“هیچ کجا یافت می شود’: فرمانداران انفجار پس از مغلوب ساختن پیشی جستن او به آنها می گوید آنها ‘ضعیف’ در تماس تلفنی

واشنگتن — فرمانداران از جمله یک جمهوری خواه تحت فشار قرار دادند پشت در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوشنبه پس از او به آنها گفت که در تماس تلفنی آنها را “ضعیف” و نیاز به استفاده از زور برای “تسلط” شورش است که در طول فوران اعتراضات بیش از مرگ جورج فلوید.

دموکرات میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer مکرر هدف از مغلوب ساختن پیشی جستن به نام تماس تلفنی “عمیقا نگران کننده” و اضافه کرد که به جای ارائه پشتیبانی و یا رهبری برای پایین آوردن درجه حرارت در تظاهرات مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران به ” ‘آن را’ یا ما خواهد بود ‘بازنویسی شود.’ “

“رئیس جمهور بارها و بارها و وحشیانه حمله فرمانداران که در حال انجام همه چیز آنها می توانند به حفظ صلح در حالی که مبارزه یک بار در یک نسل جهانی همه گیر” Whitmer در بیانیه ای گفت. “رئیس جمهور خطرناک نظرات باید به شدت مربوط به همه آمریکایی ها زیرا آنها با ارسال یک سیگنال روشن است که این دولت مصمم است به افشانده شدن بذر نفرت و بدست آورد.”

بیشتر: Whitmer: مغلوب ساختن پیشی جستن ‘مصمم به افشانده شدن بذر نفرت و تقسیم’

مینیاپولیس افسر پلیس جرثقیل چوین متهم شده است با سوم-قتل عمد در قتل نفس در Floyd مرگ است.

پس از یک تعطیلات آخر هفته در سراسر کشور تظاهرات و شورش مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و در طولانی بیهوده گویی صبح روز دوشنبه در یک کنفرانس تلفنی با فرمانداران هر دو طرف گفتن آنها را که آنها نیاز به دستگیری مردم و این که “بسیاری از شما ضعیف است.”

او را متهم به “رادیکال” و “آنارشیست” از بودن در پشت ناآرامی و او خواست فرمانداران به سرکوب آنها.

“شما باید به تسلط او گفت:” با توجه به صوتی از این نشست به دست آمده توسط رسانه های متعدد. “اگر شما نمی تسلط شما به هدر رفتن وقت خود را. آنها در حال رفتن به اجرای بیش از شما, شما در حال رفتن به مانند یک دسته از پرشهای. شما باید به تسلط.”

بیشتر: ‘بسیاری از شما ضعیف هستند’: مغلوب ساختن پیشی جستن ریل در کشور فرمانداران خواستار سرکوب خشونت

بر خلاف برخی از گذشته بحث برانگیز نظرات از مغلوب ساختن پیشی جستن حداقل یک جمهوری خواه فرماندار پیوست انتقاد. رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر, متوسط جمهوریخواه از سمت چپ متمایل ماساچوست است که به طور معمول تمایلی به هدف را در مغلوب ساختن پیشی جستن مطرح شده اظهارات خود را طی یک کنفرانس خبری.

“من شنیده ام چه رئيس جمهور گفت: امروز در مورد “مسلط” و مبارزه با” بیکر گفت. “من می دانم که من باید شگفت زده می شود وقتی می شنوم آتش زا کلمات شبیه به این را از او اما من نه. در بسیاری از مواقع در طول این چند هفته و در زمانی که کشور نیاز به محبت و رهبری بیشتر, آن را به سادگی هیچ جا یافت می شود. ما به تلخی combativeness و منافع خود.

“این چیزی است که ما باید در بوستون. آن چیزی نیست که ما نیاز داریم در حال حاضر در ماساچوست” بیکر گفت: ظاهر شدن به خفه کردن ، “و قطعا آنچه که ما نیاز داریم در حال حاضر در سراسر این کشور از ماست یا نه.”

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر یک دموکرات رقیب مغلوب ساختن پیشی جستن نگرانی در مورد تهمت اظهارات به طور مستقیم به رئیس جمهور در تماس تلفنی با توجه به متن از نیویورک تایمز.

پریتزکر گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن او شده است “فوق العاده نگران شعارهای شده است که مورد استفاده شما است.” او آن را به نام “التهاب” و اضافه کرد که رهبران باید تماس بگیرید و برای آرامش و پلیس اصلاحات.

“ما به نام ما گارد ملی و پلیس ایالتی اما لفاظی که بیرون آمدن از کاخ سفید است و آن را بدتر” پریتزکر گفت. “و من باید بگویم که مردم احساس درد واقعی وجود دارد. و ما رو به رهبری ملی در تماس به صورت آرام و مطمئن شوید که ما در حال پرداختن به نگرانی های مشروع معترضان مسالمت آمیز. کمک خواهد کرد که ما را به منظور.”

مغلوب ساختن پیشی جستن quipped برگشت: “خوب با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم, J. B. I don’t like لفاظی های خود را بسیار هم چون من به تماشای آن با توجه به کروناویروس و من دوست ندارم شما حرف بسیار است یا نه. من فکر می کنم شما می توانید انجام یک کار خیلی بهتر باشم.”

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee یک در زمان دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: در توییتر که مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان هستند “این rantings از ناامن مرد در تلاش برای نگاه قوی بعد از ساختمان خود را در تمام فعالیت های سیاسی در نژاد پرستی و دروغ از birtherism.

‘او است — دوباره — عدم به آدرس اساسی بی عدالتی رو سیاه و سفید آمریکایی” Inslee نوشت. “این است که نه رهبری.”

علاوه بر بیکر دیگر جمهوری خواهان فرمانداران به نظر نمی رسد به انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن برای سخنان خود در حالی که برخی به دنبال توضیح رئیس جمهور نیت.

ایندیانا رژیم صهیونیستی است. اریک هولکوم جمهوری خواه نیست آدرس مغلوب ساختن پیشی جستن اتهامات به طور مستقیم اما رئيس جمهور گفت: نمی خواهم فرمانداران به “گرفتار تماشای رنگ خشک شود.”

بیشتر: اینجا چیزی است که رژیم صهیونیستی. اریک هولکوم تا به حال به می گویند در مورد تهمت تماس فرمانداران ‘ضعیف’

هولکوم گفت: تظاهرات مسالمت آمیز بودند ربوده شده توسط کسانی که می خواهند به ایجاد هرج و مرج و تخریب.

“ما باید مطمئن شوید که ما به درستی صحنه و قرار است برای پاسخگویی به این لحظه” هولکوم به خبرنگاران گفت:. “آنها در حال پیگیری همانطور که ما در حال پیگیری بسیار سازمان یافته تلاش تروریسم داخلی در سراسر کشور و هیچ دولت و یا جامعه مصون است.”

او افزود: “ما باید آماده و ما هستند.”

آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین به نظر می رسید به هدف مغلوب ساختن پیشی جستن نظر دوشنبه در یک کمپین میزگرد بحث که دموکراتیک presumptive ریاست جمهوری نامزد جو بایدن با دموکراتیک شهرداران. او در این مورد که در شهرستانها بیشتر نیاز فدرال امداد به ساحل تا کمبود بودجه در میان coronavirus بحران است.

“برای دیدن رئیس جمهور ایالات متحده می گویند که او برای رفتن به ارسال ارتش به جوامع ما اما هنوز ذکر نشده باشد ارسال یک سکه تنها از پشتیبانی به جوامع ما صحبت می کند به جایی که ما در امریکا” پایین گفت.

کمک: Chris Sikich از ایندیاناپولیس ستاره و پل اگان از مطبوعات آزاد دیترویت. رسیدن به جوی پادگان در توییتر @joeygarrison.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de