Oklahoma State مایک Gundy تماس خود ‘dumbass’ به صورت OAN پیراهن به اتهام resurfaces

هنگامی که یک عکس از مایک Gundy پوشیدن یک بحث برانگیز تی شرت ظاهر این هفته به Oklahoma State مربی تیم فوتبال تماشا به عنوان گذشته اتهامات آمد به او امد و شد زیاد.

در حال حاضر که او تا به حال زمان به منعکس کننده بر تصمیم خود برای پوشیدن یک پیراهن با آرم برای یک, آمریکا, اخبار, راست, اخبار کانال های Gundy اشاره به خود را به عنوان یک “dumbass.”

“من نمی دانم که برخی از مواضع آنها گرفته بود من نمی دانم که” او گفت: ESPN. “اما پس از آن شما را در آن نگاه کنید و بگویید” OK من یک dumbass.’

“من قرار داده و پیراهن من می دانم که به اندازه کافی در مورد پیراهن. من درک دقیقا به همین دلیل بازیکنان رو نا امید زمانی که آنها دریافتند که در خارج و یا هر آنچه با این حال آنها در بر داشت. من نمی دانم من نمی دانم تا روز بعد. من می دانستم که شب اما من آن را تایید کنید تا من کمی تحقیق و گفتم چه dumbass.’ به طوری که تقصیر من.”

بحث عکس انداخت Gundy نام در سرفصل که باعث متداول شدن از اتهام حادثه بیش از 30 سال پیش.

سابق NFLer آلفرد ویلیامز ادعا کرد که Gundy به کارگردانی نژادی لکه دار کردن در او را در طول یک بازی فوتبال کالج بین ایالتی اوکلاهما و کلرادو در سال 1989. ویلیامز و دیگر کلرادو بازیکنان ساخته شده است این اتهامات در زمان St. Louis Post-Dispatch جزئیات این حادثه است.

این بود گزارش داد که Gundy به کارگردانی لکه دار نسبت به چند کلرادو بازیکنان در طول بازی که گاومیش برنده 41-17.

“من نمی توانم تعداد دفعاتی او استفاده می شود که کلمه” ایمنی Tim James گفت: پس از اعزام در زمان. “او هیچ کلاس. وجود دارد هیچ جایی برای آن در ورزش است.”

ویلیامز که در حال حاضر به نظر می رسد در KOA رادیو در دنور پس از نه فصل در NFL خطاب حادثه دوباره به تازگی.

“من می توانم آن را باور نمی,” او گفت:. “وجود دارد هیچ پیاده روی که پشت است. این داستان شده است در خارج وجود دارد برای 31 سال.

“من به پایین و سپس. من اصلا به پایین در حال حاضر. . . . هر بار که من او, من فقط می خواهم به اجرا از طریق او. هر بار که من صورت خود را هر بار که من به او نگاه کنید من می خواهم به اجرا از طریق او. . . . من 51 سال; چرا در جهان آیا من نیاز به دروغ در مورد آن؟”

Mike Gundy Alfred Williams
آلفرد ویلیامزدنور پست via Getty Images

در آن زمان Gundy رد تمام اتهامات با استفاده از یک نژادی لکه دار نسبت به کلرادو بازیکنان گفتن Post-Dispatch: “این درست نیست. آنها انجام می دهند صحبت کردن. چرا من می گویند کسانی که همه چیز ؟ من در اینجا از چهار سال و نیم دوستان من [تیم] سیاه و سفید هستند. آن را می سازد هیچ حس.”

Gundy نشده خطاب به گذشته اتهامات به تازگی, به عنوان او به نظر می رسد هنوز هم دغدغه با آسیب های کنترل بر روی تی شرت شکست.

“راه بازیکنان احساس می کنم در مورد من و من آنها را ناراحت و شکست قلب خود که ناراحتی من بیشتر از از دست دادن بازی ها” او در مصاحبه با ESPN. “و این حقیقت است. اما این که چرا در حال حاضر به عنوان انسان هنگامی که ما را از اشتباهات و تنها چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که اعتراف کنیم در اشتباه هستید خود به آن فروتن, شرایط بحرانی, مردم, انتقاد, آن را بهتر و حرکت رو به جلو است.'”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de