Oklahoma State RB Chuba هوبارد می گوید او نمی خواهد شرکت در تمرینات با توجه به مربی مایک Gundy را OAN پیراهن

STILLWATER, Okla. — Oklahoma State ستاره در حال اجرا پشت Chuba هوبارد گفت که او دیگر نمی خواهد شرکت در انجام فعالیت ها با توجه به یک عکس از سر مربی مایک Gundy با پوشیدن یک تی شرت و یک راست کانال تلویزیون.

Gundy شد عکس به تازگی در یک سفر ماهیگیری با دو پسر خود را در حالی که با پوشیدن یک امریکا اخبار شبکه یک راست pro-مغلوب ساختن پیشی جستن شبکه خبری کابل تاسیس و در سال 2013 شناخته شده و به فشار تئوری های توطئه است.

“من نمی خواهد برای ایستادن این.. این کاملا نسبت به همه چیز که در جامعه و این غیر قابل قبول است. من نمی خواهد انجام هر کاری با Oklahoma State تا زمانی که همه چیز تغییر” هوبارد توییتی بیش از عکس از Gundy.

همکار کانادا و ستاره linebacker آمین Ogbongbemiga همچنین نقل قول توییتی هوبارد و ایستاده و در کنار هم اتاقی خود است.

OSU مقامات نه در پاسخ به Oklahoman برای نظر.

Gundy ملی امواج در ماه آوریل با دیدگاه حمایت از OANN در طول یک ساعته تلفنی.

“من به شما بگویم چه خنده دار است من کوه در می رم از طریق ایستگاه. من در بر داشت یک — من حتی نمی دانم اگر کسی در این مورد می داند — آن را به نام OAN,” Gundy گفت: در ماه آوریل است. “این یکی در امریکا اخبار. و پس از آن طراوت بود. آنها فقط گزارش اخبار. هیچ تفسیر. وجود ندارد و نظرات در این. وجود دارد باقی مانده است. هیچ حق است. آنها فقط گزارش های خبری. و من به تماشای آنها هفته گذشته به دلیل به آنها داده می شود به ما خبر داده و ما اطلاعات بیشتری به عقیده من برخی از نکات مثبت در حال بیرون آمدن. به طوری که طراوت بود.”

OSU بازیکنان آغاز شد به گزارش پردیس در ژوئن 1 برای COVID-19 تست. سه بازیکن تست مثبت — از جمله Ogbongbemiga که گفت او همچنین با حضور در یک اعتراض نژادی و بی عدالتی روز قبل در تولسا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de