‘غیرقابل قبول’: ایالات متحده آمریکا امروز شبکه خبرنگار پوشش جورج فلوید در اعتراض به بازداشت دلاور

دوور دل. — یک عکاس/خبرنگار برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه دستگیر شد توسط دلاور وزیر امور خارجه سه شنبه شب در حالی که پوشش اعتراض در نزدیکی پایتخت دولت.

Andre Lamar که تحت پوشش چندین تظاهرات برای داور ارسال پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک در حال حاضر اخراج مینیاپولیس افسر پلیس برگزار زانو خود را به Floyd گردن برای نزدیک به نه دقیقه فیلمبرداری شد Facebook Live از افسران پلیس بازداشت چندین معترض.

معترضان دیده می شود بر روی زمین را با دست خود behinds خود را پشت نشانه های خود را در این نزدیکی هست. Lamar شنیده می شود در این ویدئو گفت: “پلیس معترضان را دستگیر کرده اند. ما نمی دانیم چرا آنها را دستگیر کردند. آنها ناودان آنها به زمین است.”

این غیر قابل قبول است: روزنامه نگاران ما در حال حمله در حالی انجام شغل خود را.

او شنیده است درخواست افسران بارها و بارها به همین دلیل آنها بودند که دستگیر شدند. سپس او فیلم برداری خود بازداشت.

دوربین خود را که وارونه است و Lamar شنیده می شود فریاد “من با مطبوعات!” چندین بار به عنوان پلیس قرار می گیرد و او را بر روی زمین. او بعد از آن شنیده می شود گفت که او نمی تواند نفس بکشد.

این تصویری است که کمی بیش از دو دقیقه به پایان می رسد و با ماموران مصادره مطبوعاتی خود را نشان و یک کیف دوربین.

دلاور رژیم صهیونیستی است. جان کارنی بلافاصله محکوم کرد Lamar بازداشت.

“خبرنگاران باید یک حق اساسی برای پوشش تظاهرات ما شاهد در دلاور و در سراسر کشور ما” کارنی در بیانیه ای گفت ایالات متحده آمریکا امروز. “آنها باید دستگیر و برای انجام شغل خود را. این قابل قبول نیست.”

دلاور امور خارجه پلیس بلافاصله پاسخ به ایالات متحده آمریکا امروز درخواست برای نظر.

این حادثه در یک رشته از پلیس بازداشت روزنامه نگاران پوشش تظاهرات — از جمله چند ایالات متحده آمریکا امروز شبکه خبرنگاران. در برخی موارد این دستگیری ها باید خشونت تبدیل شد.

ایالات متحده آمریکا امروز شبکه های رئیس جمهور و ایالات متحده آمریکا امروز, ناشر, Maribel Wadsworth به نام بازداشت روزنامه نگاران پوشش تظاهرات “غیر قابل قبول است.” او گفت: اولین نگرانی که مطمئن شوید که Lamar منتشر شد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

دستگیری دیگر: روزنامه نگاران کور, زخمی, بازداشت پوشش جورج فلوید تظاهرات در سراسر کشور

“ما را دیده اند, حادثه پس از حادثه بیش از گذشته چند روز از خبرنگاران و عکاسان و خبرنگاران در خط مقدم از این پوشش دستگیر بله, اما بدتر بودن فلفل اسپری ضربه با گلوله های لاستیکی,” Wadsworth گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “این حملات به روزنامه نگاران کاملا غیر قابل قبول و کاملا باید متوقف شود.”

او افزود: “زمانی که اجرای قانون در حال تلاش برای نگه داشتن خبرنگاران از گزارش اخبار آن را به عنوان اتفاق می افتد, آنها در حال رفتن در برابر ما بسیار اساسی است. روزنامه نگاران وجود دارد به سند داستان. روزنامه نگاران وجود دارد به درخشش نور در چه خبر است. ما کاملا به دفاع از هر یک از ما روزنامه نگاران با وزن کامل از شرکت ما برای اطمینان از آزادی مطبوعات در این کشور است.”

داور ارسال اخبار ویرایشگر بن گرز گفت: او را تماشا livestream و ناراحت شد.

“این تکان دهنده” گرز گفت. “من نمی تواند باور کند که پس از او شناسایی خود را به عنوان مطبوعات که آن را هنوز هم اتفاق افتاده است. آیا این شبیه به من بود که او تداخل با هر چیزی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de