پس از یک قاضی فدرال در کالیفرنیا روز جمعه انداخت ایالات متحده زنان تیم ملی فوتبال ادعا می کنند از پرداخت نابرابر نسبت به مردان تیم دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن توییتی حمایت خود را از زنان است.

“آیا نمی دهد تا در این مبارزه” خواندن یک صدای جیر جیر ارسال شده در بایدن را حساب رسمی در روز شنبه. “این هنوز تمام نشده است.”

معاون سابق رئیس جمهور نیز به نام ایالات متحده آمریکا فوتبال گذاشته و در شرایط ساده چه عواقب خواهد بود اگر سازمان نمی تسویه حساب تا به صورت مساوی پرداخت.

“دستمزد برابر در حال حاضر” بایدن توییتی. “و یا دیگری زمانی که من رئیس جمهور شما می توانید در جاهای دیگر برای جام جهانی کمک های مالی.”

جمعه را حاکم ساخته شده در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه مرکزی کالیفرنیا توسط قاضی Gary R. Klausner حکومت که تبعیض ادعا می کنند مربوط به نابرابر شرایط کار — به طور خاص استفاده از پروازهای چارتر — ممکن است اقدام به محاکمه.

“ما نمی خواهد داد تا کار سخت ما برای مساوی پرداخت” USWNT سخنگوی مولی لوینسون در بیانیه ای گفت جمعه. “ما با اعتماد به نفس در مورد ما و ثابت قدم در تعهد ما برای تضمین این که زنان و دختران که در این بازی ورزشی را نمی خواهد ارزش به عنوان کمتر فقط به دلیل جنسیت خود را.”

بایدن است presumptive نامزد دموکرات ها.

حریف خود را رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است نه لزوما و در بهترین شرایط با اعضای USWNT پس از توییتر دشمنی به اوج خود رسیده و در طول تابستان گذشته در جام جهانی, فرانسه که در آن تیم موفق به کسب طلا.

روز پنجشنبه سیاسی و اجتماعی فعال USWNT افسانه مگان Rapinoe پیوست بایدن و همسرش جیل برای 40 دقیقه Instagram Live جلسه به بحث در مورد انواع مترقی مسائل که Rapinoe — ساخته شده است که او زمین به همسر در حال اجرا — پشتیبانی از.

کمک: نانسی Armour, USA TODAY Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de