفتن به جلو است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>