اوکلاهما پلیس فروند هواپیمای اما نمی عذر خواهی پس از گفت و آمریکایی های آفریقایی تبار ‘احتمالا باید به’ شات بیشتر توسط پلیس

یک فرمانده پولیس در ایالت اوکلاهما “تحت بررسی” پس از او گفت که ماموران در حال تیراندازی آمریکایی های آفریقایی تبار “کمتر از ما احتمالا باید” در یک محلی مصاحبه رادیویی.

تلسا اداره پلیس را محکوم کرد, نظرات عمده تراویس یاتس که سفید است و تولسا شهردار G. T. به bynum به نام یاتس,’ نظرات “گنگ” و خواستار عذرخواهی در Facebook بیانیه.

“رئیس Wendell فرانکلین و تولسا اداره پلیس می خواهید به آن را بسیار روشن ما تایید نمی کنیم, چشم پوشی و یا پشتیبانی یاتس,’ نظرات در نمایش” این بخش گفت: در Facebook پست در روز چهارشنبه اضافه کرد: “این موضوع اشاره شده است ما در امور داخلی واحد است.”

ما در بر داشت 85,000 پلیس ایم که برای بررسی سوء رفتار: در حال حاضر شما می توانید سوابق خود را.

“او نمی خواهد صحبت می کنند برای دولت من برای تولسا, اداره پلیس یا شهر تولسا” به bynum گفت.

یاتس ساخته شده نظرات خود را در یک بخش به نام “پشت خط آبی” در پت کمپبل نشان می دهد که ايران در محلی ایستگاه رادیویی AM KFAQ. او همچنین معتقد است که سیستمیک نژادپرستی در پلیس “فقط وجود ندارد.”

در طول مصاحبه یاتس گفت: طرفداران علیه خشونت پلیس “ساخته شده به طور منظم آمریکایی ها بر این باورند که پلیس فقط شکار سیاه پوستان در خیابان و کشتن آنها. و آن را به طور کامل مخالف آنچه این تحقیقات می گوید و آنچه که داده ها می گوید.”

“همه تحقیقات گفت: — از جمله رولاند سرخ کن یک آفریقایی آمریکایی و استاد دانشگاه هاروارد هدر مک دونالد و آکادمی ملی علوم — تمام تحقیقات خود می گوید: ما در حال تیراندازی آمریکایی های آفریقایی تبار حدود 24 درصد کمتر از ما احتمالا باید بر اساس جنایات,” یاتس گفت.

نظر: جورج فلوید گذاشته و به استراحت اما امریکا باید به مبارزه برای اصلاحات پلیس

یاتس نیز اشاره واشنگتن پست را در زمان واقعی پایگاه داده است که ردیابی کشنده تیراندازی توسط ماموران پلیس پس از 2015 و گفت: این اطلاعات نشان داد که یک درصد کمتر تیراندازی پلیس درگیر غیر مسلح سیاه آمریکایی ها از غیر مسلح سفید آمریکایی است.

در حالی که داده ها نشان می دهد که مردم را تا نیمه از تیراندازی توسط پلیس, سیاه, آمریکایی کشته شده توسط پلیس در یک نامتناسب نرخ واشنگتن پست گزارش شده است. با توجه به آخرین داده های سرشماری سفید آمریکایی ها را تشکیل می دهند 76.5 درصد از جمعیت ایالات متحده در حالی که آمریکایی های سیاه و سفید را تشکیل می دهند 13.4%.

این بدان معناست که مردم سیاه 2.5 برابر بیشتر احتمال دارد به پلیس از مردم سفید پست گزارش شده است.

در مصاحبه با Tulsa وابسته به ABC در چهارشنبه یاتس گفت: او مرجع تحقیقات و نمی های خود را در نظر.

وقتی پرسید که آیا او اعتقاد سیاه آمریکایی ها نبودند شات به اندازه کافی یاتس پاسخ داد: “که کاملا آجیل. من شگفت زده هستم که کسی حتی اندیشیدن است. که دیوانه است. من با استناد به اطلاعات گفت که آنها کمتر در آن داده است. و من نمی خواهم کسی را به ضرب گلوله کشته شد. هیچ کس ندارد اما داده که اکثر مردم باور وجود دارد که داده های جایگزین وجود دارد و این اطلاعات من بود و با استناد به.”

او گفت: ایستگاه تلویزیون او نمی خواهد عذرخواهی “به خاطر آنچه که گفتم دقیق بر اساس داده ها.”

یاتس,’ نظرات آمده میان مداوم در سراسر کشور تظاهرات علیه نابرابری نژادی و خشونت پلیس پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در مینیاپولیس بازداشت پلیس در روز یادبود.

از ساحل به ساحل: پیگیری اعتراضات در سراسر آمریکا در پی جورج فلوید مرگ

سرهنگ مارکوس هارپر همچنین رئیس جمهور از تولسا سیاه افسران ائتلاف ابراز نگرانی با یاتس,’ نظرات به ویژه با توجه به موقعیت “قدرت” در آژانس.

“نگرش خود را در حال رفتن به رفتن به سراشیبی است که جوان با نام تجاری جدید افسر یا آن افسر در زمینه آموزش در حال حاضر” هارپر گفت: در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

Tulsa پلیس نیز در مواجهه با سوال در مورد یکی دیگر از وقایع اخیر.

این گروه در این هفته منتشر شد بدن-دوربین فیلم دو افسر دستگیری دو نوجوان jaywalking. فیلم نشان می دهد افسران به شدت به مقابله با یکی از پسران به زمین در حالی که پسر بچه دیگر می پرسد: “چرا شما با قرار دادن دست خود را بر روی او؟”

تقریبا 20 دقیقه فیلم نشان می دهد یک افسر باقی مانده در بالای این نوجوان که دروغ در معده خود را حتی پس از دستبند.

“خاموش من! من نمی توانم نفس بکشم! من نمی توانم نفس بکشم! من نمی توانم نفس بکشم!” نوجوان فریاد زد.

“شما می توانید نفس کشیدن فقط خوب” افسر پاسخ داد. “شما خوب هستید.”

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net