Odell بکهام جونیور صحبت می کند در جورج فلوید مرگ

Odell بکهام جونیور ابراز سرخوردگی خود را در مورد قتل جورج فلوید در روز شنبه.

“IM نا امید” بکهام توییتی. “بیشتر به خاطر من حتی نمی دانیم که چگونه به صحبت می کنند و یا نظر در مورد این موضوع که میشه برای مدت طولانی.”

فلوید, 46, درگذشت دوشنبه پس از افسر پلیس درک چوین, 44, فشرده زانو خود را به Floyd گردن پس از فلوید بود مشکوک از هزینه های تقلبی $20 bill. چوین متهم شده است سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس.

کلیولند براونز گیرنده توییتی او “خسته” و متنفر “احساس شکست خورده است.” او همچنین با ابراز ندامت عمیق در مورد خانواده از دست دادن عزیزان به خشونت پلیس افزود که خشونت پاسخ است.

“پلیس کشتن ما نیست جواب ما killin پلیس است که پاسخ ندارد” 27 ساله بکهام توییتی. “خشونت تنها را بیشتر خشونت است.”

Odell Beckham Jr.
Odell بکهام جونیورگتی ایماژ

بکهام که در پنج فصل برای این غول نیویورک نیز گفت: او دعا کرده است که این چرخه خشونت به پایان خواهد رسید.

“خدا …. من دعا که تو می تواند محل خود را healin دست لطف بر این جهان” او ارسال شده است. “ما نیاز u در حال حاضر بیشتر از همیشه. این باید پایان. به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

بکهام که او نیز گفت که او در دعا برای صلح به نام هر کس به بخشی از راه حل و نه بخشی از مشکل است زیرا او نمیخواهد کودکان و نوجوانان در حال رشد در این نوع از جهان است.

یک محزون بکهام — که او نیز توییتی او نگران “جهان ما هرگز تغییر خواهد کرد” — نمی خواهم سخنان خود به علت بیشتر توییتر مبارزه با.

“جهت مشاهده فرم خرید. من واقعا در اینجا به فکن بحث شوخ طبعی هر یک از خانواده نه” او هنوز توییتی. “بنابراین شما می توانید به من دست شوخ طبعی هر عکس یا comebacks یا هر چیزی . آن را فقط به اندازه کافی .

“من می خواهم برای ما بهتر است. هر کس”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de