Ocasio-کورتز چهره اول انتخاب مجدد آزمون به عنوان ترقی خواهان کار خود را برای حفظ جنبش

واشنگتن – Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز ادعا صندلی خود در مجلس نمایندگان پس از به چالش کشیدن یک وقت با یک پیام تکان دادن تا وضعیت موجود.

در حال حاضر او چهره خود را رقیب خارجی در اولین انتخاباتی آزمون از کنگره تصدی.

نیویورک از حزب دموکرات می داند اولیه فرایند به خوبی به عنوان او ناراحت پیروزی بر جو کراولی – عضو خانه رهبری بود که تصور می شود در خط بلندگو – اجازه او را برای به دست آوردن یک زیر 2018 دورۀ انتخابات. او به نوبه خود استفاده کرده است که در زیر به قهرمان خود را مترقی آرمان خود قانون و فشار خانه رهبری در مسائل عمده بیش از بلند مدت.

اما شنبه اولیه نخستین آزمون برای سال اول و همکار اعضای تیم ملی. سه گروه از چهار رنگ که بیش از دو سال در دفتر تبدیل شده اند برخی از مهمترین و به دنبال پس از صدای مترقی بال روبرو هستند چالش های اصلی پیش از انتخابات ماه نوامبر. تشکر. رشیدا Tlaib میشیگان است که در انتخابات Aug. 4 و تشکر. Ilhan عمر در مینه سوتا است که در انتخابات Aug. 10.

“هر قانونگذاران گشتند و نژاد خود را برای سال دوم پس به صحبت می کنند است که همیشه بزرگترین آزمون به دلیل آن است که یک تست چقدر عمیق و ریشه های خود را با افرادی که رای گیری برای شما و چقدر شما شده است قادر به برنده شدن و حفظ اعتماد” گفت: Jon Reinish یک استراتژیست دموکرات مستقر در نیویورک افزود که قانونگذاران اولین انتخاب مجدد مبارزه “است که همیشه خود را برای رفتن به شدید ترین است.”

بیشتر: چگونه اسکندریه Ocasio-کورتز برنده: فوق العاده-لیبرال زمین کشید و برای اولین بار رای دهندگان در منطقه

Ocasio-کورتز خانه مسابقه نیز یکی از چندین مقدماتی که در آن جدید, مترقی, ستاره هایی که مجبور به دفاع از کرسی های خود را از همکار دموکرات ها در حال اجرا و نزدیک به مرکز. او نژاد و دیگران ممکن است ارائه بینش جدید به رای دهندگان از ديدگاه مترقی جناح از حزب ماه پس از مترقی آیکون بهداشت ، برنی ساندرز بود جای کسی را گرفتن توسط یک میانه رو دموکرات سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری نامزد نبرد.

Ocasio-کورتز را افزایش نیز بسیاری از به دنبال به منطقه شمال از او در روز سه شنبه که در آن روابط خارجی مجلس رئیس الیوت انگل است مواجه شدید چالش اصلی است که منجر به شکاف میان دموکرات ها. با مشخصات بالا ترقی خواهان از جمله ساندرز سناتور. الیزابت وارن و Ocasio-کورتز را تایید حریف خود جمال بومن. سابق ریاست جمهوری مدعی هیلاری کلینتون و یک میزبان از دموکرات کنگره باید شتافت به انگل – مارک نبرد دیگری میان ترقی خواهان و مشتاق برای پیروزی و استقرار دموکرات ها به دنبال حفظ سطح بالا 16-دوره کنگره در محل.

بیشتر: انتخابات 2020: Rep. الیوت انگل bashes صعودی حریف جمال بومن رکورد رای گیری

بد نامی دشمنی با مغلوب ساختن پیشی جستن بازی نقش

در Ocasio-کورتز منطقه او را به صورت سه رقبا از جمله روزنامه نگار سابق میشل Caruso-Cabrera که مطرح شده است و حدود 2 میلیون نفر است. هنوز Ocasio-کورتز باقی مانده است شکل محبوب در منطقه و یکی از خانه بزرگترین جمع آوری اعانه با $10.5 میلیون مطرح شده است.

او مانند همکار اعضای تیم ملی مواجه مقدماتی, نقاشی شده توسط رقبا به عنوان بیشتر در رابطه با او نوظهور شهرت و نزاع با رئیس جمهور از او متمرکز شده است ترکیبات در برانکس و ملکه است. در یک بحث در اوایل این ماه Caruso-Cabrera به طور خاص هدف قرار Ocasio-کورتز برای اینکه تنها خانه دموکرات که مخالف $2 تریلیون coronavirus بسته کمک های که ارائه شده برای کمک به بیمارستان ها افزایش مزایای بیکاری و شامل به $1,200 محرک بررسی در میان سایر مقررات.

“او یک سوسیالیست دموکراتیک و او را پلاریزه, تفرقه نیروی” Caruso-Cabrera گفت: در بحث برگزار شده بود از راه دور بیش از ویدئو کنفرانس. “او اشتباه برای بار. او اشتباه است برای نیویورک و او اشتباه است برای محله های ما.”

Ocasio-کورتز در پاسخ توضیح او یک نیروی دیگر قطعات COVID-19 قوانین و کاهش یافته است به مراقبت در عمل ممکن است به دلیل آن شامل یک “نیم تریلیون دلار در وال استریت جالب” و انجام نمی به اندازه کافی برای کمک به جامعه مهاجر در نیویورک است.

او ذکر شده از یک قایق از نابرابری در جامعه از جمله مسائل مربوط به کروناویروس همه گیر پلیس و اشتغال و با اشاره به نیاز برای برنامه های جدید مانند مدیکر برای همه به آدرس مراقبت های بهداشتی.

“من همیشه جنگیده برای این مسائل. من به این مسائل است. من آنها را در سال 2018” او گفت: در بحث. “در هر وعده است که من ساخته شده من تحویل داده اند بر و من با افتخار به دفاع و پشتیبانی جامعه ما زمانی که بقیه از این کشور خواست به ما ترک پشت.”

“هنگامی که شما عضو, شما می دانید, شما باید یک رکورد شما باید مسئولیت قانونی شما باید در منطقه مسئولیت و شما در حال حاضر در نظر گرفته و همچنین می تواند به عنوان یک مناظره” Reinish این استراتژیست اضافه شده است. “این سخت است به هر دو شورشی و وقت و من فکر می کنم این چیزی است که او را از دیدن حق در حال حاضر.”

این بود Ocasio-کورتز اولین بار رای گیری در برابر یک قطعه کلیدی از قوانین مهم دموکراتیک حزبی یک رخداد است که بیش از او برای اولین بار اصطلاح است ملتهب و تنش بین مجلس نانسی پلوسی.

او و سه نفر دیگر از اعضای تیم ملی – مظنونان حمله به دانشگاه Ayanna Pressley, D-Mass., Tlaib و عمر بودند تنهاست دموکراتیک holdouts سال گذشته در کمک های انسان دوستانه بسته است که عرضه شده برای کمک به مهاجران به این کشور دست و پنجه نرم کردن با کودکان در حال مرگ در مهاجرت فدرال بازداشت کرده است.

که رای و Ocasio-کورتز امضای قانون – سبز جدید توافق فراگیر آب و هوا تغییر پیشنهاد – در نهایت منجر به اختلافات درون خانه دموکراتیک حزبی و یک مرافعه با مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا که در آن Ocasio-کورتز گفت: Pelosi بود که “بی احترامی” با ادامه “صریح singling از تازه انتخاب شده از رنگ است.”

Pelosi اخراج کرده Ocasio-کورتز آب و هوا بیل به عنوان “رویای سبز و یا هر آنچه که آنها آن را هیچ کس نمی داند آنچه در آن است” و بازیگران تیم ملی به عنوان عضو مجلس نمایندگان با زیر آنلاین و بدون مشابه در کنگره است.

“همه این افراد را هر چه و توییتر خود را جهان” پلوسی گفته نیویورک تایمز سال گذشته است. “اما آنها نمی باید هر گونه زیر است. آنها چهار نفر و این که چگونه بسیاری از رای آنها کردم.”

بیشتر: اسکندریه Ocasio-کورتز, نانسی پلوسی, دیدار با یکی پس از تنش

این جفت ارز را تف کوتاه بود و Pelosi تایید کرده است Ocasio-کورتز انتخابات را پیشنهاد داد.

همکار اعضای تیم ملی نبرد برای حفظ صندلی

هر دو Tlaib و عمر صورت جدی رقبا و همچنین در حالی که Pressley ندارد اولیه مسابقه این سال است.

مینه سوتا منطقه که عمر نشان دهنده بوده است وارونه پس از مرگ جورج فلوید که پس از یک مینیاپولیس افسر زانو در گردن او برای حدود 9 دقیقه است. مرگ در Omar منطقه راه اندازی شده در سراسر کشور تظاهرات و بزرگتر بحث و گفتگو در مورد نژادپرستی نظاممند و استفاده از زور توسط پلیس.

عمر تصدی در کنگره خود تاریخی به عنوان او تبدیل به یکی از این دو برای اولین بار زنان مسلمان در کنگره همراه با Tlaib – نیز مشخص شده است توسط برخی از چالش ها از جمله گرم مبارزه با رئیس جمهور که منجر به کشت و تهدید به مرگ در برابر او. جمهوری خواهان و اعضای خود حزب نیز متنبه او برای نظرات در مورد اسرائیل آنها گفت: به به ضد سامی استعارههای. مجلس با تصویب یک قطعنامه در محکومیت نفرت سخنرانی پس از عمر نظرات.

او بیشتر به خوبی تامین می شود چلنجر Antone Melton-Meaux گفت: در این کنگره بیش از حد متمرکز بر “مشهور” و او را به نام “تفرقه” با توجه به عمر زادگاه مقاله استار تریبیون.

در دیترویت Tlaib مواجه است یک مسابقه برگشت برابر برندا جونز که Tlaib دقت ضرب و شتم برای کسب صندلی خود در سال 2018 است.

مانند او همکار اعضای تیم ملی Tlaib دو سال در دفتر نیز مشخص شده توسط مبارزه با رئیس جمهور و برخی از اختلاف است. ساعت پس از او گرفت و به او قول داد به “استیضاح مادر****er” که رهبری به رئیس جمهور شلاق در توییتر – اولین حملات مختلف از رئیس جمهور بیش از او برای اولین بار اصطلاح.

جونز گفت که مبارزات انتخاباتی او بود “بر اساس امید است.”

“امید برای فردایی بهتر و امید برای فرزندان ما امیدواریم که برای خانواده های ما و امید برای نا امید کننده” او گفت:. “آنچه که من احساس می کنم که این مهم است برای اتصال همه مردم در این منطقه بدون در نظر گرفتن چه رنگ آنها چه سن آنها چه کار انجام می دهند.”

کمک: Todd Spangler

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de