نواک جوکوویچ پاره پاره وحشی, تنیس, پارتی, پس از دو تست مثبت برای coronavirus

چند ستاره تنیس — از جمله شماره 1 جهانی نواک جوکوویچ — روبرو هستند واکنش برای یک ویدیو است که به ظاهر بی پروا به تصویر می کشد مهمانی در یک صربی کلوپ شبانه روز قبل از شماره 14-رتبه گریگور دیمیترو آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

دیمیترو تایید از طریق Instagram روز یکشنبه که او آزمایش مثبت پس از بازی خود را در برابر برنا Coric در آدریا تور جوکوویچ در مسابقات خیریه. Coric بعد از آزمایش مثبت نیز هست و این مراسم لغو شده است.

این تصویری که ارسال شده به توییتر در هفته گذشته است که که از اروپا تنیس و به طور خاص برجسته دیمیترو و جوکوویچ و همچنین الکس Zverev دومینیک Thiem, Filip Krajinovic, Dusan Lajovic و Jelena Jankovic برای پرتاب احتیاط به باد و مهمانی با هم در لافایت آشپزی, کاباره باشگاه در بلگراد.

این ویدئو شروع می شود با این متن “آرام شروع” در فرانسه بر روی صفحه نمایش و بلافاصله امتیاز جوکوویچ که در حال انجام یک Macarena-سبک رقص به Fergie “A Little Party Never Killed Nobody.”

صحنه بعدی را نشان می دهد رقص جوکوویچ نزدیک به دو تروريست مظنون اندونزيائی همکار صربی بازیکن. بعد متن “و بدتر Zverev طول می کشد مرحله” چشمک می زند بیش از تنیس آلمان به عنوان او شروع به “بیایید با صدای بلند.” Zverev است در ابتدا با پوشیدن لباس اما صحنه بعدی او نشان می دهد که shirtless و ظاهر می شود به همین یک سطل شکل جسم بر روی سر خود را با خواندن متن “لباس … یا موهای قفسه سینه با سطل روی سر!”

Alexander Zverev of Germany, Grigor Dimitrov of Bulgaria and Novak Djokovic of Serbia
الکساندر Zverev آلمان گریگور دیمیترو از بلغارستان و نواک جوکوویچ از صربستانگتی ایماژ

صحنه بعدی را نشان می دهد تعداد انگشت شماری از shirtless مردان یکی از آنها قطره به معده خود را به تقلید از یک مثل حلزون حرکت کردن جنبش. متن فوق آمده است: “و وجود آن می رود در یک اب نبات چوبی!” در فرانسه است که در یک محاوره عبارت که آزادانه ترجمه برای “سپس all hell broke loose!”

این ویدئو به پایان می رسد با متن “به هر حال آن را به پایان رسید در اواخر بسیار دیر” بر روی صفحه نمایش و جوکوویچ آواز بعدی به یک پیانو.

استرالیا Nick Kyrgios excoriated این مسابقات شرکت کنندگان در توییتر با نقل قول-تویت Coric را وحی است.

“🤦🏽♂️🤦🏽♂️🤦🏽♂️ Boneheaded تصمیم به رفتن پیش با ‘نمایشگاه’ بازیابی سریع fellas اما این که چه اتفاقی می افتد زمانی که شما با بی اعتنایی تمام پروتکل,” او نوشت: در روز دوشنبه. “این یک شوخی نیست.”

Kyrgios شده آوازی در مخالفت خود را راه اندازی مجدد تنیس خواستار انجمن تنیس ایالات متحده “خودخواه” برای حرکت رو به جلو با باز ما هفته گذشته است.

بریتانیا دن ایوانز تنگ در بر جوکوویچ, مسابقات, سازمان, که گفت که او مخالف واکسیناسیون به منظور بازی برای تنظیم “یک نمونه ضعیف.”

“آن را در این راه من نمی فکر می کنم شما باید با داشتن یک بازیکن و سپس رقص در سراسر هر یک از دیگر” ایوانز گفت: روز دوشنبه از طریق بی بی سی. “او باید احساس مسئولیت را در خود رویداد و چگونه از آن بیرون آمده.”

بازنشسته آمریکایی تنیس اندی رادیک نیز در توئیتر نوشت: “ظاهرا وجود یک بیماری همه گیر ……..” در پاسخ به عکسهای این نمایشگاه صورتی که ارسال شده و پس از دیمیترو و Coric آزمایش مثبت است.

جوکوویچ بود که میله میله به صورت خاموش در برابر دیمیترو در مسابقه نهایی که سازمان کشیده پلاگین.

“با تشکر از شما برای این سه روز فوق العاده است, اما ما تا به حال به لغو نهایی. من متاسفم. ما نمی خواهیم مردم بیشتر را دریافت کنید. با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم, see you again” جوکوویچ مربی گوران Ivanisevic گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de