آماندا Nunes افزود: یکی دیگر از نشانگر در ادعای خود را به عنوان بزرگترین زنان جنگنده MMA از همه زمان در شب شنبه.

دفاع از او را UFC عنوان ورزشکار پروزن برای اولین بار از او سرنگون Cris سایبورگ در دسامبر 2018, Nunes (20-4 MMA, 13-1 UFC) نورد بیش از Felicia اسپنسر برای خود 11 پیروزی متوالی در مهمترین رویداد UFC 250.

فوق العاده دشوار اسپنسر (8-2 MMA 2-2 UFC) ساخته شده آن را به نهایی شاخ اما او جان سالم به در mauling. قضات نمرات بودند 50-44, 50-44 و 50-45 برای یک تصمیم به اتفاق آرا.

“من تعجب نیست. من می دانم که او سخت بود” Nunes گفت: در نود به حریف سختی. “من می دانستم که آنچه که او قادر است.”

Nunes نیز شده است قهرمان خروس وزن پس از ماه جولای سال 2016 ساخت طولانی ترین حاکم فعلی UFC قهرمان هر دو جنس است. او در دفاع از 135 پوند کمربند دو بار پس از پیروزی ورزشکار پروزن کمربند تا شنبه شب پیروزی ساخته شده Nunes اولین قهرمان-champ در تاریخ UFC با موفقیت به دفاع از هر دو عنوان در حالی که نگه داشتن آنها را.

روشن شد زود است که در حالی که اسپنسر است سخت و محکم حریف او را به سادگی در Nunes سطح. در افتتاحیه دور Nunes فرود یک زن و شوهر از بمب های که ناشی از اسپنسر برای رفتن دفاعی پرچ. Nunes, اما, اعدام یک با دقت اشاره کردن سفر پس از صرف باقی مانده از دور برنده موضعی نبرد بر روی زمین و فرود آرنج که قطع اسپنسر باز است.

در دوم Nunes ادامه داد: اعمال خود را با استفاده از واکسن-ببالا حق combos که نگه داشته اسپنسر backpedaling. زمانی که اسپنسر برای takedown Nunes parried تنظیم و تبدیل آن به یک حذف خود او.

این نقطه روشن بود مبارزه بود به پایان هر Nunes احساس آن را دوست دارم. Nunes نگه داشته و آن را در جایگاه سوم و فرود در فرودگاه را به عنوان مبارزه شروع به احساس مانند یک تورنومنت مسابقه. Nunes ارسال اسپنسر سخنگوی پرواز با یک ببالا راست. اسپنسر takedown تلاش کردم و درهم و برهم است. Nunes لرزاند اسپنسر با یک uppercut در دقیقه آخر. پا لگد اضافه شده تا به عنوان اسپنسر شروع به مشخصه لنگی.

اگر هیچ چیز دیگری, اسپنسر سختی ثابت به آخرتی که نشان داده شد در پنجمین عنوان Nunes فرود آمد و ضربه پس از ضربه پس از ضربه. Nunes برای کشتن رفت در اواخر دور و تا به حال یک عقب-naked choke اعمال می شود به عنوان شاخ صدا.

اسپنسر آمده از چهارمین ورزشی یک هماتوم در پیشانی او, اما او گوشه ای فرستاده او را برای پنجم. مبارزه آمار حصیر به عنوان Nunes تحویل آرنج که ارائه اسپنسر یک ظرف غذا خونین. در آخرین دقیقه داور گیاه دین به نام فاصله, اما دکتر پاک اسپنسر برای مبارزه به پایان برسد.

Nunes که نیست از دست داد پس از سال 2014 ثبت چهارمین حرفه ای تصمیم گیری برنده شوید. اسپنسر کاهش یافته است و دو از او گذشته ،

زنان ورزشکار پروزن عنوان تقلا بود UFC 250 رویداد اصلی در UFC Apex در لاس وگاس. آن را در پخش pay-per-view زیر prelims در ESPN/ESPN+ و اوایل prelims در UFC Fight Pass/ESPN+.

Up-to-the-minute UFC 250 نتایج عبارتند از:

آماندا Nunes def. Felicia اسپنسر از طریق تصمیم به اتفاق آرا (50-44, 50-44, 50-45)
کودی Garbrandt def. رافائل Assuncao از طریق حذفی (پانچ) – دور 2, 4:59
Aljamain استرلینگ def. Cory Sandhagen از طریق ارسال (عقب-naked choke) — دور 1, 1:28
نیل Magny def. آنتونی Rocco مارتین از طریق تصمیم به اتفاق آرا (29-28, 30-27, 30-27)
شان اومالی def. ادی Wineland از طریق KO (پانچ) — دور 1, 1:54
الکس کاسرس def. تعقیب هوپر از طریق تصمیم به اتفاق آرا (30-27, 30-27, 30-27)
ایان Heinisch def. جرالد Meerschaert از طریق TKO (مشت) — دور 1, 1:14
کودی Stamann def. برایان كويين از طریق تصمیم به اتفاق آرا (30-27, 30-27, 30-27)
مکی Pitolo def. چارلز برد از طریق TKO (مشت) – دور 2, 1:10
الکس پرز def. Jussier فرمیگا از طریق TKO (ضربات پا) – دور 1, 4:06
Devin کلارک def. آلونزو Menifield از طریق تصمیم به اتفاق آرا (30-27, 29-28, 29-28)
هربرت سوختگی def. اوان Dunham از طریق ارسال (عقب-naked choke) – دور 1, 1:20