قطعات پلیکان اضافه کردن به NBA رشد coronavirus مشکلات

NBA برنامه تنظیم شده است. چگونه آن را تکمیل خواهد شد باقی خواهد ماند یک چالش است.

فقط بیش از یک هفته قبل از NBA پردیس در اورلاندو فلوریدا. برنامه ریزی شده است برای باز کردن برای از سرگیری فصل به طور منظم دنور ناگتس خود را بسته تمرین تسهیلات زیر یک جفت مثبت COVID-19 آزمون با توجه به ESPN. پس از این تسهیلات بسته شد شنبه ناگتس در بر داشت حداقل یک تست مثبت میان این تیم 35 نفر برنامه ریزی شده برای سفر به اورلاندو در جولای 7. قبلا همه ستاره مرکز نیکولا Jokic آزمایش مثبت در خود بومی صربستان و مربی مایکل مالون همچنین گفت که آزمایش مثبت برای coronavirus. قبل از این تسهیلات بسته شد, بازیکنان, بودند مجاز به شرکت در اجتماعی فاصله تمرینات با مربیان.

پلیکان معاون اجرایی رئیس جمهور از بسکتبال عملیات دیوید گریفین همچنین نشان داد که سه تن از بازیکنان خود قرارداد coronavirus و در حال حاضر در انزوا. ناشناس بازیکنان تنها واجد شرایط برای پیوستن به تیم پس از دو دوره متوالی منفی coronavirus آزمون.

شبکه’ مرکز افتتاح شد در روز سه شنبه پس از اینکه برای چند روز بسته شده با توجه به ESPN, پس از مثبت شدن تست نتایج جستجو برای DeAndre Jordan و اسپنسر Dinwiddie. اردن به طور داوطلبانه انتخاب است نه برای سفر به اورلاندو و نشستن باقی مانده از این فصل است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>