Nvidia رونمایی آمپر معماری GPU برای هوش مصنوعی تقویت و اولین هدف این است که coronavirus

Nvidia Corp از راه اندازی جدیدترین خط چیپس پنج شنبه, جزئیات مصنوعی-هوش قابلیت تا 20 برابر بیشتر از محصولات قبلی و جدید ارائه شده در حال حاضر به مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

سخنرانی از Nvidia NVDA, -0.28% GPU Technology Conference آنلاین ارسال شده صبح روز پنجشنبه پس از شرکت لغو سالانه آن هم در ماه مارس به دلیل گسترش coronavirus. در یکشنبه آدرس — تقسیم به شش “قسمت” فیلم برداری در آشپزخانه اجرایی جنسن هوانگ خانه — هوانگ برنامه ریزی برای معرفی آمپر, جدیدترین معماری Nvidia امضا گرافیک-واحد پردازش یا gpu ها.

آمپر در نهایت جایگزین Nvidia تورینگ و ولتا تراشه با یک پلت فرم واحد است که ساده Nvidia GPU صف هوانگ گفت: در قبل از جلسه توجیهی با رسانه های اعضای چهارشنبه. در حالی که مصرف کنندگان تا حد زیادی می دانم که Nvidia برای بازی ویدئویی سخت افزار برای اولین بار راه اندازی با آمپر هدف در هوش مصنوعی نیاز در ابر و برای تحقیقات است.

“بدون شک این اولین بار است که ما متحد شتاب و حجم کار از کل مرکز داده را به یک پلت فرم واحد” هوانگ گفت.

Nvidia کشف سال پیش که بازی های سخت افزاری مفید بود برای یادگیری ماشین به لطف موازی-پردازش طراحی — هنگامی که محققان در تلاش برای “آموزش” الگوریتم با اطلاعات gpu ها برای کمک به فشار بیشتر از این که داده ها از طریق در سرعت سریع تر. آن را به طور پیوسته توسعه محصولات مبتنی بر کسانی که نیاز به عملکرد بالا محاسبات مراکز داده و خودمختار رانندگی پس از.

همچنین نگاه کنید به: وال استریت می بیند مقدار زیادی از حرکت صعودی برای این منکوب سهام فن آوری

آمپر 7 نانومتری پردازنده که دارای بیش از 54 میلیارد ترانزیستور طول می کشد این ایده از پردازش موازی و تکثیر آن — هر فرد A100 GPU برای اولین بار راه اندازی شد و با آمپر را می توان تقسیم به اجرا تا هفت عملیات های مختلف و یا اختصاص داده شده به یک نیاز هوانگ گفت. این شرکت به همراه هشت نفر از کسانی که gpu ها هم به DGX A100 که می تواند تا 56 وظایف در یک بار و یا ترکیب را به یکی از بزرگ وظیفه و تا رسیدن به 5 petaflops از هوش مصنوعی عملکرد.

“از آنجا که آن را قابل تعویض, شما لازم نیست برای خرید تمام این انواع مختلف و تنظیمات سرور” هوانگ گفت.

اولین DGX A100 سیستم — که در شروع $200,000 — تحویل داده شد به آزمایشگاه ملی آرگون ای در خارج از شیکاگو در اوایل این ماه. محققان در حال کار برای وزارت انرژی در Argonne را با استفاده از هوش مصنوعی با قدرت به مطالعه COVID-19 و بالقوه درمان برای این بیماری است.

“قدرت محاسبه جدید DGX A100 سیستم های آینده به آرگون محققان کمک خواهد کرد کشف درمان و واکسن و مطالعه گسترش این ویروس را قادر می سازد دانشمندان برای انجام سال’ ارزش AI-شتاب کار در ماه یا روز” ریک استیونس دانشیار مدیر یک آزمایشگاه برای محاسبه محیط زیست و علوم زندگی در Argonne گفت: در انتشار اخبار.

Nvidia همچنین جزئیات دیگر COVID-19 روش توسط محققان با استفاده از Nvidia دستگاه-قابلیت یادگیری از جمله تعیین توالی ژنوم از کروناویروس که باعث COVID-19 در فقط هفت ساعت و غربالگری یک میلیارد بالقوه ترکیبات مواد مخدر در یک روز. Nvidia همچنین به روز رسانی در آن کلارا پلت فرم برای هوش مصنوعی در مراقبت های بهداشتی اضافه کردن هوش مصنوعی مدل است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به شناسایی و مطالعه بیماران آلوده با استفاده از داده های اسکن قفسه سینه.

نظر: Nvidia تبدیل به یک قدرت کارگزار برای موج بعدی از داده ها-مرکز فن آوری

بسیاری از محققان نمی توانیم کامل DGX A100 سیستم ابر ارائه دهندگان در حال برنامه ریزی برای خرید A100 gpu ها و فروش دسترسی از راه دور. انویدیا گفت که 18 cloud-computing ارائه دهندگان طرح به ترکیب A100, تراشه, از جمله برخی از بزرگترین در ایالات متحده و چین — Amazon.com Inc.’s AMZN, +0.46% AWS, Microsoft Corp. MSFT, -1.51% Azure, الفبای, Inc.’s GOOGL, -1.95% GOOG -1.92% Google Cloud به عنوان به خوبی به عنوان ابر ارائه شده از Alibaba Group Holding Ltd. بابا -0.42% Baidu, Inc. BIDU, -2.03% و Tencent Holdings Ltd. TCEHY, +4.49% .

“من انتظار می رود Nvidia A100 در هر ابر” هوانگ گفت: ماده-از-factly چهار جلسه.

Nvidia نیست انتشار هر گونه اطلاعات روز شنبه در مورد مصرف gpu ها با استفاده از آمپر, اما وقتی پرسید که توسط یک خبرنگار در این جلسه در مورد تفاوت بین بنگاه و مصرف کننده به روش آمپر, هوانگ گفت: “بزرگ وجود دارد تداخل در معماری, اما نه در تنظیمات.”

Nvidia همچنین اعلام کرد محصولات به معنای استفاده از “در حاشیه” که به معنی محاسبات داده ها از سنسور. به عنوان مثال کارت گرافیک Nvidia گفت: آن EGX A100 ارائه می تواند مدیریت صدها نفر از دوربین های پراکنده در اطراف فرودگاه و در حالی که کوچکتر EGX Jetson خاویر NX را در مجموعه ای از دوربین های دیجیتال در رسانه های خرده فروشی.

جزئیات: Intel و Nvidia به نوبه خود ادغام دوشنبه به فیلمهای عاقبت

شرکت خودرو منجر به همکاری های جدید از جمله همکاری با گروه اولی در رباتیک و تجهیزات برای کمک به ساخت ماشین های. “گروه اولی استفاده از Nvidia اسحاق رباتیک پلت فرم به reimagine خود کارخانه انقلابی” هوانگ گفت: در انتشار اخبار.

Nvidia به ارزش بین $5 میلیارد و 20 میلیارد دلار برای تقریبا کل دوره بین dot-com سینه و 2016 اما پیشرفت آن در یادگیری ماشین دارای طاقی آن را به یک مقدار بالاتر ارزیابی در سال های اخیر است. سهام بسته در تمام زمان بالا از $322.62 روز دوشنبه به عنوان شرکت رویکردهای $200 میلیارد دلار سرمایه گذاری در بازار برای اولین بار پایان روز چهارشنبه جلسه با ارزیابی بیش از $191 میلیارد. سهام به دست آورده اند 32.3% تا کنون در این سال با وجود COVID-19 همه گیر در حالی که S&P 500 شاخص SPX -1.74% کاهش یافته است 12.7%.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de