NYCFC در عمل در بازی دوم از ‘MLS بازگشت” مسابقه

پس از ماه انتظار, New York در نهایت خواهد شد که یکی از آن تیم ها بازی یک بازی واقعی پنج شنبه.

NYCFC بازگشت به اقدام در برابر فیلادلفیا یونیون شنبه صبح. از آن خواهد شد بازی دوم از “MLS بازگشت” مسابقات وقوع در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در اورلاندو است.

این مسابقات که اعلام شد در ژوئن 10, تلاش برای حمایت از یک حباب در اورلاندو – شبیه به NBA راه اندازی مجدد برنامه ریزی شده. یکپارچگی حباب در حال حاضر شده است به سوال نامیده می شود.

ده FC Dallas بازیکنان بلافاصله آزمایش مثبت برای coronavirus و این تیم شد و پس از آن لگد از این مسابقات است. نشویل FC حال پنج تست مثبت در حالی که کلرادو رپیدز یکی بود اما هر دو تیم باقی خواهد ماند در این مسابقات است. NYCFC وارد حباب در جولای 2.

NYCFC سر مربی Ronny Deila تراست لیگ ایمنی روش.

“آن بوده است مدت زمان طولانی در حال حاضر بدون بازی” Deila گفت. “من تقریبا نمی توانید به یاد داشته باشید آخرین باری که ما بازی های انجام شده. ما می خواهیم به همین دلیل است که ما در اینجا… ما باید به انجام همه چیز ما می توانیم به طوری که تمرکز بر روی بازی و هیچ چیز دیگری. من فکر می کنم این گروه بوده است تا کنون. آنها البته نگران آنها به دنبال در اطراف برای گرفتن اطلاعات در مورد آنچه اتفاق می افتد اما همه قبول داریم که ما فکر می کنم تا کنون شده است خوب در اینجا [حباب]. امیدوارم ما می توانیم نگه داشتن در انجام آن است. اگر همه چیز امن است مانند ما در حال حاضر, پس از آن ما تمرکز بر روی بازی فوتبال. من می توانید ببینید که این گروه واقعا به دنبال به جلو به بازی.”

هر تیم بازی خواهد کرد سه گروه در مرحله قبل از بازی 16 تیم پیشبرد به دور حذفی. NYCFC خواهد بود و بدون دروازه بان براد Stuver که تصمیم گرفتند از مسابقات به ماندن با خانواده اش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de