NYPD بررسی پس از 3 افسران ‘عمدا مسموم’ در زاینده رود در منهتن

اداره پلیس نیویورک در حال بررسی است که آیا سه نفر از افسران خود را مسموم شدند پس از نوشیدن کوکتل های شیری در دوشنبه شب در یک Shake Shack رستوران در منهتن.

افسران شکایت از “احساس خوب” قبل از اینکه در بیمارستان بستری و بعد از آن منتشر شد NYPD در بیانیه ای گفت ایالات متحده آمریکا امروز و زاینده رود گفت: از طریق توییتر است که آن را “وحشت زده” و همکاری با پلیس است.

“در این زمان این حادثه بخشی از یک فعال و در حال انجام تحقیقات برای تعیین اگر این اتفاقی بود یا عمدی در طبیعت” NYPD بیانیه ای گفت:.

کارآگاهان’ وقف انجمن اتحادیه کارگری است که نشان دهنده 20,000 فعال و بازنشسته شهر نیویورک کارآگاهان را محکوم کرد این حادثه به عنوان حمله به پلیس ادعا در توییتر که افسران “عمدا مسموم توسط یک یا بیشتر کارگران است.”

‘عمده سد’: پلیس قدرتمند اتحادیه های ایستاده در راه اصلاحات ساختاری, کارشناسان می گویند

“پلیس در شهر نیویورک و در سراسر کشور تحت حمله باطل جنایتکاران که دوست نداشتن ما به سادگی به دلیل یکنواخت ما می پوشند” DEA رئیس جمهور پل DiGiacomo در بیانیه ای گفت. “جسارت توسط pandering مقامات منتخب این بزدل ها به طول های بزرگ به ضرر هر عضو از اجرای قانون است.”

پلیس خیرخواه انجمن شهر نیویورک گفت: در توییتر “هنگامی که افسران پلیس نیویورک حتی نمی تواند غذا را بدون آینده تحت حمله روشن است که محیطی که در آن ما کار رو به وخامت گذاشته است به یک سطح مهم است. ما نمی توانیم به شما اجازه گارد ما را حتی برای یک لحظه.”

در بیانیه ای PBA افزود: “همه PBA اعضای توصیه به دقت بازرسی آماده هر گونه اقلام مواد غذایی آنها را خرید در حالی که در وظیفه برای آلودگی ممکن است.”

این واقعه در میان جریان ملی تظاهرات علیه سیاست خشونت موجب مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در 25 مه و افزایش تماس برای پلیس اصلاحات یا defunding.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>