برای Juneteenth: خواهد NFL Nike, توییتر و شرکت های بزرگ جشن امریکا تفاوت دارد ؟

در این سال Juneteenth تعطیلات است که در روز جمعه ممکن است بیشتر در جشن دهه.

در میان افت بیش از دو هفته در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی پس از مرگ جورج فلوید عمده شرکت ها و سازمان ها را با عجله به رسمیت شناختن Juneteenth به عنوان یک روز تعطیل برای کارکنان خود و یا در برخی از مد. این حرکت مواجه شده است به عنوان خوش آمدید به رسمیت شناختن است که تاریخ سیاه یک مشترک تاریخ آمریکا بلکه با کمی نگرانی که آن را بیش از کوتاه مدت حرکت.

توییتر نایک و NFL فقط برخی از بزرگترین نامها بالا بردن جریان اصلی مشخصات Juneteenth دادن به کارکنان خود را پرداخت تعطیلات به رسمیت شناختن تاریخ.

برخی از پیدا کردن این واقعیت است که شرکت ها در حال تلاش برای انجام این کار تا حدودی از Juneteenth – یک ترکیب از ماه نام و تاریخ, 19 – به دست می آمد به دلیل تاخیر در دادن هشدار به تمام بردگی مردم است که آنها آزاد شدند توسط رهایی بیانیه صادر شده در ماه سپتامبر سال 1862 و موثر Jan. 1, سال 1863. آن نبود تا 19 ژوئن 1865 – بیش از دو سال پس از اعلام زمان اثر – با ورود مسلح ، ژنرال گوردون گرنجر در گالوستون تگزاس که ساکنان آنجا متوجه شدند که رئیس جمهور آبراهام لینکلن اعلام کرده بود “که همه افراد برگزار شد به عنوان برده” شده بود آزاد و برده صاحبان نیاز به پیروی.

جورج فلوید تظاهرات: یک حساب به عنوان سیاه و کارکنان صحبت کردن نژادپرستی و تبعیض در محل کار ؟

“سیاه وال استریت”: trump’s برنامه ریزی برای تجمع در تولسا خواستار توجه به سال 1921 مسابقه کشتار

شرکت های دیگر به طور رسمی با رعایت Juneteenth به عنوان یک پرداخت تعطیلات برای کارمندان آغاز این سال عبارتند از: Adobe, مسترکارت, Lyft, Postmates تسریع وام میدان بارگذاری و خرده فروشان بهترین خرید, هدف و J. C. Penney. شرکت های رسانه ای از جمله نیویورک تایمز واشنگتن پست و Vox Media نیز ساخته شده Juneteenth یک شرکت تعطیلات.

“ما می دانیم که نژادی ترومای کشور در حال تجربه در حال حاضر این است که جدید نیست اما در طول هفته های اخیر شده است وجود دارد یک حس است که در این زمان است و باید متفاوت” گفت: هدف مدیر عامل و رئیس برایان کرنل در یک پست در وب سایت شرکت ها. “Juneteenth طول می کشد در بیشتر اهمیت در این لحظه است.”

مانند بسیاری دیگر از شرکت های هدف نیز متعهد به بهبود تنوع و متعهد شده است بودجه (10 میلیون دلار) به سازمان متمرکز بر بهبود نژادی و عدالت اجتماعی است. “در حال حرکت در حال حاضر به رسمیت شناختن آن به صورت سالانه – به عنوان یک روز به جشن می گیرند, بیشتر در آموزش های خود و یا اتصال با جوامع ما – یکی مهم تر عمل هدف می تواند به عنوان یک شرکت برای کمک به این کشور زندگی می کنند تا به ایده آل از حرکت رو به جلو در یک راه جدید” Cornell گفت.

بانک ها از جمله JPMorgan Chase & Co., بانک ایالات متحده آمریکا و پنجم سوم بانک خواهد بود و بسته شدن زود هنگام آن روز در رعایت از تعطیلات.

Electronic Arts Andrew Wilson مدیر عامل شرکت هفته گذشته اعلام کرد جمعه به عنوان یک پرداخت بعد از “شرکت گسترده داوطلبانه” با انجمن ها و فعالیت های کارکنان شرکت می کنند. بازی ناشر میزبانی یک برنامه از وقایع led توسط خود کارمند منابع گروه شامل “12 ساعت مجازی حوادث از جمله میزگرد پای بخاری چت و تاون هال شامل مهمانان ویژه” این شرکت اعلام کرد.

به طور مشابه آمازون و گوگل کارکنان فرستاده شده اند یادداشت آنها را تشویق به انصراف از جلسات و “استفاده از این روز برای ایجاد فضایی برای یادگیری و بازتاب” با توجه به گوگل یادداشت گزارش رویترز،.

“لطفا نگاهی به برخی از زمان به منعکس کننده یادگیری و حمایت از یکدیگر” جف بزوس گفت: کارکنان در یک یادداشت یک کپی از آن داده شد به ایالات متحده آمریکا امروز بود و زودتر به دست آمده توسط Recode است Jason Del Rey.

جنرال موتورز خواهد شد که کارکنان در روز جمعه مشاهده 8 دقیقه و 46 ثانیه سکوت مقدار زمان, سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس فشرده زانو خود را بر گردن جورج فلوید در 25 مه منجر به Floyd مرگ است.

“ما هنوز در تلاش برای دریافت رایگان’: سیاه و سفید آمریکایی ادامه مبارزه برای برابری در Juneteenth

“کارفرمایان شروع به می گویند… ما باید در بزرگداشت این روز و تجلیل و آموزش و آموزش کارکنان در مورد این موضوع گفت:” Amber Clayton, مدیر جامعه برای منابع انسانی مدیریت دانش مرکز. “به همین دلیل بسیاری از کارفرمایان به دنبال آن گفت:” بیایید پیشنهاد این کار را به عنوان یک روز به انجام این کارها.'”

سرگرمی های آنلاین خدمات در هیئت مدیره هستند بیش از حد. Spotify در حال ساخت تاریخ پرداخت کارکنان تعطیلات و خواهد شد به طور انحصاری از ویژگی های سیاه و سفید هنرمندان در آن آهنگ های جدید جمعه, لیست پخش. Netflix به سرپرستی ویژه سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, مجموعه, و Hulu منتقل شده جدید منتشر شده از روز جمعه از احترام. سایت موسیقی Bandcamp اهدا خواهد شد 100 ٪ از سهم خود را از فروش روز جمعه به NAACP.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو و ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم در حال دادن دولت کارگران روز و هر دو حزب دموکرات می خواهید برای ایجاد یک دولت تعطیلات. در سال گذشته نرتهم نامیده می شد بعد از اینکه متهم از ظاهر شدن در یک سالنامه عکس که نشان داد یک مرد پوشیدن blackface و دیگری در کامل Ku Klux Klan لباس شاهانه یا فاخر.

Juneteenth نه در مدرسه آموزش داده

در مدرسه دانش آموزان در مورد روز استقلال و رهایی اعلام – اما نه هر کس می آموزد در مورد Juneteenth در کلاس درس.

بسیاری از آموخته شده در مورد Juneteenth با تماشای تلویزیون نشان می دهد “Black-ish می گوید:” بازاریابی و ارتباطات کارشناس کورتنی Newell است که نویسنده از “اثبات آینده: این طرح برای ساخت یک نام تجاری Gen Z & Millennials دوست دارم.”

ABC سری اختصاص داده شده خود را تا سال 2017 فصل برتر به تعطیلات. “بسیاری از مردم مانند” من حتی نمی دانند که در مورد آن تا زمانی که من به تماشای این قسمت’,” او گفت:. “آن را در مدارس تدریس نمی کند.”

آنچه که در مورد Juneteenth: تعطیلات مارک رهایی اعلامی در فوق العاده اهمیت در سال 2020

تمرکز بر Juneteenth “یک بیداری برای بسیاری از مردم و آن را فراگیر بیش از حد” Newell گفت. “این فقط برای مردم سیاه و سفید آن را واقعا جشن از تاریخ سیاه آن نیز در تاریخ آمریکا است.”

به عنوان یک جوان و نوجوان در اواخر دهه 1960 و اوایل دهه 1970 ملی شهری لیگ جمهور مارک Morial به یاد می آورد Juneteenth جشن و همچنین رهایی جشن روز شده در Jan. 1 و تماشای احزاب شب قبل از شب سال نو. (لینکلن اجرایی منظور در اثر Jan. 1, 1863; دیده بان شب خدمات مذهبی نیز به نام آزادی و در آستانه در حال جشن on Dec. 31 در بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار کلیساها.)

پس از روز مارتین لوتر کینگ شد تعطیلات فدرال در سال 1983 او گفت: “من متوجه شده است که مردم آن را جشن رهایی در روز به همان اندازه است.”

فعلی و رشد آگاهی از تعطیلات باید درایو بی سابقه ای رعایت این سال است. “من فکر می کنم در حال حاضر مردم سفید درک, ‘لعنت حتی زمانی که ما آنها آزاد نبودند رایگان'” گفت: Ron Busby رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا, سیاه, اتاق, Inc.

هستند و شرکت های بزرگ Juneteenth recognitions واقعی است ؟

برخی ممکن است استدلال می کنند که زمانی که شما نگاه در جمعیتی از جمعیت معترض اخیر رشته ای از حوادث مربوط به خشونت پلیس شرکت می توان از اظهارات و کمک مالی میلیون دلار – به سادگی به دلجویی از مصرف کنندگان است.

این بدبینی ریشه در عدم شرکت تنوع در شرکت های بزرگ اتاق و در سراسر بسیاری از صنایع با وجود این ذره تنوع در سال های اخیر است. با توجه به یک گزارش از دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد, انجمن شرکت های حکومت اقلیت برگزار شد 19.5% کرسی هیئت مدیره در سال 2018 در میان فورچون 100 شرکت است.

“برای اینکه کاملا صادقانه, که آیا آن شرکت و یا شهرداری ها مردم بسیار مشکوک گفت:” لری عاج رئیس ملی, سیاه, اتاق بازرگانی و رئیس جمهور و مدیر عامل Illinois State سیاه اتاق بازرگانی است. “این چیزی است که آنها می گویند آن چیزی است که آنها انجام می دهند. آنها انجام نشده زیادی در سطح آنها می تواند.”

صنعت فن آوری, ویژه شده است برای انتقاد از عدم استخدام فراگیر. اقلیت ها در گوگل و دیگر شرکت های فن آوری نیز به شدت کمتر در غیر فنی مانند شغل های فروش و اداری با آمریکایی های آفریقایی تبار مراتب قابل ملاحظه ای بدتر از اسپانیایی ایالات متحده آمریکا امروز تجزیه و تحلیل در سال 2014 نشان داد. با توجه به بیشتر های اخیر دولت ایالات متحده آمار منتشر شده در سال 2016 آمریکایی های آفریقایی تبار را تا 3 درصد از کارکنان در بالا 75 tech شرکت در دره سیلیکون در حالی که آنها نگه داشتن 24 درصد از مشاغل در غیر فن آوری شرکت.

اما این احساس مختلف عاج می گوید.

آمریکا سیاه و سفید اتاق رئیس جمهور Busby موافق است. “هنگامی که وجدان مردم سفید مارس در اعتراض و سپس آگاهی از امریکا متزلزل است.” “من فکر می کنم آنچه که متفاوت است در مورد این است که شما باید یک کادر از افرادی که می گویند ما می توانید انجام دهید بهتر از آن است که امریکا و ما می خواهید تغییر دهید.”

زمان خواهد شد در نهایت بگویید که آیا این “یک لحظه و یا یک جنبش” گفت: شهری لیگ Morial. “ساخت یک بیانیه و کمک پول یک بررسی از یک جعبه. این چیزی نیست که مورد نیاز است در اینجا.”

مشاهده Juneteenth و برخی از بودجه “باید دیده نمی شود به عنوان یک جایگزین و یا به عنوان یک جایگزین برای این تلاش است که باید برای رفع پلیس سیستم اصلاح نظام عدالت کیفری یا اصلاحات اقتصادی و آموزش و پرورش بی عدالتی در آمریکا,” او گفت:. “این چیزی است که مهم است. من نمی خواهم کسی به عنوان خوانده شده و به آن ” ما را که ما لازم نیست برای انجام این کار است.”

چه Juneteenth 2020 به معنی: کامالا هریس, Stacey آبرامز, BLM بنیانگذاران و دیگر رهبران سیاه و سفید وزن در

چرا Juneteenth فدرال تعطیلات ؟

Juneteenth به رسمیت شناخته شده توسط 47 ایالت و ناحیه کلمبیا به عنوان دو دولت تعطیلات و یا تشریفاتی تعطیلات و یا یک روز از رعایت با توجه به NextGen امریکا است. تنها هاوایی, داکوتای شمالی و داکوتای جنوبی در عین حال اقدام است.

تگزاس زادگاه Juneteenth ساخته شده آن را یک وضعیت تعطیلات در سال 1980.

ادوارد تیلور دیجیتال مدیر در نیوهمپشایر برای NextGen امریکا راه اندازی یک درخواست آنلاین ممکن است به Juneteenth تعطیلات ملی. یکی دیگر از درخواست های آغاز شده در سال گذشته در Change.org بیش از 278,000 امضا.

مرگ فلوید Breonna تیلور و تونی McDade افزایش علاقه در NextGen امریکا درخواست تیلور می گوید. همچنین رانندگی علاقه: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصلی برنامه ریزی برای برگزاری یک تظاهرات سیاسی در تاریخ 19 ژوئن – Juneteenth – در Tulsa, اوکلاهما سایت از یک قتل عام ساکنان سیاه در سال 1921 توسط مردان سفید پوست. پس از واکنش مغلوب ساختن پیشی جستن نقل مکان کرد و این تجمع برای روز بعد.

NextGen امریکا انجام خواهد شد آنلاین تاون هال در مورد Juneteenth روز پنج شنبه در 4 p. m. PT/7 p. m. و سپس در روز جمعه شروع در 3 p. m. PT/6 p. m. و تابع یک رویداد آنلاین اختصاص داده شده به هنر موسیقی و فرهنگ است.

همه شرکت ها اعلام پشتیبانی از Juneteenth “به من نشان می دهد مردمی در حال گوش دادن” تیلور گفت. “از آن زمان وحشتناک وحشتناک تراژدی برای مردمی در نهایت به گوش دادن.”

کمک: جسیکا Guynn

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار مایک اسنایدر در توییتر: @MikeSnider.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de